13:40 Brighton

Full Result
  1. Motagally Silk
    6 (2)
    Motagally b J: Jim Crowley 9/4F
  2. Pour La Victoire Silk
    7 (6)
    Pour La Victoire b J: Hollie Doyle 11/2
  3. Mamillius Silk
    1 (4)
    Mamillius p J: Pat Cosgrave 5/1
    1. Alicia Darcy Silk
      5 (3)
      Alicia Darcy b J: Kate Leahy 7 12/1
    2. Harrogate Silk
      2 (7)
      Harrogate b J: Charlie Bennett 6/1
    3. Whataguy Silk
      3 (5)
      Whataguy p J: Megan Nicholls 3 3/1
    4. In The Red Silk
      4 (1)
      In The Red p J: Eoin Walsh 40/1
Winning Trainer: Charles Hills
Distances: 2 1/4, 3, 2 1/4
Runners: 7

14:10 Brighton

Full Result
  1. Never In Red Silk
    3 (6)
    Never In Red J: Kieran O'Neill 9/2
  2. Grace Note Silk
    6 (2)
    Grace Note b J: Hollie Doyle 16/1
  3. Annie Quickstep Silk
    5 (1)
    Annie Quickstep J: Rob Hornby 13/2
    1. Simply Susan Silk
      4 (3)
      Simply Susan J: Charles Bishop 11/4
    2. Great Aim Silk
      2 (5)
      Great Aim J: Tom Marquand 13/8F
    3. Toolmaker Silk
      1 (4)
      Toolmaker J: David Probert 12/1
Winning Trainer: Robyn Brisland
Distances: 1 1/2, 4 1/2, 1/2
Runners: 6

14:40 Brighton

Full Result
  1. Ramatuelle Silk
    8 (1)
    Ramatuelle b J: Gavin Ashton 7 5/2F
  2. Born To Reason Silk
    6 (8)
    Born To Reason b J: Thore Hammer Hansen 3 10/1
  3. Dawn Treader Silk
    4 (6)
    Dawn Treader J: Mark Crehan 5 9/2
    1. Diviner Silk
      3 (4)
      Diviner J: Aidan Redpath 7 28/1
    2. Barrsbrook Silk
      1 (2)
      Barrsbrook tv J: Louis Garoghan 7 7/1
    3. Mongolia Silk
      5 (7)
      Mongolia p J: Theodore Ladd 3 5/1
    4. Creative Talent Silk
      2 (5)
      Creative Talent J: Cieren Fallon 3 4/1
    5. Prerogative Silk
      7 (3)
      Prerogative p J: Megan Nicholls 14/1
Winning Trainer: Sir Mark Prescott Bt
Distances: 4, 1 3/4, 3 1/4
Runners: 8

15:10 Brighton

Full Result
  1. King Athelstan Silk
    1 (3)
    King Athelstan b J: Hector Crouch 5/2F
  2. It's How We Roll Silk
    2 (1)
    It's How We Roll p J: Scott McCullagh 5 3/1
  3. Millie May Silk
    9 (7)
    Millie May J: Thore Hammer Hansen 5 12/1
    1. Sweet Nature Silk
      4 (8)
      Sweet Nature J: Nicola Currie 10/1
    2. Brother In Arms Silk
      3 (11)
      Brother In Arms J: Tom Marquand 5/1
    3. Winter Snowdrop Silk
      10 (4)
      Winter Snowdrop J: Sophie Ralston 5 6/1
    4. Just Right Silk
      7 (6)
      Just Right p J: William Cox 3 20/1
    5. Windsorlot Silk
      6 (2)
      Windsorlot J: George Downing 12/1
    6. Oyster Card Silk
      8 (9)
      Oyster Card v J: Theodore Ladd 5 40/1
    7. Interrogator Silk
      11 (5)
      Interrogator tp J: Joey Haynes 28/1
Winning Trainer: Gary Moore
Distances: 1 1/2, shd, 1 1/4
Runners: 10 | Non Runners: 1

13:50 Worcester

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 13 | Non Runners: 1

14:20 Worcester

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 6

14:50 Worcester

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 6

14:00 Thirsk

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 11

14:30 Thirsk

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 9 | Non Runners: 2

15:00 Thirsk

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 12 | Non Runners: 1

12:50 Maisons-Laffitte

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 16

13:25 Maisons-Laffitte

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 10 | Non Runners: 1

14:00 Maisons-Laffitte

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 5

14:35 Maisons-Laffitte

Full Result
Winning Trainer: Gary Moore
Distances:
Runners: 9
Please Gamble Responsibly
0