11:55 Musselburgh

Full Result
  1. The Kalooki Kid silk
    4
    The Kalooki Kid J: Danny McMenamin 7/2
  2. Lavida Adiva silk
    8
    Lavida Adiva J: Jamie Hamilton 5/1
  3. Ottizzini silk
    3
    Ottizzini J: Ben Bromley 5 6/5F
    1. Quaresome silk
      1
      Quaresome J: Brian Hughes 100/30
    2. She Won't Mind silk
      7
      She Won't Mind J: Harry Reed 250/1
    3. Meetmeinthemorning silk
      2
      Meetmeinthemorning J: Ryan Mania 12/1
    4. Dorcas Road silk
      5
      Dorcas Road J: Stephen Mulqueen 28/1
    5. Icouldn'Tpassherby silk
      6
      Icouldn'Tpassherby J: Joe Williamson 5 250/1
Winning Trainer: Nicky Richards
Distances: 4, 2 3/4, 23
Runners: 8

12:25 Musselburgh

Full Result
  1. Rory The Cat silk
    4
    Rory The Cat tb J: Derek Fox 7/2
  2. Three Yorkshiremen silk
    5
    Three Yorkshiremen p J: Henry Brooke 2/1
  3. Cofficionado silk
    2
    Cofficionado t J: Theo Gillard 4/1
    1. Leap Year Lad silk
      3
      Leap Year Lad J: Brian Hughes 15/8F
    2. Best Guess silk
      1
      Best Guess J: Craig Nichol 80/1
Winning Trainer: Lucinda Russell
Distances: 2 1/4, 10, 12
Runners: 5

13:00 Musselburgh

Full Result
  1. Mint Gold silk
    2
    Mint Gold t J: Derek Fox 13/2
  2. Restandbethankful silk
    4
    Restandbethankful t J: Danny McMenamin 2/1
  3. Blueberry Wine silk
    3
    Blueberry Wine t J: Brian Hughes 9/2
    1. Neigh Botha silk
      5
      Neigh Botha tb J: Henry Brooke 6/5F
Winning Trainer: Lucinda Russell
Distances: 1 1/4, 17, 11
Runners: 4 | Non Runners: 1

13:35 Musselburgh

Full Result
  1. Autumn Return silk
    1
    Autumn Return J: Brian Hughes 5/6F
  2. Lady Mendoza silk
    6
    Lady Mendoza p J: Nathan Moscrop 15/2
  3. Lone Star silk
    2
    Lone Star t J: Joe Williamson 5 9/2
    1. Pammi silk
      7
      Pammi b J: Harry Reed 28/1
    2. Nowinittowinit silk
      4
      Nowinittowinit J: Ben Bromley 5 15/2
    3. Never No Trouble silk
      5
      Never No Trouble v J: Peter Kavanagh 3 6/1
Winning Trainer: Ruth Jefferson
Distances: 1 3/4, 3 1/4, 27
Runners: 6 | Non Runners: 1

14:10 Musselburgh

Full Result
  1. Cuban Cigar silk
    4
    Cuban Cigar tp J: Alan Doyle 5 17/2
  2. The Churchill Lad silk
    2
    The Churchill Lad J: Ross Chapman 14/1
  3. Ip Up silk
    1
    Ip Up J: Henry Brooke 9/2
    1. Bashful silk
      9
      Bashful tp J: Brian Hughes 100/30F
    2. Lihyan silk
      7
      Lihyan h J: Nathan Moscrop 13/2
    3. Darkest Day silk
      8
      Darkest Day tp J: Jamie Hamilton 33/1
    4. Socialist Agenda silk
      5
      Socialist Agenda J: Kevin Brogan 5/1
    5. Bix Beiderbecke silk
      3
      Bix Beiderbecke J: Patrick Wadge 3 18/1
    6. Scots Poet silk
      6
      Scots Poet t J: Craig Nichol 9/2
Winning Trainer: Lucinda Russell
Distances: hd, 1/2, 5 1/2
Runners: 9

14:45 Musselburgh

Full Result
  1. Half Shot silk
    3
    Half Shot J: Brian Hughes 5/1
  2. Inis Oirr silk
    5
    Inis Oirr J: Patrick Wadge 3 100/30
  3. The Vollan silk
    11
    The Vollan p J: Lewis Dobb 7 28/1
    1. Concetto silk
      8
      Concetto t J: Henry Brooke 3/1F
    2. Archies Charm silk
      2
      Archies Charm p J: Danny McMenamin 11/2
    3. Methodtothemadness silk
      7
      Methodtothemadness t J: Derek Fox 12/1
    4. Magna Sam silk
      1
      Magna Sam J: Alex Edwards 13/2
    5. Tim Pat silk
      6
      Tim Pat tb J: Theo Gillard 18/1
    6. Pookie Pekan silk
      9
      Pookie Pekan J: Sam Coltherd 40/1
    7. Burbank silk
      4
      Burbank b J: Charlotte Jones 3 25/1
Winning Trainer: Iain Jardine
Distances: 7, 2, 1 1/2
Runners: 10 | Non Runners: 1

15:20 Musselburgh

Full Result
  1. Sanosuke silk
    6
    Sanosuke p J: Bruce Lynn 3 6/1
  2. Rickety Gate silk
    4
    Rickety Gate J: Conor Rabbitt 5 3/1F
  3. Round The Buoy silk
    3
    Round The Buoy tp J: Robert Dunne 13/2
    1. Blended Stealth silk
      9
      Blended Stealth p J: Jamie Hamilton 17/2
    2. Theirshegoes silk
      7
      Theirshegoes J: Ryan Mania 7/2
    3. Misscarlett silk
      11
      Misscarlett p J: Joe Williamson 5 28/1
    4. Champ Royal silk
      1
      Champ Royal tp J: Sam Coltherd 16/1
    5. Shantou Moon silk
      8
      Shantou Moon b J: Harry Reed 11/2
    6. Kurphy silk
      10
      Kurphy J: Craig Nichol 28/1
    7. Native Fighter silk
      2
      Native Fighter p J: Charlotte Jones 3 20/1
    8. The Blame Game silk
      5
      The Blame Game p J: Brian Hughes 22/1
Winning Trainer: N W Alexander
Distances: 6 1/2, 1, nk
Runners: 11 | Non Runners: 1

12:05 Lingfield

Full Result
  1. Shewearsthewellies silk
    6
    Shewearsthewellies tp J: Toby Wynne 7/2
  2. Dear Ralphy silk
    5
    Dear Ralphy t J: Ben Godfrey 3 11/10F
  3. Leading Swoop silk
    4
    Leading Swoop J: Harry Kimber 9/1
    1. Steal My Sunshine silk
      1
      Steal My Sunshine p J: Tristan Durrell 3 4/1
    2. Rajjamataz silk
      2
      Rajjamataz J: Luke Scott 3 12/1
    3. Executive Pool silk
      7
      Executive Pool p J: Rob Hargreaves 10 18/1
    4. Crookbarrow silk
      8
      Crookbarrow b J: Philip Armson 125/1
    5. Pilbara silk
      3
      Pilbara J: Elizabeth Gale 7 25/1
Winning Trainer: Lawney Hill
Distances: 4 3/4, 2 1/2, 4 1/2
Runners: 8

12:35 Lingfield

Full Result
  1. Guguss Collonges silk
    11
    Guguss Collonges p J: Lilly Pinchin 13/2
  2. Felton Bellevue silk
    9
    Felton Bellevue tp J: Harry Bannister 5/1
  3. Heaven Smart silk
    3
    Heaven Smart p J: Caoilin Quinn 3 9/1
    1. Shot Boii silk
      2
      Shot Boii tp J: Jack Tudor 11/1
    2. Bolintlea silk
      4
      Bolintlea J: Charlie Hammond 5/1
    3. Dysania silk
      14
      Dysania p J: Sean Bowen 17/2
    4. Shirocco's Delight silk
      15
      Shirocco's Delight p J: Ben Godfrey 3 33/1
    5. Sandy Brook silk
      1
      Sandy Brook J: Nick Scholfield 12/1
    6. Uallrightharry silk
      5
      Uallrightharry p J: Marc Goldstein 66/1
    7. Twenty Twenty silk
      6
      Twenty Twenty v J: Aidan Weaver 10 40/1
    8. Ramore Will silk
      8
      Ramore Will J: Freddie Gordon 5 28/1
    9. Twilight Glory silk
      13
      Twilight Glory tp J: Alan Johns 9/2F
    10. Bobalot silk
      7
      Bobalot tb J: Sam Twiston-Davies 10/1
    11. Alkajack silk
      12
      Alkajack v J: Ben Poste 200/1
    12. Endersen silk
      10
      Endersen J: Niall Houlihan 3 33/1
Winning Trainer: Roger Teal
Distances: 1, 1/2, 10
Runners: 15

13:10 Lingfield

Full Result
  1. Herakles Westwood silk
    3
    Herakles Westwood J: Sean Bowen 4/1
  2. Hi Riko silk
    8
    Hi Riko t J: Gavin Sheehan 11/4F
  3. Weaver's Answer silk
    7
    Weaver's Answer J: Alan Johns 100/30
    1. Getaway With You silk
      14
      Getaway With You p J: Jack Quinlan 50/1
    2. Fortunate Fred silk
      4
      Fortunate Fred tb J: Will Featherstone 10 9/1
    3. Where's Tom silk
      12
      Where's Tom p J: Marc Goldstein 11/1
    4. Embolden silk
      5
      Embolden J: Ben Poste 10/1
    5. Engaging Sam silk
      11
      Engaging Sam p J: Caoilin Quinn 3 200/1
    6. Leading The Way silk
      6
      Leading The Way p J: Tabitha Worsley 3 100/1
    7. Backinforglory silk
      9
      Backinforglory J: Philip Armson 3 11/1
    8. Glorious Mist silk
      10
      Glorious Mist J: Luke Scott 5 80/1
    9. Clinton Lane silk
      2
      Clinton Lane J: Fergus Gillard 3 16/1
    10. Courtney Silver silk
      1
      Courtney Silver J: Nick Scholfield 80/1
Winning Trainer: Warren Greatrex
Distances: 4, 6, 1 3/4
Runners: 13 | Non Runners: 1

13:45 Lingfield

Full Result
  1. Paradias silk
    8
    Paradias J: Gavin Sheehan 2/1F
  2. Celtic Ned silk
    2
    Celtic Ned J: Niall Houlihan 3 17/2
  3. Spitalfield silk
    12
    Spitalfield J: Jonjo O'Neill Jr 11/2
    1. The Good Doctor silk
      1
      The Good Doctor J: Kielan Woods 5/1
    2. Quian silk
      9
      Quian J: Jack Quinlan 66/1
    3. Super Dawn silk
      15
      Super Dawn J: Freddie Gordon 5 33/1
    4. Schmilsson silk
      11
      Schmilsson h J: Sean Bowen 9/2
    5. Midnight Soldier silk
      6
      Midnight Soldier J: Beau Morgan 5 9/1
    6. Loverdose silk
      5
      Loverdose J: Harry Kimber 3 9/1
    7. Vintage Icon silk
      13
      Vintage Icon J: Philip Armson 3 300/1
    8. Mister Mose silk
      7
      Mister Mose J: Richard Patrick 66/1
    9. Heerathetrack silk
      3
      Heerathetrack J: Nick Scholfield 250/1
    10. Honore silk
      4
      Honore J: Caoilin Quinn 3 300/1
    11. Guinessed silk
      14
      Guinessed J: Tabitha Worsley 3 150/1
Winning Trainer: Alan King
Distances: 3 1/4, 6, 4 1/4
Runners: 14 | Non Runners: 1

14:20 Lingfield

Full Result
  1. Passing Well silk
    1
    Passing Well J: Gavin Sheehan 9/4
  2. Heva Rose silk
    5
    Heva Rose J: Charlie Deutsch 5/6F
  3. Invincible Nao silk
    3
    Invincible Nao h J: Caoilin Quinn 3 15/2
    1. Thor De Cerisy silk
      2
      Thor De Cerisy tp J: Richie McLernon 16/1
    2. Grey D'alco silk
      4
      Grey D'alco J: Niall Houlihan 3 12/1
Winning Trainer: Jamie Snowden
Distances: 1, nk, 17
Runners: 5

14:55 Lingfield

Full Result
  1. Coco Mademoiselle silk
    3
    Coco Mademoiselle J: Harry Skelton 4/7F
  2. Melusine De Pail silk
    4
    Melusine De Pail J: Jonathan Burke 9/1
  3. Sweet Honey B silk
    6
    Sweet Honey B J: Richard Patrick 7/1
    1. Phone Home silk
      10
      Phone Home J: Gavin Sheehan 13/2
    2. Molto Bene silk
      9
      Molto Bene J: Lilly Pinchin 28/1
    3. Quite The Getaway silk
      5
      Quite The Getaway J: Finn Lambert 5 12/1
    4. Chief Lady silk
      7
      Chief Lady J: Tabitha Worsley 3 200/1
    5. Hazels Delight silk
      8
      Hazels Delight J: Jonjo O'Neill Jr 33/1
    6. Behind The Veil silk
      1
      Behind The Veil t J: Harry Bannister 40/1
    7. Bluella Bresil silk
      2
      Bluella Bresil J: Kielan Woods 25/1
Winning Trainer: Dan Skelton
Distances: 11, 12, 7 1/2
Runners: 10

15:30 Lingfield

Full Result
  1. Superstylin silk
    9
    Superstylin J: Sean Bowen 5/1
  2. Templier silk
    5
    Templier tp J: Bradley Roberts 5 7/1
  3. Flamelco silk
    2
    Flamelco h J: Niall Houlihan 3 22/1
    1. Shaw's Cross silk
      12
      Shaw's Cross p J: Philip Armson 3 9/1
    2. Robins Field silk
      11
      Robins Field t J: Ben Poste 9/1
    3. File Illico silk
      4
      File Illico p J: Jonjo O'Neill Jr 11/1
    4. Icare Grandchamp silk
      1
      Icare Grandchamp J: James Davies 10/1
    5. Somekindofstar silk
      3
      Somekindofstar tp J: Jack Quinlan 16/1
    6. Reine Fee silk
      6
      Reine Fee t J: Isabelle Ryder 10 40/1
    7. Calidad silk
      8
      Calidad h J: Gavin Sheehan 6/1
    8. Solid Fuel silk
      13
      Solid Fuel J: Harry Kimber 3 80/1
    9. Fromposttopillar silk
      10
      Fromposttopillar ht J: Luke Scott 5 25/1
    10. Imperial Hope silk
      7
      Imperial Hope t J: Kielan Woods 7/2F
Winning Trainer: Suzy Smith
Distances: 4 1/2, 3 1/4, 2 3/4
Runners: 13

12:10 Thurles

Full Result
  1. Il Etait Temps silk
    5
    Il Etait Temps h J: Paul Townend 8/15F
  2. Ho My Lord silk
    4
    Ho My Lord J: Jody McGarvey 14/1
  3. Aspire Tower silk
    1
    Aspire Tower J: Rachael Blackmore 6/1
    1. Monbeg Park silk
      7
      Monbeg Park J: J J Slevin 9/4
    2. Walnut Beach silk
      10
      Walnut Beach J: Aidan Kelly 5 28/1
    3. Rasiym silk
      9
      Rasiym J: Mark McDonagh 3 80/1
    4. Quite Incredible silk
      8
      Quite Incredible J: Conor Maxwell 80/1
    5. Made In Muckross silk
      6
      Made In Muckross J: P J O'Hanlon 3 250/1
    6. Copper Coast silk
      11
      Copper Coast t J: Darragh O'Keeffe 250/1
    7. Deployed silk
      3
      Deployed J: Jack Kennedy 80/1
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 4 1/2, 4 1/2, 4
Runners: 10 | Non Runners: 1

12:40 Thurles

Full Result
  1. Classic Getaway silk
    3
    Classic Getaway J: Danny Mullins 15/2
  2. Haut En Couleurs silk
    9
    Haut En Couleurs J: Paul Townend 6/4F
  3. French Dynamite silk
    8
    French Dynamite J: Darragh O'Keeffe 3/1
    1. James Du Berlais silk
      4
      James Du Berlais J: Daryl Jacob 6/1
    2. Farouk D'alene silk
      7
      Farouk D'alene J: Jack Kennedy 7/1
    3. Capodanno silk
      5
      Capodanno t J: Mark Walsh 15/2
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 5 1/2, 6 1/2, 8 1/2
Runners: 6 | Non Runners: 3

13:15 Thurles

Full Result
  1. Reddys Island silk
    5
    Reddys Island J: Jack Kennedy 6/4F
  2. Toofareastiswest silk
    4
    Toofareastiswest t J: Jordan Gainford 10/1
  3. Dundaniel silk
    1
    Dundaniel J: Mr J C Barry 3 3/1
    1. Ardera Ru silk
      2
      Ardera Ru tp J: Shane O'Callaghan 5 7/1
    2. Dorans River silk
      7
      Dorans River p J: Simon Torrens 16/1
    3. Glenmalure Lodge silk
      9
      Glenmalure Lodge p J: P J O'Hanlon 3 12/1
    4. Black Samurai silk
      6
      Black Samurai tp J: Phillip Enright 17/2
    5. Slige Dala silk
      3
      Slige Dala tp J: Michael O'Sullivan 18/1
    6. Getaway Train silk
      8
      Getaway Train t J: Sean O'Keeffe 18/1
Winning Trainer: Gordon Elliott
Distances: 2 3/4, 1/2, 1/2
Runners: 9

13:50 Thurles

Full Result
  1. Lombron silk
    7
    Lombron J: Paul Townend 2/1F
  2. Paradise Lost silk
    10
    Paradise Lost J: Simon Torrens 14/1
  3. Whimsy silk
    2
    Whimsy J: James O'Sullivan 3 10/1
    1. Dollar Nolimit silk
      3
      Dollar Nolimit J: Daryl Jacob 16/5
    2. Bobbi Gin Tree silk
      14
      Bobbi Gin Tree J: Rachael Blackmore 25/1
    3. Joyeux Vivo silk
      5
      Joyeux Vivo J: Mark Walsh 3/1
    4. Nathan Wells silk
      8
      Nathan Wells J: Jack Kennedy 100/30
    5. Chutzpal silk
      1
      Chutzpal p J: Conor Brassil 5 100/1
    6. Safran Et Bleu silk
      12
      Safran Et Bleu J: Jack Doyle 150/1
    7. Orpington silk
      9
      Orpington J: Darragh O'Keeffe 150/1
    8. Juke Box Rock silk
      6
      Juke Box Rock J: Sean Flanagan 200/1
    9. Tropical Speed silk
      13
      Tropical Speed J: Richard Condon 5 200/1
    10. Howdoyalikeherhome silk
      4
      Howdoyalikeherhome J: Michael O'Sullivan 80/1
    11. Shesabreeze silk
      16
      Shesabreeze J: Conor McNamara 150/1
    12. Ragmans Corner silk
      11
      Ragmans Corner J: Ricky Doyle 100/1
    13. Inatosha silk
      15
      Inatosha J: Jake Coen 5 200/1
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 3 1/2, hd, 4 1/4
Runners: 16 | Non Runners: 3

14:25 Thurles

Full Result
  1. Fun Fun Fun silk
    3
    Fun Fun Fun J: Mr P W Mullins 30/100F
  2. Sansrisk silk
    12
    Sansrisk J: Donagh Meyler 16/1
  3. Jekiki silk
    10
    Jekiki p J: Conor Smithers 7 28/1
    1. Cast A Spell silk
      2
      Cast A Spell v J: Darragh O'Keeffe 100/1
    2. True Or False silk
      15
      True Or False J: Ben Harvey 3 80/1
    3. Rockstown Girl silk
      6
      Rockstown Girl J: James O'Sullivan 3 3/1
    4. Straight Home silk
      7
      Straight Home J: Miss J Townend 12/1
    5. Mabel In May silk
      11
      Mabel In May J: Conor Maxwell 150/1
    6. Sineads Fancy silk
      13
      Sineads Fancy J: Liam McKenna 5 150/1
    7. The Belmont Girls silk
      14
      The Belmont Girls J: Simon Torrens 150/1
    8. Molly's Gamble silk
      5
      Molly's Gamble tb J: Seamus Cronin 5 12/1
    9. Getaway Rua silk
      9
      Getaway Rua J: Jody McGarvey 150/1
    10. Deise Bella silk
      8
      Deise Bella h J: Dylan Robinson 150/1
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 7 1/2, 16, nk
Runners: 13 | Non Runners: 2

15:00 Thurles

Full Result
  1. Daddy Long Legs silk
    4
    Daddy Long Legs J: Paul Townend 11/8F
  2. Cleatus Poolaw silk
    3
    Cleatus Poolaw J: Jack Kennedy 3/1
  3. Irish Panther silk
    7
    Irish Panther t J: J J Slevin 2/1
    1. Farmers Lodge silk
      6
      Farmers Lodge J: Michael O'Sullivan 9/2
    2. Answering silk
      1
      Answering J: Mr D Doyle 7 66/1
    3. Our Boy Rocky silk
      10
      Our Boy Rocky J: Richard Deegan 80/1
    4. Grace Faraday silk
      16
      Grace Faraday h J: James O'Sullivan 3 66/1
    5. Arion Soldier silk
      2
      Arion Soldier J: P J O'Hanlon 3 200/1
    6. Le Fanu silk
      9
      Le Fanu J: Darragh O'Keeffe 250/1
    7. The Dooner Citizen silk
      12
      The Dooner Citizen J: Mr Alan O'Sullivan 7 125/1
    8. Time For A Pause silk
      13
      Time For A Pause t J: Jody McGarvey 150/1
    9. Klassman silk
      8
      Klassman J: Kieren Buckley 3 200/1
    10. Star In The Park silk
      11
      Star In The Park J: Ryan Treacy 80/1
    11. Who's In Midfield silk
      14
      Who's In Midfield J: Philip Donovan 5 200/1
    12. De Bangers Brother silk
      5
      De Bangers Brother t J: Donagh Meyler 200/1
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 13, 1 1/4, hd
Runners: 15 | Non Runners: 4

15:35 Thurles

Full Result
  1. Woodstream Lad silk
    15
    Woodstream Lad b J: Miss P Elvin 7