13:33 Market Rasen

Full Result
  1. Hourvari silk
    1
    Hourvari J: Aidan Coleman EvensF
  2. Bonttay silk
    2
    Bonttay J: Paddy Brennan 11/8
  3. Minella Choice silk
    6
    Minella Choice t J: Brian Hughes 16/1
    1. Letterston Lady silk
      5
      Letterston Lady J: Sean Bowen 9/2
    2. Hero silk
      3
      Hero h J: Fergus Gregory 50/1
    3. King Of The Hill silk
      4
      King Of The Hill J: Craig Nichol 150/1
    4. Notbitterbutbetter silk
      9
      Notbitterbutbetter J: Aaron Anderson 5 250/1
    5. Short Change Hero silk
      7
      Short Change Hero J: Benjamin Abbott 10 250/1
Winning Trainer: Olly Murphy
Distances: 6 1/2, 6, 4 1/4
Runners: 8 | Non Runners: 1

14:05 Market Rasen

Full Result
  1. Any Biscuits silk
    5
    Any Biscuits t J: Paul O'Brien 7/2
  2. Fazayte silk
    1
    Fazayte J: Caoilin Quinn 5 4/1
  3. Hokelami silk
    4
    Hokelami J: Sean Bowen 5/1
    1. Getbazoutofhere silk
      3
      Getbazoutofhere J: Lee Edwards 11/1
    2. George Mallory silk
      7
      George Mallory J: Brian Hughes 16/1
    3. Money For Jam silk
      8
      Money For Jam t J: Robert Dunne 5/2F
    4. Belle Na Bann silk
      6
      Belle Na Bann t J: Miss Becky Smith 13/2
Winning Trainer: Harry Derham
Distances: 4 1/2, nk, 38
Runners: 7 | Non Runners: 1

14:40 Market Rasen

Full Result
  1. Universal Folly silk
    2
    Universal Folly J: Conor Rabbitt 7 11/1
  2. Yellowstone Park silk
    7
    Yellowstone Park J: Harry Bannister 15/2
  3. Here Comes McCoy silk
    1
    Here Comes McCoy t J: Robert Dunne 13/2
    1. Shighness silk
      5
      Shighness J: Brian Hughes 6/4F
    2. Buster Valentine silk
      4
      Buster Valentine J: Jamie Hamilton 13/2
    3. Getaweapon silk
      3
      Getaweapon p J: Kai Lenihan 7 25/1
    4. Knockanore silk
      8
      Knockanore p J: Caoilin Quinn 5 100/30
Winning Trainer: Nicky Richards
Distances: 2, 5, 2
Runners: 7 | Non Runners: 1

15:15 Market Rasen

Full Result
  1. Halondo silk
    8
    Halondo t J: Sean Bowen 11/4
  2. Haas Boy silk
    5
    Haas Boy t J: Jonathan Burke 3/1
  3. Happy And Fine silk
    2
    Happy And Fine p J: Harry Bannister 5/2F
    1. Sadler's Bay silk
      9
      Sadler's Bay h J: David Noonan 16/1
    2. Ballyhome silk
      1
      Ballyhome J: Miss Fern O'Brien 7 13/2
    3. Big Bad Bear silk
      6
      Big Bad Bear J: Sean Quinlan 10/1
    4. Magna Moralia silk
      10
      Magna Moralia J: Aaron Anderson 5 150/1
    5. Sacre Pierre silk
      4
      Sacre Pierre J: Abbie McCain 5 50/1
    6. Heross Du Seuil silk
      7
      Heross Du Seuil J: Caoilin Quinn 5 33/1
Winning Trainer: Olly Murphy
Distances: 13, 3 1/4, 3/4
Runners: 9 | Non Runners: 1

15:50 Market Rasen

Full Result
  1. Somewhat Cloudy silk
    1
    Somewhat Cloudy J: Brian Hughes 7/2
  2. Howyouplaythegame silk
    3
    Howyouplaythegame J: Craig Nichol 25/1
  3. Zara's Universe silk
    5
    Zara's Universe J: John Kington 13/8F
    1. Brickadank silk
      6
      Brickadank t J: Robert Dunne 7/2
    2. Dogem By Design silk
      4
      Dogem By Design t J: Caoilin Quinn 5 5/1
    3. Nyoufsea silk
      7
      Nyoufsea J: James Best 100/1
    4. Blackwell Bay silk
      2
      Blackwell Bay t J: Adam Wedge 17/2
Winning Trainer: Donald McCain
Distances: 3, 1 1/2, 19
Runners: 7

16:25 Market Rasen

Full Result
  1. Mister Bells silk
    2
    Mister Bells p J: Emma Smith-Chaston 3 5/1
  2. Pileup silk
    3
    Pileup J: Jamie Hamilton 9/4F
  3. Boys Of Wexford silk
    5
    Boys Of Wexford J: David Noonan 11/4
    1. Caro Des Flos silk
      6
      Caro Des Flos J: Tom Bellamy 11/1
    2. First Class Return silk
      4
      First Class Return tp J: Sean Bowen 11/1
    3. Brulure Noire silk
      1
      Brulure Noire J: Harry Bannister 4/1
Winning Trainer: Micky Hammond
Distances: 1 3/4, 9, 3 1/2
Runners: 6

13:40 Limerick

Full Result
  1. Your Honor silk
    6
    Your Honor J: Gavin Brouder 5 15/8
  2. Bringbackmemories silk
    1
    Bringbackmemories J: Ben Harvey 5 6/5F
  3. Danza Della Luna silk
    8
    Danza Della Luna J: Shane Mulcahy 7 14/1
    1. Winning Smut silk
      5
      Winning Smut J: Sean Flanagan 14/1
    2. Khewilltu silk
      4
      Khewilltu J: Richard Deegan 100/1
    3. Adam's Angel silk
      3
      Adam's Angel J: Conor Maxwell 66/1
    4. Alittlebitofrita silk
      7
      Alittlebitofrita J: Conor Smithers 7 25/1
    5. Surac silk
      2
      Surac J: Danny Mullins 4/1
Winning Trainer: J A Nash
Distances: 28, 21, 20
Runners: 8

14:15 Limerick

Full Result
  1. Eabha Grace silk
    3
    Eabha Grace J: Conor McNamara 12/1
  2. Hauturiere silk
    2
    Hauturiere J: Danny Mullins 5/2
  3. Knockanard Lady silk
    6
    Knockanard Lady t J: Jack Doyle 11/2
    1. Feddans silk
      4
      Feddans J: Conor Maxwell 9/1
    2. Glorious Singer silk
      5
      Glorious Singer p J: Richard Deegan 250/1
    3. Harmonya Maker silk
      1
      Harmonya Maker J: Jordan Gainford EvensF
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 2 1/4, 26, 23
Runners: 6 | Non Runners: 2

14:50 Limerick

Full Result
  1. Merry Moves silk
    10
    Merry Moves t J: Ben Harvey 5 22/1
  2. Atlantian silk
    1
    Atlantian t J: Liam McKenna 5 9/2J
  3. Morrie In D Quarry silk
    8
    Morrie In D Quarry J: Shane O'Callaghan 7 12/1
    1. Lilian Bland silk
      14
      Lilian Bland h J: Danny Mullins 16/1
    2. Elsannah silk
      4
      Elsannah J: Ian Power 12/1
    3. Rochestown silk
      6
      Rochestown J: Sean Flanagan 5/1
    4. Stolen Moment silk
      7
      Stolen Moment ht J: Miss S Ahern 7 13/2
    5. Ben Vrackie silk
      19
      Ben Vrackie p J: Mr R W Barron 7 20/1
    6. Stormy Glenn silk
      18
      Stormy Glenn p J: Mr P McNeilly 7 50/1
    7. Emily's Fortune silk
      15
      Emily's Fortune J: Donagh Meyler 80/1
    8. Rule Of June silk
      17
      Rule Of June J: Jordan Gainford 12/1
    9. Quornofamonday silk
      11
      Quornofamonday J: L P Dempsey 9/2J
    10. Wild As Fire silk
      9
      Wild As Fire t J: Conor Maxwell 50/1
    11. Getaway Beauty silk
      13
      Getaway Beauty J: Shane Fitzgerald 3 66/1
    12. Silver Planeur silk
      12
      Silver Planeur tp J: Corey McGivern 7 50/1
    13. Getaway Abbey silk
      16
      Getaway Abbey J: Hugh Morgan 3 25/1
    14. Chelseas Friend silk
      2
      Chelseas Friend t J: Mike O'Connor 5 6/1
    15. Fons Vivus silk
      3
      Fons Vivus p J: Kieran Callaghan 7 20/1
Winning Trainer: Mrs Grainne M O'Connor
Distances: 2 3/4, 9, 2 3/4
Runners: 18 | Non Runners: 3

15:25 Limerick

Full Result
  1. Fortunefavorsdbold silk
    7
    Fortunefavorsdbold b J: Sean Flanagan 10/1
  2. Desert Heather silk
    6
    Desert Heather t J: Declan Queally 5/1
  3. Japers Jack silk
    4
    Japers Jack J: Brian Hayes 11/4J
    1. Friends N Commerce silk
      3
      Friends N Commerce J: Philip Donovan 5 11/4J
    2. Easy Fella silk
      1
      Easy Fella J: Donagh Meyler 4/1
    3. Like Ta Ma silk
      8
      Like Ta Ma J: Benjamin P Kennedy 7 40/1
    4. Mag Dillane silk
      9
      Mag Dillane J: Conor McNamara 40/1
    5. Apples In Winter silk
      5
      Apples In Winter t J: Danny Mullins 20/1
    6. Fantasio D'alene silk
      2
      Fantasio D'alene J: Jordan Gainford 12/1
    7. Spoken Story silk
      10
      Spoken Story J: Shane Fitzgerald 3 200/1
Winning Trainer: Paul Nolan
Distances: 1/2, 3 1/4, 1
Runners: 10

16:00 Limerick

Full Result
  1. All Those Years silk
    1
    All Those Years J: L P Dempsey 5/2
  2. Clifton Warrior silk
    3
    Clifton Warrior J: Hugh Morgan 3 5/4F
  3. Johngus silk
    6
    Johngus t J: Richard Deegan 33/1
    1. Irish Blaze silk
      5
      Irish Blaze J: Conor McNamara 2/1
    2. Flindt silk
      4
      Flindt p J: Sean Flanagan 22/1
    3. Beau's Candle silk
      2
      Beau's Candle J: Tom Kelly 7 125/1
Winning Trainer: C Byrnes
Distances: 3/4, 3 1/2, 4 1/2
Runners: 6

16:35 Limerick

Full Result
  1. Made In The Woods silk
    11
    Made In The Woods h J: G B Noonan 5 5/2F
  2. Happy Dreams silk
    5
    Happy Dreams h J: Danny Mullins 7/2
  3. Mahler Appeal silk
    10
    Mahler Appeal J: Conor Maxwell 7/1
    1. Sanibel Island silk
      13
      Sanibel Island J: T J Kelly 7 14/1
    2. Baldur's Gate silk
      8
      Baldur's Gate J: Mike O'Connor 5 11/1
    3. Carrolls Cottage silk
      2
      Carrolls Cottage b J: Niall Moore 7 16/1
    4. Three Loud Knocks silk
      14
      Three Loud Knocks J: Shane O'Callaghan 7 33/1
    5. Four Horsemen silk
      12
      Four Horsemen J: Corey McGivern 7 25/1
    6. Joy Of Life silk
      4
      Joy Of Life p J: Sean Flanagan 7/1
    7. Happy Jacky silk
      1
      Happy Jacky J: Tommy Brett 7 8/1
    8. My Friend The Wind silk
      9
      My Friend The Wind p J: Conor McNamara 10/1
    9. Shanroe Al C silk
      3
      Shanroe Al C J: Donagh Meyler 40/1
Winning Trainer: Norman Lee
Distances: 2 1/4, 13, 17
Runners: 12 | Non Runners: 2

17:10 Limerick

Full Result
  1. Teuchters Glory silk
    4
    Teuchters Glory J: Mr W J Burke 7 9/2
  2. Lucky Lyreen silk
    2
    Lucky Lyreen J: Mr J J Codd 3/1
  3. Largy Hill silk
    1
    Largy Hill J: Mr Elliot Ohgren 5 7/2
    1. Special Cadeau silk
      3
      Special Cadeau J: Miss J Townend 5/4F
    2. That's About Right silk
      7
      That's About Right J: Miss P Elvin 7 125/1
Winning Trainer: W J Burke
Distances: 5, 13, 7 1/2
Runners: 5 | Non Runners: 2

13:50 Warwick

Full Result
  1. Telhimlisten silk
    5
    Telhimlisten h J: Luca Morgan 1/2F
  2. Erigmoor silk
    1
    Erigmoor J: Finn Lambert 4/1
  3. Half The Freedom silk
    6
    Half The Freedom p J: Jamie Brace 8/1
    1. Ambassador silk
      4
      Ambassador v J: Harry Atkins 3 66/1
    2. Hunter Legend silk
      2
      Hunter Legend J: Miss Lucy Turner 12/1
    3. Starvoski silk
      3
      Starvoski p J: Lorcan Murtagh 25/1
Winning Trainer: Jennie Candlish
Distances: 11, 1 3/4, 12
Runners: 6

14:25 Warwick

Full Result
  1. King Of Brazil silk
    4
    King Of Brazil J: Gavin Sheehan 5/4F
  2. Gaye Legacy silk
    9
    Gaye Legacy J: Ben Poste 9/1
  3. Roccovango silk
    5
    Roccovango J: Charlie Todd 7/4
    1. Emily's Star silk
      8
      Emily's Star J: Tristan Durrell 5 20/1
    2. Aviewofthestars silk
      7
      Aviewofthestars J: Sean Houlihan 200/1
    3. Rollo's Kingdom silk
      6
      Rollo's Kingdom J: Rex Dingle 12/1
    4. Kelsey Park silk
      3
      Kelsey Park J: Bridget Andrews 25/1
Winning Trainer: Katy Price
Distances: nse, 2, 18
Runners: 7 | Non Runners: 2

15:00 Warwick

Full Result
  1. Haute Estime silk
    5
    Haute Estime J: Patrick Wadge 7 3/1
  2. Midnight Mary silk
    2
    Midnight Mary p J: Bryony Frost 4/1
  3. Ballycallan Fame silk
    3
    Ballycallan Fame J: Charlie Hammond 13/2
    1. La Domaniale silk
      1
      La Domaniale J: Jonjo O'Neill Jr 9/4F
    2. Farne silk
      4
      Farne p J: James Davies 4/1
Winning Trainer: Lucinda Russell
Distances: 1/2, 22, 2 3/4
Runners: 5 | Non Runners: 1

15:35 Warwick

Full Result
  1. Cedar Row silk
    2
    Cedar Row J: Jonjo O'Neill Jr 3/1
  2. Gris Majeur silk
    3
    Gris Majeur J: Ben Jones 6/1
  3. Pilsdon Pen silk
    5
    Pilsdon Pen p J: Rex Dingle 11/4F
    1. Kay's Light silk
      9
      Kay's Light J: Sean Houlihan 14/1
    2. Enjoy Your Life silk
      1
      Enjoy Your Life J: Charlie Deutsch 5/1
    3. Forecast silk
      4
      Forecast J: Harry Atkins 10 16/1
    4. Inchagoill Lady silk
      8
      Inchagoill Lady t J: David Prichard 5 22/1
    5. Miltiades silk
      7
      Miltiades J: Richard Patrick 5/1
Winning Trainer: Jonjo O'Neill
Distances: 4 1/4, 7 1/2, 9
Runners: 8 | Non Runners: 1

16:10 Warwick

Full Result
  1. Volcano silk
    6
    Volcano tp J: Ben Jones 9/4F
  2. Destiny Is All silk
    8
    Destiny Is All p J: Stephen Mulqueen 7/1
  3. Wild Romance silk
    4
    Wild Romance p J: Harry Skelton 10/1
    1. Jaytee silk
      10
      Jaytee J: William Kennedy 7/1
    2. Eclair De Guye silk
      7
      Eclair De Guye p J: Bryony Frost 6/1
    3. Hold That Taught silk
      2
      Hold That Taught p J: Charlie Deutsch 9/1
    4. Samuel Jackson silk
      5
      Samuel Jackson p J: Micheal Nolan 6/1
    5. Daranova silk
      9
      Daranova p J: Tabitha Worsley 3 25/1
    6. Gats And Co silk
      3
      Gats And Co t J: Connor Brace 16/1
    7. Prime Venture silk
      1
      Prime Venture p J: Miss Eleanor Williams 7 22/1
Winning Trainer: Sheila Lewis
Distances: 5 1/2, 1 1/4, 4 1/2
Runners: 10

16:45 Warwick

Full Result
  1. Loup De Maulde silk
    5
    Loup De Maulde p J: Toby Wynne 5 5/2
  2. Sporting Ace silk
    3
    Sporting Ace p J: Jack Quinlan 2/1F
  3. Jatiluwih silk
    1
    Jatiluwih J: Elizabeth Gale 10 6/1
    1. Bobo Mac silk
      6
      Bobo Mac p J: Ben Poste 22/1
    2. Sirobbie silk
      4
      Sirobbie b J: Charlie Todd 9/1
    3. Heezer Geezer silk
      2
      Heezer Geezer t J: Harry Skelton 100/30
    4. Ernesto silk
      7
      Ernesto tv J: Daire McConville 7 80/1
Winning Trainer: Robbie Llewellyn
Distances: 6 1/2, 1 1/4, 20
Runners: 7

17:20 Warwick

Full Result
  1. Ten Lengths Tom silk
    10
    Ten Lengths Tom J: Stan Sheppard 7/2
  2. Mary silk
    11
    Mary J: Charlie Todd 22/1
  3. Ultra Beat silk
    8
    Ultra Beat J: Richard Patrick 10/1
    1. Rockstown Native silk
      5
      Rockstown Native J: Jonjo O'Neill Jr 14/1
    2. Havock silk
      2
      Havock J: Harry Skelton 9/1
    3. Jemura silk
      3
      Jemura J: Nico de Boinville 9/2
    4. Pride Of Paris silk
      4
      Pride Of Paris J: Alan Johns 25/1
    5. Salt Rock silk
      6
      Salt Rock J: David Bass 6/4F
Winning Trainer: Tom Lacey
Distances: 5 1/2, 5 1/2, 9
Runners: 8 | Non Runners: 3

13:57 Naas

Full Result
  1. Nick Rockett silk
    10
    Nick Rockett J: Paul Townend 11/8F
  2. Lets Go Champ silk
    8
    Lets Go Champ J: Rachael Blackmore 7/4
  3. Sonny May silk
    13
    Sonny May t J: Sean O'Keeffe 28/1
    1. Clodders Dream silk
      3
      Clodders Dream J: Davy Russell 9/2
    2. Suttons Hill silk
      15
      Suttons Hill J: Denis O'Regan 12/1
    3. Arcland silk
      2
      Arcland J: Darragh O'Keeffe 50/1
    4. Starman silk
      14
      Starman h J: Simon Torrens 50/1
    5. Linden Arden silk
      9
      Linden Arden J: P J O'Hanlon 5 150/1
    6. An Forghas silk
      1
      An Forghas t J: Phillip Enright 20/1
    7. Grivei silk
      5
      Grivei J: Ricky Doyle 200/1
    8. Criminal Mischief silk
      4
      Criminal Mischief J: Sean Cleary-Farrell 7 200/1
    9. Hilton De Chaillac silk
      7
      Hilton De Chaillac J: Peter Carberry 40/1
    10. Finished Article silk
      17
      Finished Article J: Mark Walsh 40/1
    11. Pasifucan silk
      11
      Pasifucan p J: E Walsh 5 125/1
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 2 1/2, 8, 2 1/4
Runners: 14 | Non Runners: 3

14:32 Naas

Full Result
  1. Irish Point silk
    2
    Irish Point J: Davy Russell 1/4F
  2. No Looking Back silk
    1
    No Looking Back J: Phillip Enright 8/1
  3. Lily Du Berlais silk
    7
    Lily Du Berlais ht J: Daryl Jacob 6/1
    1. Good Heavens silk
      8
      Good Heavens t J: Mark Walsh 14/1
    2. Rumi silk
      5
      Rumi h J: Darragh O'Keeffe 33/1
    3. Monty's Way silk
      3
      Monty's Way t J: P J O'Hanlon 250/1
Winning Trainer: Gordon Elliott
Distances: 1 1/4, 8, 3 1/2
Runners: 6 | Non Runners: 2

15:07 Naas

Full Result
  1. Wee Charlie silk
    10
    Wee Charlie J: Darragh O'Keeffe 4/1
  2. Dragon's Pass silk
    13
    Dragon's Pass t J: Danny Gilligan 7 10/1
  3. Falvio silk
    8
    Falvio t J: Peter Carberry 4/1
    1. Hide Out silk
      20
      Hide Out p J: Conor Owens 7 25/1
    2. Rideau Canal silk
      9
      Rideau Canal t J: Kieren Buckley 3 8/1
    3. Young Fitzy silk
      6
      Young Fitzy h J: J J Slevin 11/1
    4. Emir De Rots silk
      2
      Emir De Rots J: Charlie O'Dwyer 7 40/1
    5. Prince Of Air silk
      18
      Prince Of Air J: P J O'Hanlon 5 66/1
    6. Danesfort Mayfly silk
      17
      Danesfort Mayfly J: Phillip Enright 40/1
    7. Be My Hero silk
      19
      Be My Hero J: Sam Ewing 22/1
    8. On My Bike silk
      11
      On My Bike J: Ricky Doyle 100/1
    9. Lariat silk
      4
      Lariat J: Miss A McGuinness 7 50/1
    10. Everystep Oftheway silk
      7
      Everystep Oftheway J: Richard Condon 5 12/1
    11. Anstand silk
      14
      Anstand J: Aidan Kelly 7 3/1F
    12. Lough Na Fooey silk
      16
      Lough Na Fooey t J: Daniel King 5 40/1
    13. Mad For The Craic silk
      15
      Mad For The Craic J: Jody McGarvey 66/1
    14. Rovetta silk
      12
      Rovetta J: Gearoid Brouder 5 16/1
    15. Attitash silk
      3
      Attitash t J: Keith Donoghue 40/1