12:20 Hereford

Full Result
  1. Magic Seven silk
    1
    Magic Seven J: Jonjo O'Neill Jr 4/11F
  2. Face D'Music silk
    6
    Face D'Music J: Shane Quinlan 3 6/1
  3. Two To Tango silk
    5
    Two To Tango J: Tom Bellamy 11/1
    1. Prolific Profile silk
      7
      Prolific Profile J: Finn Lambert 5 80/1
    2. Alfie Sharp silk
      3
      Alfie Sharp J: Micheal Nolan 250/1
    3. Mac's Legacy silk
      4
      Mac's Legacy p J: Ben Jones 40/1
    4. Saxons Lane silk
      8
      Saxons Lane J: Tom Cannon 4/1
    5. Lady Corrib silk
      9
      Lady Corrib J: Conor Ring 3 200/1
Winning Trainer: Jonjo O'Neill
Distances: 5, 3/4, 13
Runners: 8 | Non Runners: 1

12:50 Hereford

Full Result
  1. Great Ocean silk
    1
    Great Ocean tp J: Joe Anderson 5 4/1
  2. Man Of The Sea silk
    5
    Man Of The Sea tp J: Dylan Whelan 7 4/1
  3. Silver Atom silk
    10
    Silver Atom J: Miss Brodie Hampson 3 16/1
    1. Force De Frap silk
      6
      Force De Frap tp J: James Best 7/1
    2. She Has Notions silk
      11
      She Has Notions p J: Harry Atkins 10 12/1
    3. Iron D'Ex silk
      3
      Iron D'Ex J: Sean Houlihan 18/1
    4. Passionate Pursuit silk
      2
      Passionate Pursuit p J: Tom Cannon 13/2
    5. African Sun silk
      12
      African Sun p J: Harriet Tucker 7 28/1
    6. Angel's Voice silk
      13
      Angel's Voice tp J: Toby Wynne 3 33/1
    7. Book Of Verse silk
      9
      Book Of Verse p J: Cillin Leonard 5 150/1
    8. Knot On Time silk
      4
      Knot On Time h J: Tom Bellamy 40/1
    9. Mammies Boy silk
      7
      Mammies Boy J: Jonjo O'Neill Jr 11/4F
    10. Sally's Girl silk
      14
      Sally's Girl J: Harry Bannister 100/1
Winning Trainer: Neil Mulholland
Distances: 1 1/2, 8 1/2, 1 3/4
Runners: 13 | Non Runners: 1

13:25 Hereford

Full Result
  1. Johnny Mac silk
    14
    Johnny Mac t J: Lee Edwards 11/2
  2. Phoenix Aquilus silk
    3
    Phoenix Aquilus J: James Bowen 6/1
  3. Dusky Days silk
    2
    Dusky Days J: Tom Bellamy 11/2
    1. Full Of Light silk
      7
      Full Of Light t J: Cillin Leonard 5 11/1
    2. Beannaigh Do silk
      10
      Beannaigh Do J: Brendan Powell 28/1
    3. Herecomeshogan silk
      5
      Herecomeshogan tp J: Fergus Gillard 3 8/1
    4. Whyzzat silk
      1
      Whyzzat J: Tabitha Worsley 3 150/1
    5. Criquette silk
      4
      Criquette J: Harry Bannister 14/1
    6. Cobbs Corner silk
      11
      Cobbs Corner J: James Davies 7/2F
    7. Loudspeaker silk
      12
      Loudspeaker J: Sean Houlihan 4/1
Winning Trainer: Matt Sheppard
Distances: 1, 1/2, 4 3/4
Runners: 10 | Non Runners: 4

14:00 Hereford

Full Result
  1. Casa No Mento silk
    1
    Casa No Mento J: Finn Lambert 5 1/2F
  2. Muskoka silk
    8
    Muskoka J: Tom Bellamy 7/2
  3. Global Esteem silk
    3
    Global Esteem t J: Liam Harrison 6/1
    1. Inchiquin Spirit silk
      11
      Inchiquin Spirit t J: Ciaran Gethings 125/1
    2. Martalite silk
      6
      Martalite J: Brendan Powell 100/1
    3. Bob O Rhino silk
      10
      Bob O Rhino h J: Shane Quinlan 3 150/1
    4. Grandmaster Flash silk
      4
      Grandmaster Flash p J: Robert Williams 3 100/1
    5. Mr Zee silk
      7
      Mr Zee J: James Best 66/1
    6. Get The Value silk
      2
      Get The Value J: Nick Scholfield 18/1
    7. Jupiter And Mars silk
      5
      Jupiter And Mars t J: Stan Sheppard 9/1
    8. Radharc Na Slaine silk
      9
      Radharc Na Slaine J: James Bowen 50/1
Winning Trainer: Nigel Twiston-Davies
Distances: 15, 3, 11
Runners: 11

14:35 Hereford

Full Result
  1. Ooh Betty silk
    5
    Ooh Betty t J: Ben Jones 15/2
  2. Weseekherthere silk
    4
    Weseekherthere p J: Micheal Nolan 33/1
  3. Fenney Brook silk
    8
    Fenney Brook J: Shane Quinlan 3 11/1
    1. Flight Of Freedom silk
      2
      Flight Of Freedom J: Tom Bellamy 5/2
    2. Addosh silk
      6
      Addosh t J: Ciaran Gethings 14/1
    3. Redwood Queen silk
      7
      Redwood Queen J: Finn Lambert 5 4/1
    4. Grivetana silk
      1
      Grivetana J: Miss Olive Nicholls 7 13/8F
Winning Trainer: Ben Clarke
Distances: 8 1/2, 3/4, 4 3/4
Runners: 7 | Non Runners: 1

15:10 Hereford

Full Result
  1. Hipop Des Ongrais silk
    2
    Hipop Des Ongrais J: Harry Kimber 3 9/4F
  2. Pilot Show silk
    4
    Pilot Show J: James Bowen 7/2
  3. Cobra Commander silk
    10
    Cobra Commander J: Ben Poste 16/1
    1. Tide Times silk
      1
      Tide Times J: Charlie Todd 18/1
    2. Langley Hundred silk
      3
      Langley Hundred t J: Elizabeth Gale 7 11/2
    3. My Bad Lucy silk
      8
      My Bad Lucy J: Tabitha Worsley 3 11/1
    4. Paseo silk
      9
      Paseo J: Charlie Deutsch 9/2
    5. Faustinovick silk
      6
      Faustinovick tb J: Freddie Gingell 5 10/1
    6. Coral silk
      5
      Coral J: Adam Wedge 80/1
Winning Trainer: Robert Walford
Distances: 2 1/4, 13, 10
Runners: 9 | Non Runners: 1

15:45 Hereford

Full Result
  1. Jackpot Des Bordes silk
    4
    Jackpot Des Bordes J: Harry Cobden 4/5F
  2. The Grey Man silk
    6
    The Grey Man J: Ben Poste 12/1
  3. French Symphony silk
    3
    French Symphony J: Ben Jones 9/4
    1. Doeshefitthebill silk
      1
      Doeshefitthebill t J: Jonjo O'Neill Jr 4/1
    2. Fixed Wing silk
      2
      Fixed Wing J: Brendan Powell 40/1
    3. Braunton Burrows silk
      8
      Braunton Burrows J: Tabitha Worsley 3 125/1
    4. Darcy's Glance silk
      9
      Darcy's Glance J: James Martin 7 80/1
    5. Red Ripple silk
      5
      Red Ripple J: Kevin Brogan 125/1
Winning Trainer: Paul Nicholls
Distances: 2 3/4, 1/2, nk
Runners: 8 | Non Runners: 1

12:30 Kelso

Full Result
  1. Wyenot silk
    1
    Wyenot J: Richard Patrick 11/8F
  2. Similar Story silk
    10
    Similar Story J: Sam Coltherd 13/2
  3. Blow The Budget silk
    3
    Blow The Budget J: Patrick Wadge 3 12/1
    1. Bridgetjoans silk
      4
      Bridgetjoans J: Callum Bewley 300/1
    2. Fortune Forever silk
      7
      Fortune Forever J: Paddy Brennan 5/1
    3. Libby silk
      9
      Libby p J: Nathan Moscrop 12/1
    4. Hellenista silk
      8
      Hellenista J: Jamie Hamilton 50/1
    5. Fiveafterfour silk
      5
      Fiveafterfour t J: Derek Fox 9/2
    6. Anamanda silk
      2
      Anamanda h J: Bruce Lynn 3 15/2
    7. Woogrey silk
      11
      Woogrey J: Miss Pippa Brown 7 200/1
    8. Fllana Bay silk
      6
      Fllana Bay h J: Conor Rabbitt 5 125/1
Winning Trainer: Henry Daly
Distances: 19, 3/4, 1 3/4
Runners: 11

13:00 Kelso

Full Result
  1. Young Buster silk
    2
    Young Buster J: Paddy Brennan 15/8F
  2. Busty Boy silk
    4
    Busty Boy J: Brian Hughes 5/2
  3. Swallows Song silk
    5
    Swallows Song J: Craig Nichol 11/4
    1. Prince Des Fichaux silk
      3
      Prince Des Fichaux p J: Theo Gillard 14/1
    2. Overcourt silk
      1
      Overcourt J: Sam Coltherd 13/2
Winning Trainer: Fergal O'Brien
Distances: 6 1/2, 1, 10
Runners: 5

13:35 Kelso

Full Result
  1. Eden Mill silk
    12
    Eden Mill J: Craig Nichol 3/1
  2. So They Say silk
    3
    So They Say t J: Derek Fox 20/1
  3. Blame Rose silk
    13
    Blame Rose tp J: Nathan Moscrop 33/1
    1. Secret Secret silk
      4
      Secret Secret h J: Charlotte Jones 3 2/1F
    2. Breakdance Kid silk
      1
      Breakdance Kid J: Sam Coltherd 50/1
    3. Just Call Me Al silk
      11
      Just Call Me Al J: Brian Hughes 16/1
    4. You Some Girl silk
      7
      You Some Girl h J: Ross Chapman 10/1
    5. Bouncing Bobby silk
      8
      Bouncing Bobby J: Theo Gillard 11/1
    6. Silver Vision silk
      6
      Silver Vision J: Edward Austin 5 150/1
    7. Iolani silk
      10
      Iolani p J: Conor Rabbitt 5 16/1
    8. Tumbling Dice silk
      14
      Tumbling Dice J: Alan Doyle 5 125/1
    9. Hattons Gardens silk
      2
      Hattons Gardens tp J: Ryan Mania 4/1
    10. Melchoir silk
      9
      Melchoir t J: Bruce Lynn 3 20/1
Winning Trainer: Donald Whillans
Distances: 7, hd, 4 1/2
Runners: 13 | Non Runners: 1

14:10 Kelso

Full Result
  1. Niceandeasy silk
    7
    Niceandeasy tp J: Bruce Lynn 3 12/1
  2. Guernesey silk
    1
    Guernesey J: Jamie Hamilton 33/1
  3. Had To Be Hugo silk
    2
    Had To Be Hugo p J: Ross Chapman 11/2
    1. Jem In Em silk
      3
      Jem In Em t J: Conner McCann 7 15/8F
    2. Haveyougotmymoney silk
      8
      Haveyougotmymoney p J: Craig Nichol 11/4
    3. Nights In Venice silk
      6
      Nights In Venice J: Brian Hughes 6/1
    4. Cosmic Outlaw silk
      4
      Cosmic Outlaw v J: Patrick Wadge 3 10/1
Winning Trainer: N W Alexander
Distances: 3/4, 5, nk
Runners: 7 | Non Runners: 1

14:45 Kelso

Full Result
  1. Ballin Bay silk
    6
    Ballin Bay J: Jamie Hamilton 100/30
  2. Enemy At The Gate silk
    5
    Enemy At The Gate J: Brian Hughes 6/4F
  3. Firth Of Forth silk
    4
    Firth Of Forth p J: Craig Nichol 5/1
    1. Beat The Retreat silk
      7
      Beat The Retreat t J: Bruce Lynn 3 9/2
    2. Hidden Commander silk
      3
      Hidden Commander tp J: Sam Coltherd 6/1
Winning Trainer: Pauline Robson
Distances: 1 1/2, 18, 5
Runners: 5 | Non Runners: 3

15:20 Kelso

Full Result
  1. Gipsy Lee Rose silk
    7
    Gipsy Lee Rose tv J: Bruce Lynn 3 5/2F
  2. Bretney silk
    4
    Bretney p J: Alice Stevens 6 7/2
  3. Camp Belan silk
    2
    Camp Belan v J: Patrick Wadge 3 3/1
    1. Without Conviction silk
      3
      Without Conviction t J: Alan Doyle 15/2
    2. Conquredalofeurope silk
      1
      Conquredalofeurope b J: Peter Kavanagh 3 7/2
Winning Trainer: N W Alexander
Distances: shd, 5 1/2, 1/2
Runners: 5 | Non Runners: 2

12:40 Wetherby

Full Result
  1. Cerendipity silk
    2
    Cerendipity J: Daryl Jacob 11/4
  2. Ukantango silk
    1
    Ukantango J: Sean Bowen 9/2
  3. Jipcot silk
    5
    Jipcot J: Kielan Woods 2/1F
    1. Missed Tee silk
      4
      Missed Tee J: Harry Skelton 100/30
    2. Chapel Green silk
      3
      Chapel Green J: Stephen Mulqueen 17/2
Winning Trainer: Sue Smith
Distances: 1 3/4, 2 1/4, 1/2
Runners: 5

13:15 Wetherby

Full Result
  1. Kourosh silk
    2
    Kourosh J: Harry Skelton 8/11F
  2. Star Turn silk
    5
    Star Turn J: Gavin Sheehan 15/2
  3. I'm Too Tired silk
    1
    I'm Too Tired p J: Sean Quinlan 3/1
    1. Mandega silk
      3
      Mandega J: Emma Smith-Chaston 3 50/1
    2. Normy Knight silk
      4
      Normy Knight J: Henry Brooke 33/1
    3. Yorkstone silk
      6
      Yorkstone J: Sean Bowen 13/2
Winning Trainer: Dan Skelton
Distances: 21, 11, hd
Runners: 6

13:50 Wetherby

Full Result
  1. No But I Will silk
    3
    No But I Will J: Henry Brooke 7/2
  2. Snipe silk
    2
    Snipe J: Harry Skelton 3/1
  3. Duo D'Enfer silk
    7
    Duo D'Enfer t J: Emma Smith-Chaston 3 10/1
    1. Jet Legs silk
      5
      Jet Legs J: Stephen Mulqueen 5/2F
    2. Danilo D'Airy silk
      6
      Danilo D'Airy J: Gavin Sheehan 22/1
    3. Mister Bo silk
      4
      Mister Bo J: David Noonan 50/1
    4. Phantom Getaway silk
      1
      Phantom Getaway J: Jonathan Burke 7/2
Winning Trainer: Oliver Greenall & Josh Guerriero
Distances: 1, 3, nse
Runners: 7

14:25 Wetherby

Full Result
  1. Toonagh Warrior silk
    6
    Toonagh Warrior J: Charlie Hammond 5/2
  2. The Village Way silk
    5
    The Village Way J: Harry Skelton EvensF
  3. Notimeforanother silk
    2
    Notimeforanother J: Henry Brooke 10/1
    1. Rumoursareflying silk
      3
      Rumoursareflying J: Paul O'Brien 40/1
    2. Taras Halls silk
      4
      Taras Halls J: Daryl Jacob 4/1
Winning Trainer: Stuart Edmunds
Distances: 5 1/2, 24, nk
Runners: 5 | Non Runners: 1

15:00 Wetherby

Full Result
  1. Gallic Geordie silk
    4
    Gallic Geordie J: Ned Fox 5 5/1
  2. Hystery Bere silk
    2
    Hystery Bere J: Daryl Jacob 9/4
  3. Netywell silk
    5
    Netywell J: Stephen Mulqueen 11/8F
    1. Escapeandevade silk
      3
      Escapeandevade J: Danny McMenamin 9/2
Winning Trainer: Samuel Drinkwater
Distances: 2 1/4, 4, 4 1/2
Runners: 4 | Non Runners: 1

15:35 Wetherby

Full Result
  1. Audacious Annie silk
    2
    Audacious Annie J: Gavin Sheehan 11/8F
  2. Seas The Day silk
    8
    Seas The Day J: Connor Brace 11/2
  3. Giver The Hollie silk
    3
    Giver The Hollie J: Jonathan Burke 4/1
    1. Moonlit Potter silk
      6
      Moonlit Potter J: Daryl Jacob 5/2
    2. No Can See silk
      7
      No Can See J: Harry Reed 80/1
    3. Macmolly silk
      5
      Macmolly t J: Richie McLernon 28/1
    4. Sky's Your Limit silk
      9
      Sky's Your Limit h J: Lewis Dobb 7 66/1
    5. Lady Haleth silk
      4
      Lady Haleth h J: William Shanahan 5 25/1
Winning Trainer: Jamie Snowden
Distances: 2 1/2, 1 1/4, nse
Runners: 8 | Non Runners: 1

15:25 Dundalk (AW)

Full Result
  1. Scorchio silk
    1 (2)
    Scorchio p J: Wesley Joyce 5 4/6F
  2. Mary Shoelaces silk
    4 (4)
    Mary Shoelaces b J: Chris Hayes 9/2
  3. Stopitnowjulia silk
    7 (6)
    Stopitnowjulia t J: Jamie Powell 3 50/1
    1. Milliethemollie silk
      6 (5)
      Milliethemollie ht J: Oisin McSweeney 5 5/1
    2. Signor Ferrari silk
      2 (7)
      Signor Ferrari p J: W J Lee 17/2
    3. Charles Atlas silk
      8 (8)
      Charles Atlas v J: Nathan Crosse 18/1
    4. Dabirsim Flyer silk
      3 (1)
      Dabirsim Flyer J: Adam Caffrey 5 33/1
Winning Trainer: Jack W Davison
Distances: 1/2, 3 1/4, 1 3/4
Runners: 7 | Non Runners: 1

15:55 Dundalk (AW)

Full Result
  1. Seti silk
    10 (2)
    Seti J: Robert Whearty 5 40/1
  2. Bruce Lightning silk
    9 (1)
    Bruce Lightning h J: Jack Kearney 5 33/1
  3. Gesture silk
    7 (3)
    Gesture J: Leigh Roche 7/1
    1. Exceeding silk
      4 (4)
      Exceeding J: Cian Horgan 7 16/1
    2. Rebelsontherun silk
      1 (5)
      Rebelsontherun J: Colin Keane 7/2
    3. Alex Belardo silk
      6 (8)
      Alex Belardo J: Donagh O'Connor 66/1
    4. Miss Alaska silk
      8 (6)
      Miss Alaska t J: Mikey Sheehy 12/1
    5. Ciao For Now silk
      12 (7)
      Ciao For Now J: Siobhan Rutledge 3 11/2
    6. Cuban Confusion silk
      2 (12)
      Cuban Confusion J: Luke McAteer 6/4F
    7. Twotwo And Two silk
      11 (10)
      Twotwo And Two J: Seamie Heffernan 40/1
    8. Solar Falcon silk
      5 (11)
      Solar Falcon v J: W J Lee 150/1
    9. Indian Alliance silk
      3 (9)
      Indian Alliance t J: Declan McDonogh 8/1
Winning Trainer: Noel Meade
Distances: 1/2, 1 3/4, nse
Runners: 12

16:25 Dundalk (AW)

Full Result
  1. Gobi Star silk
    4 (2)
    Gobi Star tb J: Jack Kearney 5 4/1
  2. Exquisite Acclaim silk
    1 (1)
    Exquisite Acclaim v J: Adam Caffrey 5 6/1
  3. Secret Magician silk
    6 (17)
    Secret Magician b J: Conor Stone-Walsh 7 12/1
    1. Rockbury Lad silk
      9 (11)
      Rockbury Lad p J: Leigh Roche 10/1
    2. Little Keilee silk
      11 (12)
      Little Keilee J: Scott McCullagh 3 12/1
    3. Mere Accountant silk
      12 (6)
      Mere Accountant J: Shane B Kelly 11/1
    4. Half Nutz silk
      5 (8)
      Half Nutz J: Jamie Powell 3 11/1
    5. Super Over silk
      3 (10)
      Super Over p J: Ross Coakley 3/1F
    6. Not Just Yet silk
      13 (4)
      Not Just Yet J: Colin Keane 5/1
    7. Furnace Creek silk
      2 (14)
      Furnace Creek J: Robbie Colgan 20/1
    8. Venetian silk
      8 (3)
      Venetian J: Sean Davis 150/1
    9. Arthur's Victory silk
      14 (16)
      Arthur's Victory J: Seamie Heffernan 50/1
    10. Tamazu silk
      7 (5)
      Tamazu t J: Calum Hogan 10 66/1
    11. Angel Above silk
      10 (13)
      Angel Above J: Chris Hayes 40/1
Winning Trainer: Patrick Martin
Distances: shd, 3/4, 1/2
Runners: 14 | Non Runners: 3

17:00 Dundalk (AW)

Full Result
  1. Dream Today silk
    7 (6)
    Dream Today tp J: Rory Cleary 15/2
  2. Dandyville silk
    2 (3)
    Dandyville J: W J Lee 15/8F
  3. Apache Outlaw silk
    6 (8)
    Apache Outlaw J: Chris Hayes 4/1
    1. Hodd's Girl silk
      3 (1)
      Hodd's Girl J: Adam Caffrey 5 5/1
    2. Mickey The Steel silk
      4 (5)
      Mickey The Steel tp J: Leigh Roche 12/1
    3. Big Gossey silk
      1 (2)
      Big Gossey J: Robert Whearty 5 4/1
    4. Tawaazon silk
      5 (4)
      Tawaazon tb J: Jamie Powell 3 18/1
Winning Trainer: Adrian McGuinness
Distances: nk, nk, 1
Runners: 7 | Non Runners: 1

17:30 Dundalk (AW)

Full Result
  1. Honketonk Angel silk
    9 (6)
    Honketonk Angel p J: Oisin McSweeney 5 12/1
  2. Circus Act silk
    5 (3)
    Circus Act p J: Mikey Sheehy 14/1
  3. Oranmore silk
    4 (10)
    Oranmore J: Scott McCullagh 3 100/30
    1. Mosaaheb silk
      6 (4)
      Mosaaheb b J: Sean Davis 17/2
    2. Hidden Land silk
      2 (2)
      Hidden Land t J: Jack Kearney 5 11/2
    3. Ciao Adios silk
      10 (12)
      Ciao Adios p J: Killian Leonard 6/1
    4. Kalsman silk
      12 (13)
      Kalsman J: Conor Maxwell 100/1
    5. Dreams Fled Away silk
      7 (7)
      Dreams Fled Away b J: N G McCullagh 5/2F
    6. Big Kitten silk
      3 (5)
      Big Kitten J: Donagh O'Connor 16/1
    7. Vodka Warlord silk
      13 (8)
      Vodka Warlord t J: Siobhan Rutledge 3 50/1
    8. Landue silk
      8 (1)
      Landue J: Shane B Kelly