11:40 Lingfield (AW)

Full Result
  1. La Rav silk
    1 (9)
    La Rav J: Kaiya Fraser 11/4F
  2. Dark Kris silk
    7 (2)
    Dark Kris tp J: Elle-May Croot 3 10/1
  3. Heer's Sadie silk
    10 (7)
    Heer's Sadie J: Sam Feilden 10/1
    1. Deep Sigh silk
      3 (6)
      Deep Sigh J: Olivia Haines 5 5/1
    2. Wendell's Lad silk
      6 (5)
      Wendell's Lad J: Liam Wright 3 40/1
    3. Always Fearless silk
      4 (3)
      Always Fearless b J: Tyrese Cameron 5 9/2
    4. Wholelotafun silk
      2 (10)
      Wholelotafun p J: Alec Voikhansky 100/30
    5. Classy Dame silk
      5 (1)
      Classy Dame J: Sydney Cale 7 12/1
    6. Hot Legs Lil silk
      9 (4)
      Hot Legs Lil J: Sophie Reed 7 66/1
Winning Trainer: Lee Carter
Distances: 1 3/4, nk, hd
Runners: 9 | Non Runners: 1

12:10 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Raintown silk
    7 (11)
    Raintown J: Shane Kelly 10/1
  2. Camusdarach silk
    1 (10)
    Camusdarach J: Richard Kingscote 4/1
  3. Phenomenon silk
    6 (9)
    Phenomenon J: Jim Crowley EvensF
    1. Brora Breeze silk
      8 (3)
      Brora Breeze J: William Cox 50/1
    2. Kilcummin silk
      5 (8)
      Kilcummin J: Jason Watson 18/1
    3. Gwendolina silk
      11 (2)
      Gwendolina J: John Fahy 125/1
    4. Lunario silk
      4 (12)
      Lunario J: Ryan Sexton 3 100/1
    5. Eloped silk
      9 (6)
      Eloped J: Ross Coakley 5/1
    6. Zalicia Fire silk
      10 (4)
      Zalicia Fire J: Kieran O'Neill 150/1
    7. Gallimimus silk
      2 (5)
      Gallimimus J: David Egan 20/1
    8. Intergalacticat silk
      3 (1)
      Intergalacticat J: Rhys Clutterbuck 10/1
    9. Kyng Ellie silk
      12 (7)
      Kyng Ellie J: William Carson 150/1
Winning Trainer: J S Moore
Distances: nk, nk, 1
Runners: 12

12:45 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Pocket The Packet silk
    6 (2)
    Pocket The Packet J: Jim Crowley 9/4F
  2. South Dakota Sioux silk
    2 (3)
    South Dakota Sioux J: Jason Watson 6/1
  3. Unlimited Data silk
    8 (7)
    Unlimited Data J: Stefano Cherchi 14/1
    1. Miss Moonshine silk
      9 (5)
      Miss Moonshine J: Oliver Searle 7 18/1
    2. Star Adorned silk
      4 (9)
      Star Adorned J: Adam Farragher 3 80/1
    3. All In The Hips silk
      1 (1)
      All In The Hips J: Ross Coakley 9/1
    4. Billy's Joy silk
      5 (4)
      Billy's Joy t J: Richard Kingscote 4/1
    5. Harry With Style silk
      7 (6)
      Harry With Style J: Darragh Keenan 8/1
    6. Kanawha silk
      3 (8)
      Kanawha J: Rose Dawes 7 13/2
    7. Dafyre silk
      10 (10)
      Dafyre J: David Egan 50/1
Winning Trainer: George Boughey
Distances: 2 1/4, 3/4, nk
Runners: 10

13:20 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Come To Pass silk
    10 (1)
    Come To Pass J: J F Egan 10/1
  2. George Ridsdale silk
    2 (7)
    George Ridsdale J: Jim Crowley 7/4F
  3. Guitar silk
    14 (11)
    Guitar b J: Richard Kingscote 8/1
    1. Laurentia silk
      4 (10)
      Laurentia J: Charlie Bennett 9/1
    2. Waleyfa silk
      5 (8)
      Waleyfa J: Ross Coakley 22/1
    3. Tawtheef silk
      3 (4)
      Tawtheef J: Hector Crouch 6/1
    4. Tinchoo silk
      9 (13)
      Tinchoo J: Jason Watson 14/1
    5. Stranger Things silk
      11 (5)
      Stranger Things J: Finley Marsh 10/1
    6. Hot Day silk
      1 (12)
      Hot Day p J: David Egan 10/1
    7. Catch My Breath silk
      6 (14)
      Catch My Breath J: Darragh Keenan 16/1
    8. Gokotta silk
      7 (9)
      Gokotta J: Kieran O'Neill 66/1
    9. Carmela Soprano silk
      13 (6)
      Carmela Soprano J: Joe Bradnam 7 100/1
    10. Henley Park silk
      12 (2)
      Henley Park p J: Rhys Clutterbuck 28/1
Winning Trainer: Tony Carroll
Distances: 1/2, shd, nse
Runners: 13 | Non Runners: 1

13:50 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Star Of Epsom silk
    8 (7)
    Star Of Epsom J: Paddy Bradley 3 10/1
  2. Villalobos silk
    7 (10)
    Villalobos p J: Finley Marsh 100/30J
  3. Miss Elsa silk
    11 (2)
    Miss Elsa J: Kieran O'Neill 28/1
    1. Breguet Boy silk
      10 (8)
      Breguet Boy p J: Shane Kelly 50/1
    2. All About Alice silk
      6 (4)
      All About Alice p J: Richard Kingscote 9/2
    3. Eltham Palace silk
      1 (6)
      Eltham Palace J: Olivia Haines 7 5/1
    4. Magical Dragon silk
      2 (5)
      Magical Dragon v J: Hector Crouch 100/30J
    5. Three Dons silk
      9 (13)
      Three Dons J: Mollie Phillips 3 12/1
    6. By Pass silk
      14 (9)
      By Pass v J: Ryan Sexton 3 50/1
    7. Blairlogie silk
      5 (3)
      Blairlogie v J: William Carson 25/1
    8. Colonial Love silk
      4 (1)
      Colonial Love v J: Jason Watson 80/1
    9. Maykir silk
      13 (11)
      Maykir J: Joe Bradnam 7 150/1
    10. Smarden Flyer silk
      12 (12)
      Smarden Flyer J: Jim Crowley 9/1
Winning Trainer: Pat Phelan
Distances: 3/4, 3/4, nk
Runners: 13 | Non Runners: 1

14:20 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Tequilamockingbird silk
    4 (6)
    Tequilamockingbird J: Ross Coakley 11/2
  2. Dinoo silk
    5 (7)
    Dinoo p J: David Egan 15/8F
  3. Baby Steps silk
    3 (5)
    Baby Steps J: Richard Kingscote 16/1
    1. Maysong silk
      6 (2)
      Maysong J: Kieran O'Neill 18/1
    2. Eeetee silk
      1 (3)
      Eeetee J: Jason Watson 15/2
    3. Borgi silk
      2 (4)
      Borgi J: Adam Farragher 3 2/1
    4. Wake Up Harry silk
      7 (1)
      Wake Up Harry J: J F Egan 16/1
Winning Trainer: Charlie Fellowes
Distances: nse, 3/4, 1
Runners: 7

14:50 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Socially Shady silk
    1 (13)
    Socially Shady b J: Pierre-Louis Jamin 3 100/30
  2. Just Percy silk
    14 (9)
    Just Percy v J: Joey Haynes 16/1
  3. Henry The Fifth silk
    8 (11)
    Henry The Fifth tp J: William Carson 15/2
    1. Bass Strait silk
      13 (2)
      Bass Strait p J: Rose Dawes 7 12/1
    2. Pledge Of Peace silk
      7 (14)
      Pledge Of Peace p J: Jim Crowley 11/1
    3. Estrela Star silk
      5 (5)
      Estrela Star J: Ross Coakley 11/2
    4. Capricorn Prince silk
      3 (3)
      Capricorn Prince b J: Rhys Clutterbuck 7/4F
    5. Artemis Sky silk
      4 (7)
      Artemis Sky p J: Kieran O'Neill 18/1
    6. Cinzento silk
      11 (10)
      Cinzento hp J: Courtney Thomas 7 80/1
    7. Drill To Dream silk
      9 (1)
      Drill To Dream p J: Darragh Keenan 28/1
    8. Air Hair Lair silk
      10 (4)
      Air Hair Lair J: Shane Kelly 100/1
    9. Decora silk
      2 (12)
      Decora J: Tyler Heard 3 150/1
Winning Trainer: K R Burke
Distances: 5 1/2, hd, 2 1/4
Runners: 12 | Non Runners: 2

15:20 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Idoapologise silk
    1 (4)
    Idoapologise J: Aiden Brookes 5 11/2
  2. Nubough silk
    7 (12)
    Nubough t J: Levi Williams 7 12/1
  3. Bobby On The Beat silk
    10 (1)
    Bobby On The Beat p J: Grace McEntee 3 16/1
    1. Breach silk
      11 (2)
      Breach J: David Egan 16/1
    2. Come On Girl silk
      8 (6)
      Come On Girl b J: Rhys Clutterbuck 4/1
    3. Kath's Toyboy silk
      3 (7)
      Kath's Toyboy v J: Chloe Lyons 7 12/1
    4. Boom The Groom silk
      6 (9)
      Boom The Groom J: Richard Kingscote 33/1
    5. Big Impact silk
      5 (5)
      Big Impact J: Ryan Sexton 3 13/2
    6. Suanni silk
      2 (10)
      Suanni tb J: Jason Watson 100/30F
    7. Coolagh Magic silk
      4 (3)
      Coolagh Magic J: William Carson 11/1
    8. Secret Tryst silk
      12 (11)
      Secret Tryst J: Kieran O'Neill 50/1
    9. Portelet Bay silk
      9 (8)
      Portelet Bay tv J: Jim Crowley 16/1
Winning Trainer: Brian Ellison
Distances: shd, nk, 3/4
Runners: 12

11:45 Punchestown

Full Result
  1. Marvel De Cerisy silk
    9
    Marvel De Cerisy t J: Rachael Blackmore 4/1J
  2. Aarons Day silk
    2
    Aarons Day t J: Phillip Enright 14/1
  3. Gallyhill silk
    1
    Gallyhill t J: Davy Russell 10/1
    1. Ballykeel silk
      3
      Ballykeel J: Jack Kennedy 9/1
    2. Brampton Belle silk
      4
      Brampton Belle J: Darragh O'Keeffe 18/1
    3. Get My Drift silk
      6
      Get My Drift t J: Mark Walsh 4/1J
    4. Carrig Sam silk
      5
      Carrig Sam J: Donagh Meyler 11/2
    5. Grandero Bello silk
      8
      Grandero Bello J: Ricky Doyle 13/2
    6. Gracchus De Balme silk
      7
      Gracchus De Balme J: J J Slevin 5/1
Winning Trainer: Henry De Bromhead
Distances: 6 1/2, 4 1/2, shd
Runners: 9

12:15 Punchestown

Full Result
  1. Highstreetfashion silk
    13
    Highstreetfashion tp J: Patrick M O'Brien 7 9/1
  2. Spancil Hill silk
    3
    Spancil Hill J: Keith Donoghue 16/1
  3. Sanibel Island silk
    8
    Sanibel Island J: Darragh O'Keeffe 9/2
    1. Merry Moves silk
      5
      Merry Moves J: Diarmuid Moloney 7 5/1
    2. Exciting Oscar silk
      1
      Exciting Oscar J: Danny Mullins 4/1F
    3. Three Loud Knocks silk
      9
      Three Loud Knocks J: Michael O'Sullivan 5 14/1
    4. Glen Ava silk
      7
      Glen Ava p J: J J Slevin 6/1
    5. Lacken Bridge silk
      14
      Lacken Bridge p J: Sarah Kavanagh 7 18/1
    6. Trickey Trix silk
      4
      Trickey Trix t J: P J O'Hanlon 5 20/1
    7. Any Day Now silk
      10
      Any Day Now J: Sean O'Keeffe 14/1
    8. Lady McCabe silk
      2
      Lady McCabe b J: Ambrose McCurtin 3 22/1
    9. Ocean Legacy silk
      11
      Ocean Legacy J: Michael J Molloy 7 10/1
    10. Laughing Trix silk
      6
      Laughing Trix tb J: Conor Maxwell 40/1
Winning Trainer: Patrick Rooney
Distances: 6 1/2, 6, 5
Runners: 13 | Non Runners: 1

12:50 Punchestown

Full Result
  1. The Big Doyen silk
    16
    The Big Doyen J: Kevin Sexton 11/5
  2. Nucky Johnson silk
    11
    Nucky Johnson J: B J Cooper 6/1
  3. Hunters Yarn silk
    5
    Hunters Yarn J: Paul Townend 4/6F
    1. Clonshire River silk
      2
      Clonshire River J: Ricky Doyle 22/1
    2. Sonny May silk
      13
      Sonny May t J: Sean O'Keeffe 250/1
    3. Ellis Boyd Redding silk
      3
      Ellis Boyd Redding J: Jack Kennedy 12/1
    4. Tophill Low silk
      22
      Tophill Low J: Kieren Buckley 5 50/1
    5. Away To Sea silk
      1
      Away To Sea J: Connor King 33/1
    6. King Arthurs Sword silk
      6
      King Arthurs Sword J: Danny Mullins 100/1
    7. Excuzio Joe silk
      20
      Excuzio Joe J: Sam Ewing 28/1
    8. Stuzzikini silk
      15
      Stuzzikini J: Davy Russell 40/1
    9. Mona's Star silk
      7
      Mona's Star J: Denis O'Regan 80/1
    10. Themanintheboots silk
      17
      Themanintheboots J: Kevin A Murphy 7 200/1
    11. Brock Beauty silk
      19
      Brock Beauty J: Conor Maxwell 250/1
    12. Moonlight Getaway silk
      8
      Moonlight Getaway J: Phillip Enright 250/1
    13. Noble Crusade silk
      10
      Noble Crusade J: Brian Hayes 100/1
    14. Roguey silk
      12
      Roguey p J: Richard Condon 5 250/1
    15. Macs Lady silk
      21
      Macs Lady h J: Shane O'Callaghan 7 250/1
    16. Quornofamonday silk
      23
      Quornofamonday J: J J Slevin 200/1
    17. Victory Star silk
      18
      Victory Star J: Jordan Gainford 100/1
Winning Trainer: Peter Fahey
Distances: shd, 1, 4
Runners: 20 | Non Runners: 4

13:25 Punchestown

Full Result
  1. Intranet silk
    5
    Intranet J: Mark Walsh 11/8F
  2. Belle The Lioness silk
    17
    Belle The Lioness J: Rachael Blackmore 9/2
  3. Maidenstreetprince silk
    8
    Maidenstreetprince J: Philip Byrnes 5 25/1
    1. L Anamour silk
      7
      L Anamour J: J J Slevin 33/1
    2. An Forghas silk
      2
      An Forghas h J: Phillip Enright 40/1
    3. Gaye Winnie silk
      19
      Gaye Winnie J: Davy Russell 18/1
    4. Skip Mahler silk
      15
      Skip Mahler J: Kieren Buckley 5 28/1
    5. Planet Janet silk
      13
      Planet Janet J: P J O'Hanlon 5 125/1
    6. Sagecraft silk
      21
      Sagecraft J: Peter Smithers 7 250/1
    7. Atlantic Wonder silk
      3
      Atlantic Wonder J: Peter Carberry 200/1
    8. Jaariam silk
      6
      Jaariam J: Cian Cullinan 7 50/1
    9. Glady Max silk
      4
      Glady Max J: Michael O'Sullivan 5 40/1
    10. Sean Og silk
      23
      Sean Og J: Tommy Brett 7 100/1
    11. Celebrating Katie silk
      18
      Celebrating Katie J: Sam Ewing 150/1
    12. Quest With Speed silk
      14
      Quest With Speed J: Danny Mullins 100/1
    13. Infinity Tower silk
      20
      Infinity Tower J: Richard Condon 5 250/1
    14. Oc Go On silk
      11
      Oc Go On J: James O'Sullivan 5 250/1
    15. Aliunde silk
      1
      Aliunde t J: Cathal Landers 125/1
    16. Minella Majestic silk
      10
      Minella Majestic J: Ambrose McCurtin 3 66/1
    17. Timmy Tuesday silk
      16
      Timmy Tuesday J: Jack Kennedy 6/4
    18. Papa Barns silk
      12
      Papa Barns J: Keith Donoghue 250/1
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 2 1/2, 9, 4 3/4
Runners: 21 | Non Runners: 3

13:55 Punchestown

Full Result
  1. Tax For Max silk
    5
    Tax For Max t J: Paul Townend 5/4F
  2. Falcon Eight silk
    3
    Falcon Eight v J: Darragh O'Keeffe 7/4
  3. Rowdy Romeo silk
    7
    Rowdy Romeo J: J J Slevin 300/1
    1. Hiaou silk
      1
      Hiaou J: Jack Kennedy 4/1
    2. Fascinating Shadow silk
      4
      Fascinating Shadow J: Jordan Gainford 20/1
    3. It'sallabouteve silk
      6
      It'sallabouteve J: Ambrose McCurtin 3 25/1
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 7 1/2, 8 1/2, 12
Runners: 6 | Non Runners: 1

14:25 Punchestown

Full Result
  1. Pike County silk
    8
    Pike County p J: Charlie O'Dwyer 7 14/1
  2. Halsafari silk
    5
    Halsafari p J: Cian Quirke 7 9/1
  3. Look Dont Touch silk
    11
    Look Dont Touch t J: P J O'Hanlon 5 12/1
    1. The Connector silk
      17
      The Connector J: Simon Torrens 18/1
    2. Harvey's Quay silk
      2
      Harvey's Quay h J: Mark Walsh 4/1
    3. The Truant silk
      13
      The Truant h J: Eamonn Fitzgerald 7 11/2
    4. Pythion silk
      9
      Pythion p J: Miss A L Fitzgibbon 7 14/1
    5. Pats Choice silk
      3
      Pats Choice b J: Davy Russell 7/2F
    6. Strange Notions silk
      4
      Strange Notions t J: E Walsh 5 40/1
    7. Pidoyne silk
      18
      Pidoyne J: Rachael Blackmore 18/1
    8. Justicialism silk
      6
      Justicialism b J: Shane Fitzgerald 3 14/1
    9. Ricky Langford silk
      14
      Ricky Langford J: Conor Owens 7 33/1
    10. Serpolette silk
      15
      Serpolette t J: Jordan Gainford 18/1
    11. Future Proof silk
      12
      Future Proof p J: Darragh O'Keeffe 25/1
    12. Forrard Away silk
      7
      Forrard Away b J: Keith Donoghue 22/1
    13. Cafe Con Leche silk
      1
      Cafe Con Leche J: Philip Byrnes 5 80/1
    14. Grand Cru Chatho silk
      16
      Grand Cru Chatho t J: Phillip Enright 33/1
    15. Coolnacritta silk
      10
      Coolnacritta J: Ricky Doyle 14/1
Winning Trainer: Mrs Denise Foster
Distances: nse, 3, 3 1/2
Runners: 18

14:55 Punchestown

Full Result
  1. Sandor Clegane silk
    6
    Sandor Clegane J: Sean O'Keeffe 15/8
  2. Bleu D'enfer silk
    9
    Bleu D'enfer t J: Sam Ewing 80/1
  3. Silver King silk
    7
    Silver King ht J: Richard Condon 5 14/1
    1. Demandrivingdouvan silk
      3
      Demandrivingdouvan J: Davy Russell EvensF
    2. Sam's Choice silk
      2
      Sam's Choice b J: Jack Kennedy 8/1
    3. Green Glory silk
      4
      Green Glory J: Philip Byrnes 5 15/2
    4. Champ De Gane silk
      1
      Champ De Gane t J: J J Slevin 50/1
    5. Maria's Serpent silk
      5
      Maria's Serpent J: Darragh O'Keeffe 66/1
    6. Aide De Camp silk
      8
      Aide De Camp J: Daniel King 5 25/1
    7. Broken Bond silk
      11
      Broken Bond J: Charlie O'Dwyer 7 66/1
    8. Gigantamax Eevee silk
      13
      Gigantamax Eevee J: Liam McKenna 7 200/1
    9. Just Another Day silk
      10
      Just Another Day J: E Walsh 5 200/1
    10. Finding Freedom silk
      12
      Finding Freedom J: Jordan Gainford 125/1
    11. No Risk No Story silk
      14
      No Risk No Story J: Peter Carberry 200/1
Winning Trainer: Paul Nolan
Distances: 12, hd, 1 3/4
Runners: 14

15:25 Punchestown

Full Result
  1. Penny Jar silk
    13
    Penny Jar tp J: Conor McNamara 15/2
  2. Clear The Clouds silk
    16
    Clear The Clouds J: Keith Donoghue 4/1F
  3. Verdant Place silk
    8
    Verdant Place J: Mark Walsh 14/1
    1. Iridescent silk
      10
      Iridescent J: M P Fogarty 14/1
    2. Cher Why Not silk
      19
      Cher Why Not J: Cian Quirke 7 11/2
    3. Alfieri silk
      1
      Alfieri J: Mr J W Reilly 7 22/1
    4. Bentham silk
      12
      Bentham J: Kieren Buckley 5 20/1
    5. Ceanndana silk
      24
      Ceanndana p J: Shane O'Callaghan 7 13/2
    6. Crossgaleschicflic silk
      20
      Crossgaleschicflic J: Charlie O'Dwyer 7 33/1
    7. Mrs Paisley silk
      17
      Mrs Paisley J: Philip Byrnes 5 10/1
    8. Glenabo Bridge silk
      22
      Glenabo Bridge tp J: James Duggan 7 14/1
    9. Sean Says silk
      3
      Sean Says p J: Phillip Enright 22/1
    10. Breezy Bell silk
      6
      Breezy Bell t J: Liam McKenna 7 80/1
    11. Anyonecanhaveitall silk
      4
      Anyonecanhaveitall p J: Michael O'Sullivan 5 14/1
    12. Tango Theatre silk
      14
      Tango Theatre tp J: Brian Hayes 25/1
    13. Touch Of Oscar silk
      5
      Touch Of Oscar b J: Darragh O'Keeffe 33/1
    14. Son Of Mahler silk
      15
      Son Of Mahler J: Cathal Landers 28/1
    15. Imperial Kate silk
      9
      Imperial Kate J: Peter Smithers 7 28/1
    16. Siberian Star silk
      11
      Siberian Star J: Conor Owens 7 33/1
    17. Memory Of Youth silk
      2
      Memory Of Youth b J: E Walsh 5 18/1