13:30 Chester

Full Result
  1. Garfield Shadow silk
    5 (13)
    Garfield Shadow J: David Nolan 20/1
  2. Al Shabab Storm silk
    3 (10)
    Al Shabab Storm J: Oisin Murphy 7/2F
  3. Old Chums silk
    13 (2)
    Old Chums p J: Pierre-Louis Jamin 7/1
    1. Beyond Borders silk
      4 (1)
      Beyond Borders J: Clifford Lee 9/2
    2. Billy Webster silk
      1 (9)
      Billy Webster p J: Callum Shepherd 9/1
    3. Macanudo silk
      14 (12)
      Macanudo J: Franny Norton 28/1
    4. Cargin Bhui silk
      7 (11)
      Cargin Bhui J: Callum Rodriguez 40/1
    5. Stash The Cash silk
      12 (4)
      Stash The Cash J: Duran Fentiman 11/1
    6. Auric silk
      10 (8)
      Auric J: David Egan 11/1
    7. Call Glory silk
      8 (3)
      Call Glory p J: Alistair Rawlinson 25/1
    8. Tsunami Spirit silk
      6 (6)
      Tsunami Spirit J: Benoit De La Sayette 12/1
    9. Winged Messenger silk
      11 (7)
      Winged Messenger J: Hollie Doyle 8/1
    10. Exponista silk
      2 (5)
      Exponista J: Rossa Ryan 28/1
    11. Siobhanbrogan silk
      9 (14)
      Siobhanbrogan J: Jason Hart 28/1
Winning Trainer: Richard Fahey
Distances: nk, 3/4, 3/4
Runners: 14

14:05 Chester

Full Result
  1. Seraphim Angel silk
    11 (6)
    Seraphim Angel J: Pierre-Louis Jamin 11/2
  2. Flicka's Girl silk
    6 (4)
    Flicka's Girl J: Rossa Ryan 18/5F
  3. Lady Lightning silk
    8 (1)
    Lady Lightning J: Hollie Doyle 11/2
    1. Sir Geoff Morgan silk
      4 (2)
      Sir Geoff Morgan J: Alistair Rawlinson 4/1
    2. Kodibeat silk
      7 (5)
      Kodibeat J: Daniel Tudhope 12/1
    3. Arabian Cobra silk
      1 (7)
      Arabian Cobra J: Oisin Murphy 17/2
    4. Herecomesthebear silk
      3 (8)
      Herecomesthebear J: Jason Hart 20/1
    5. Daisy Inthe Breeze silk
      5 (3)
      Daisy Inthe Breeze J: Hector Crouch 5/1
    6. Ettorino silk
      2 (11)
      Ettorino J: Franny Norton 80/1
Winning Trainer: Tom Dascombe
Distances: 1 1/2, 1 1/2, hd
Runners: 9 | Non Runners: 2

14:35 Chester

Full Result
  1. Knicks silk
    12 (6)
    Knicks J: Joanna Mason 11/1
  2. Vince L'Amour silk
    7 (7)
    Vince L'Amour t J: David Allan 13/2
  3. Due For Luck silk
    6 (2)
    Due For Luck J: Jason Hart 7/2
    1. Blue Storm silk
      1 (3)
      Blue Storm J: Rowan Scott 11/2
    2. Kings Merchant silk
      11 (1)
      Kings Merchant J: Oisin Murphy 5/2F
    3. Moonstone Boy silk
      5 (4)
      Moonstone Boy b J: Andrew Mullen 6/1
    4. Dandy Devil silk
      9 (5)
      Dandy Devil J: Billy Garritty 12/1
    5. Midnight Lir silk
      4 (10)
      Midnight Lir J: Connor Beasley 25/1
Winning Trainer: Michael & David Easterby
Distances: nk, shd, 3/4
Runners: 8 | Non Runners: 4

15:05 Chester

Full Result
  1. Forest Fairy silk
    4 (1)
    Forest Fairy J: Rossa Ryan 11/4
  2. Port Fairy silk
    7 (9)
    Port Fairy J: Ryan Moore 7/1
  3. Seaward silk
    9 (2)
    Seaward J: Hector Crouch 17/2
    1. Galileo Dame silk
      5 (6)
      Galileo Dame J: William Buick 7/4F
    2. Beeley silk
      2 (8)
      Beeley J: Kieran Shoemark 7/1
    3. Lasting Love silk
      6 (4)
      Lasting Love J: Oisin Murphy 7/1
Winning Trainer: Ralph Beckett
Distances: hd, 1 1/4, 1
Runners: 6 | Non Runners: 3

15:40 Chester

Full Result
  1. Hidden Law silk
    5 (2)
    Hidden Law J: William Buick 9/4
  2. Agenda silk
    1 (3)
    Agenda J: Tom Marquand 3/1
  3. Grosvenor Square silk
    4 (1)
    Grosvenor Square J: Ryan Moore 7/4F
    1. Golden West silk
      3 (6)
      Golden West p J: Clifford Lee 33/1
    2. Cadogan Place silk
      2 (5)
      Cadogan Place t J: Oisin Murphy 8/1
    3. Pappano silk
      6 (4)
      Pappano J: Kieran Shoemark 25/1
Winning Trainer: Charlie Appleby
Distances: 3, 7 1/2, 5
Runners: 6

16:10 Chester

Full Result
  1. Gallantly silk
    5 (5)
    Gallantly J: Ryan Moore 11/8F
  2. Castle In The Sand silk
    1 (3)
    Castle In The Sand J: Oisin Murphy 100/30
  3. Liam Swagger silk
    6 (7)
    Liam Swagger J: Callum Shepherd 12/1
    1. Eben Zaabeel silk
      3 (4)
      Eben Zaabeel J: Jim Crowley 9/1
    2. Far L'Amore silk
      4 (2)
      Far L'Amore J: Sean Levey 8/1
    3. Chortal silk
      2 (1)
      Chortal J: Kieran Shoemark 9/2
    4. Prince Iago silk
      7 (6)
      Prince Iago J: Jason Hart 100/1
    5. Sanks To Flicka silk
      8 (8)
      Sanks To Flicka J: Rossa Ryan 125/1
Winning Trainer: A P O'Brien
Distances: 1 1/2, 1, 2 3/4
Runners: 8

16:45 Chester

Full Result
  1. Divine Libra silk
    2 (12)
    Divine Libra J: William Buick 4/1
  2. He's A Gentleman silk
    13 (10)
    He's A Gentleman v J: Brandon Wilkie 5 25/1
  3. Evocative Spark silk
    14 (13)
    Evocative Spark J: Franny Norton 12/1
    1. Metabolt silk
      5 (9)
      Metabolt J: Rossa Ryan 7/2F
    2. Sandy Paradise silk
      6 (8)
      Sandy Paradise b J: Finley Marsh 18/1
    3. Legal Reform silk
      8 (6)
      Legal Reform J: Kieran O'Neill 7/1
    4. Oso Rapido silk
      11 (5)
      Oso Rapido J: Hollie Doyle 33/1
    5. Way To Dubai silk
      1 (3)
      Way To Dubai J: Kieran Shoemark 9/1
    6. G'Daay silk
      10 (4)
      G'Daay v J: Sean Levey 17/2
    7. Princess Shabnam silk
      3 (7)
      Princess Shabnam h J: Tom Marquand 11/1
    8. On A Session silk
      7 (1)
      On A Session J: Callum Rodriguez 7/1
    9. Remarkable Force silk
      12 (2)
      Remarkable Force b J: Jason Hart 11/1
Winning Trainer: Charles Hills
Distances: 2 1/2, 1/2, 1 1/2
Runners: 12 | Non Runners: 2

13:40 Kelso

Full Result
  1. Idem silk
    3
    Idem J: Patrick Wadge 3 7/2F
  2. Dream Boy silk
    10
    Dream Boy J: Sam Coltherd 17/2
  3. Billy Boi Blue silk
    2
    Billy Boi Blue t J: Jonathan Burke 17/2
    1. Swallows Song silk
      11
      Swallows Song J: Conor O'Farrell 13/2
    2. Harper Valley silk
      6
      Harper Valley p J: Ross Chapman 11/1
    3. Brandy McQueen silk
      5
      Brandy McQueen J: Edward Austin 5 12/1
    4. Kajaki silk
      14
      Kajaki b J: Danny McMenamin 33/1
    5. Kingston Bridge silk
      8
      Kingston Bridge J: Craig Nichol 5/1
    6. Starlyte silk
      13
      Starlyte tp J: Derek Fox 20/1
    7. Ilikedwayurthinkin silk
      7
      Ilikedwayurthinkin J: Richie McLernon 11/1
    8. Pure Sirloin silk
      9
      Pure Sirloin J: Henry Brooke 125/1
    9. Haveyougotmymoney silk
      12
      Haveyougotmymoney p J: Bruce Lynn 3 18/1
    10. Magic Wave silk
      4
      Magic Wave J: Jamie Hamilton 7/1
    11. Percy's Word silk
      1
      Percy's Word t J: Aaron Anderson 5 150/1
    12. Swift Reply silk
      15
      Swift Reply J: John Kington 200/1
Winning Trainer: Lucinda Russell
Distances: 1 1/2, 4 1/4, 2 1/4
Runners: 15

14:10 Kelso

Full Result
  1. Magical Hill silk
    1
    Magical Hill J: Henry Brooke 3/1
  2. Tigga Time silk
    11
    Tigga Time J: Ryan Mania 4/1
  3. Killybegs Jet Lady silk
    13
    Killybegs Jet Lady t J: Alan Doyle 5 14/1
    1. Sea God silk
      8
      Sea God J: Derek Fox 2/1F
    2. Looking Splendid silk
      4
      Looking Splendid J: Bruce Lynn 3 80/1
    3. Disco Annie silk
      12
      Disco Annie ht J: Nathan Moscrop 25/1
    4. Major Champion silk
      5
      Major Champion t J: Danny McMenamin 66/1
    5. Rock N Roll Champ silk
      7
      Rock N Roll Champ J: Craig Nichol 150/1
    6. Para Handy silk
      14
      Para Handy J: Jamie Hamilton 66/1
    7. Telemetry silk
      10
      Telemetry J: Thomas Dowson 18/1
    8. Beechmount silk
      2
      Beechmount J: Tom Midgley 3 300/1
    9. Blue Plan silk
      3
      Blue Plan J: Ross Chapman 28/1
    10. Split The Bill silk
      9
      Split The Bill t J: Aaron Anderson 5 9/2
Winning Trainer: Patrick Neville
Distances: 6, 5 1/2, 1 3/4
Runners: 13 | Non Runners: 1

14:40 Kelso

Full Result
  1. No Regrets silk
    4
    No Regrets v J: Sean Quinlan 13/2
  2. Everyday Champagne silk
    6
    Everyday Champagne p J: Bruce Lynn 3 5/1
  3. Empire De Maulde silk
    2
    Empire De Maulde J: William Maggs 7 40/1
    1. Raceview Road silk
      5
      Raceview Road J: Jonathon Bewley 13/8F
    2. Castletown silk
      7
      Castletown v J: Patrick Wadge 3 10/1
    3. Captain Quint silk
      1
      Captain Quint J: Craig Nichol 10/1
    4. Hidden Commander silk
      3
      Hidden Commander tp J: Sam Coltherd 33/1
    5. Domandlouis silk
      8
      Domandlouis b J: Derek Fox 7/2
Winning Trainer: Nicky Richards
Distances: nk, nk, 1/2
Runners: 8

15:10 Kelso

Full Result
  1. Faithfulflyer silk
    3
    Faithfulflyer t J: Ryan Mania 9/2
  2. Call Me Jack silk
    5
    Call Me Jack J: Jamie Hamilton 3/1F
  3. Pateen silk
    8
    Pateen tv J: Joe Williamson 3 33/1
    1. Boot 'N' Shoe silk
      12
      Boot 'N' Shoe tp J: Nathan Moscrop 9/1
    2. Beat The Boum silk
      7
      Beat The Boum J: Danny McMenamin 22/1
    3. Bullion Boss silk
      16
      Bullion Boss p J: Sean Quinlan 14/1
    4. The Blame Game silk
      6
      The Blame Game J: William Maggs 7 33/1
    5. Ritson silk
      2
      Ritson v J: Aaron Anderson 5 20/1
    6. Sword Of Fate silk
      9
      Sword Of Fate J: Brian Hughes 16/1
    7. Arctic Lodge silk
      15
      Arctic Lodge J: Sam Twiston-Davies 6/1
    8. Bolt Man silk
      14
      Bolt Man J: Callum Bewley 14/1
    9. Fiadh silk
      13
      Fiadh p J: Tom Midgley 3 28/1
    10. Longstone Cowboy silk
      4
      Longstone Cowboy J: Ross Chapman 50/1
    11. Dirk Gently silk
      10
      Dirk Gently tv J: Jonathan Burke 14/1
    12. Monty Nevett silk
      11
      Monty Nevett J: Conor O'Farrell 12/1
    13. Jake Stevens silk
      1
      Jake Stevens J: Henry Brooke 14/1
Winning Trainer: Sandy Thomson
Distances: 5 1/2, nk, 6
Runners: 16

15:45 Kelso

Full Result
  1. Lily Du Berlais silk
    2
    Lily Du Berlais ht J: J J Slevin 9/2F
  2. Politacus silk
    3
    Politacus tp J: Liam Harrison 7/1
  3. Brucio silk
    1
    Brucio t J: Ben Bromley 5 16/1
    1. Linda Moon silk
      8
      Linda Moon t J: Jack Quinlan 16/1
    2. Dameofthecotswolds silk
      12
      Dameofthecotswolds J: James Turner 7 5/1
    3. Shakeyatailfeather silk
      7
      Shakeyatailfeather J: Harry Skelton 9/1
    4. Spit Spot silk
      9
      Spit Spot t J: Craig Nichol 28/1
    5. Mighty Moth silk
      4
      Mighty Moth J: Robert Dunne 13/2
    6. Mary silk
      10
      Mary J: Brian Hughes 15/2
    7. Micks Jet silk
      5
      Micks Jet J: Joe Williamson 3 16/1
    8. Brendas Asking silk
      11
      Brendas Asking J: Ciaran Gethings 10/1
    9. Strong Belle silk
      6
      Strong Belle J: Sam Twiston-Davies 14/1
Winning Trainer: S R B Crawford
Distances: 1/2, 7, 3/4
Runners: 12

16:20 Kelso

Full Result
  1. Guy silk
    5
    Guy p J: Sam Twiston-Davies 14/1
  2. Coastguard Station silk
    7
    Coastguard Station p J: Henry Brooke 4/1
  3. Fearless silk
    9
    Fearless J: Brian Hughes 12/1
    1. Pay The Piper silk
      4
      Pay The Piper t J: Sean Quinlan 11/2
    2. Parisencore silk
      3
      Parisencore J: Danny McMenamin 18/5
    3. Gold Des Bois silk
      8
      Gold Des Bois tp J: Conor O'Farrell 12/1
    4. A Wave Of The Sea silk
      1
      A Wave Of The Sea p J: Richie McLernon 28/1
    5. Frere d'Armes silk
      2
      Frere d'Armes J: Harry Skelton 100/30F
    6. Bollingerandkrug silk
      6
      Bollingerandkrug t J: Derek Fox 10/1
    7. Duty Calls silk
      10
      Duty Calls J: Lewis Stones 3 25/1
Winning Trainer: Nigel Twiston-Davies
Distances: nk, nk, 7 1/2
Runners: 10

16:55 Kelso

Full Result
  1. Dedicated Hero silk
    1
    Dedicated Hero J: Ryan Mania 15/8F
  2. Highland Fashion silk
    9
    Highland Fashion J: Conor O'Farrell 50/1
  3. Battle Born Lad silk
    4
    Battle Born Lad J: Jamie Hamilton 9/2
    1. Kingston James silk
      2
      Kingston James J: Patrick Wadge 4/1
    2. Disco Davis silk
      6
      Disco Davis J: Harry Skelton 7/2
    3. Flaubert silk
      8
      Flaubert t J: Brian Hughes 7/1
    4. Fairly Fulling silk
      7
      Fairly Fulling h J: Ben Smith 250/1
    5. Off To Alabama silk
      3
      Off To Alabama J: Sean Quinlan 33/1
    6. Diamond Mix silk
      5
      Diamond Mix J: Craig Nichol 33/1
    7. Theonetowatch silk
      10
      Theonetowatch J: Sam Coltherd 80/1
Winning Trainer: Sandy Thomson
Distances: 4 1/4, 2 1/4, 1
Runners: 10

17:25 Kelso

Full Result
  1. Go On Chez silk
    2
    Go On Chez tp J: Mr Harry Myddelton 7 30/100F
  2. Windsor Avenue silk
    4
    Windsor Avenue b J: Mr Jack Teal 7 4/1
  3. Shanroe Street silk
    3
    Shanroe Street v J: Mr Gregor Walkingshaw 7 14/1
    1. Teds Charley Roe silk
      5
      Teds Charley Roe J: Miss Lucy Brown 7 20/1
Winning Trainer: Oliver Greenall & Josh Guerriero
Distances: 4 1/4, 21, 8 1/2
Runners: 4 | Non Runners: 2

17:10 Fontwell

Full Result
  1. Whynotnowroy silk
    6
    Whynotnowroy ht J: Harry Atkins 5 9/2
  2. The Cox Express silk
    3
    The Cox Express J: Joe Anderson 11/2
  3. Reine Fee silk
    5
    Reine Fee t J: Isabelle Ryder 10 28/1
    1. Celtic Fortune silk
      1
      Celtic Fortune p J: Jack Hogan 17/2
    2. Royal Regard silk
      7
      Royal Regard p J: Lilly Pinchin 16/1
    3. Only Fools silk
      2
      Only Fools ht J: Fergus Gillard 11/2
    4. Dreadpoetssociety silk
      4
      Dreadpoetssociety J: Freddie Gordon 14/1
    5. Vintage Icon silk
      11
      Vintage Icon p J: Caoilin Quinn 33/1
    6. Come On Paddy Mac silk
      10
      Come On Paddy Mac tp J: Thomasina Eyston 6 2/1F
    7. Stargazer Belle silk
      9
      Stargazer Belle h J: Toby Wynne 33/1
    8. No Guarantee silk
      12
      No Guarantee J: Tabitha Worsley 125/1
    9. Bellamy's Grey silk
      8
      Bellamy's Grey J: Philip Armson 33/1
Winning Trainer: Keiran Burke
Distances: 6 1/2, 5 1/2, 6 1/2
Runners: 12

17:40 Fontwell

Full Result
  1. He Knows Better silk
    4
    He Knows Better t J: James Bowen 6/5F
  2. Lumi Plugin silk
    5
    Lumi Plugin J: Caoilin Quinn 3 9/4
  3. Artiste d'Ainay silk
    1
    Artiste d'Ainay J: Mr Jack Andrews 3 11/4
    1. An Cailin Ciuin silk
      8
      An Cailin Ciuin t J: Brendan Powell 18/1
    2. Singapore Lady silk
      11
      Singapore Lady J: Lorcan Williams 25/1
    3. Stancheski silk
      6
      Stancheski J: James Best 300/1
    4. Whats Cooking silk
      7
      Whats Cooking h J: Tom Bellamy 125/1
    5. Carrickfergus silk
      2
      Carrickfergus J: Mr Phillip York 5 250/1
    6. Westmill silk
      12
      Westmill J: Marc Goldstein 40/1
    7. Bare Assets silk
      9
      Bare Assets t J: David Bass 28/1
    8. Drishogue silk
      10
      Drishogue ht J: James Davies 150/1
Winning Trainer: Warren Greatrex
Distances: 3 1/2, 14, 17
Runners: 11 | Non Runners: 2

18:10 Fontwell

Full Result
  1. Mister Upton silk
    10
    Mister Upton J: Rex Dingle 15/2
  2. My Gift To You silk
    4
    My Gift To You t J: Mr Alex Chadwick 7 2/1F
  3. Shaw's Cross silk
    11
    Shaw's Cross p J: Philip Armson 3 33/1
    1. Moytier silk
      3
      Moytier tp J: Tom Bellamy 13/2
    2. Iron Mike silk
      6
      Iron Mike J: Gavin Sheehan 25/1
    3. Time To Dazzle silk
      5
      Time To Dazzle J: Caoilin Quinn 3 9/2
    4. Family Business silk
      7
      Family Business tb J: Lilly Pinchin 12/1
    5. Filanderer silk
      8
      Filanderer J: David Bass 100/30
    6. Phil The Sock silk
      9
      Phil The Sock J: Tabitha Worsley 3 100/1
Winning Trainer: Chris Gordon
Distances: 8 1/2, 4 1/4, 4 1/2
Runners: 9 | Non Runners: 2

18:40 Fontwell

Full Result
  1. The Bold Thady silk
    7
    The Bold Thady p J: Joe Anderson 5 13/8F
  2. Thirtyfour Thirty silk
    4
    Thirtyfour Thirty J: Gavin Sheehan 11/4
  3. Westtara silk
    3
    Westtara J: Marc Goldstein 18/1
    1. The Wise Traveller silk
      2
      The Wise Traveller J: James Best 8/1
    2. Weseekherthere silk
      1
      Weseekherthere p J: Micheal Nolan 11/1
    3. Bobalot silk
      6
      Bobalot tp J: Tom Bellamy 4/1
    4. Chabadatika silk
      5
      Chabadatika J: Lorcan Murtagh 33/1
Winning Trainer: Neil Mulholland
Distances: 1/2, 17, nk
Runners: 7 | Non Runners: 1

19:10 Fontwell

Full Result
  1. River Tyne silk
    6
    River Tyne J: James Davies 9/1
  2. Fama Et Gloria silk
    11
    Fama Et Gloria tp J: Harry Reed 22/1
  3. Eightytwo Team silk
    10
    Eightytwo Team tp J: Ben Jones 33/1
    1. Joe Cotton silk
      3
      Joe Cotton p J: Lorcan Williams 9/2
    2. Touch Tight silk
      8
      Touch Tight J: Mr Phillip York 5 33/1
    3. Twenty Twenty silk
      2
      Twenty Twenty v J: Caoilin Quinn 3 11/1
    4. Cloudy Flamingo silk
      12
      Cloudy Flamingo t J: Gavin Sheehan 6/4F
    5. Uallrightharry silk
      4
      Uallrightharry p J: Tom Cannon 28/1
    6. Astroman silk
      5
      Astroman v J: Tom Bellamy 10/1
    7. Friends Don't Ask silk
      1
      Friends Don't Ask p J: Ben Poste 150/1
    8. Elzaaro silk
      13
      Elzaaro J: Marc Goldstein 11/1
    9. Seymour Promise silk
      9
      Seymour Promise tb J: Brendan Powell 17/2
Winning Trainer: Nick Gifford
Distances: 1 1/2, 15, 3 1/2
Runners: 12 | Non Runners: 1