12:30 Catterick

Full Result
  1. Artistic Choice silk
    2
    Artistic Choice J: Sean Bowen 6/4F
  2. Chicago Gal silk
    7
    Chicago Gal J: Jamie Hamilton 25/1
  3. Agilulf silk
    1
    Agilulf J: Dylan Johnston 7 9/1
    1. Noble Anthem silk
      3
      Noble Anthem J: Gavin Sheehan 2/1
    2. Red Command silk
      5
      Red Command J: Tom Midgley 5 40/1
    3. Ardbraccan silk
      6
      Ardbraccan J: Jonathan Burke 5/1
    4. Positive Force silk
      4
      Positive Force J: Brian Hughes 12/1
Winning Trainer: Michael Bell
Distances: 2, 4 1/4, 45
Runners: 7

13:00 Catterick

Full Result
  1. Duke Of Luckley silk
    2
    Duke Of Luckley J: Sean Bowen 3/1
  2. Blue Hawaii silk
    1
    Blue Hawaii t J: Philip Armson 3 13/2
  3. Snowy Clouds silk
    3
    Snowy Clouds J: Sean Quinlan 2/1F
    1. Getaway Jewel silk
      4
      Getaway Jewel J: Brian Hughes 10/1
    2. Check My Pulse silk
      5
      Check My Pulse p J: Henry Brooke 9/4
    3. Voice Of Hope silk
      6
      Voice Of Hope t J: Charlie Hammond 100/1
Winning Trainer: Martin Keighley
Distances: shd, 1 1/2, 1
Runners: 6

13:30 Catterick

Full Result
  1. Royal Mogul silk
    4
    Royal Mogul t J: Brian Hughes 4/7F
  2. Bold Soldier silk
    1
    Bold Soldier J: James Bowen 15/8
  3. Our Pink Lady silk
    10
    Our Pink Lady t J: Mr S Connor 7 11/1
    1. Dooyork silk
      8
      Dooyork J: Henry Brooke 40/1
    2. Hashehadhisoatsyet silk
      5
      Hashehadhisoatsyet J: Craig Nichol 16/1
    3. Is So Cute Dimaria silk
      7
      Is So Cute Dimaria J: Nathan Moscrop 80/1
    4. Le Fou's Keep silk
      9
      Le Fou's Keep t J: Callum Bewley 80/1
    5. Iheardupainthouses silk
      3
      Iheardupainthouses J: Emma Smith-Chaston 5 80/1
    6. How Much silk
      6
      How Much J: Jamie Hamilton 50/1
    7. Glascar More silk
      2
      Glascar More J: Sam Coltherd 80/1
Winning Trainer: Donald McCain
Distances: 6 1/2, 6 1/2, 29
Runners: 10

14:00 Catterick

Full Result
  1. Lock's Corner silk
    6
    Lock's Corner tp J: Jonjo O'Neill Jr 6/1
  2. Not What It Seems silk
    5
    Not What It Seems h J: Emma Smith-Chaston 5 5/1
  3. Bellaney Gem silk
    8
    Bellaney Gem t J: Brian Hughes 28/1
    1. Thereisnodoubt silk
      4
      Thereisnodoubt ht J: Derek Fox 6/1
    2. Snookered silk
      3
      Snookered J: Henry Brooke 14/1
    3. Spantik silk
      7
      Spantik p J: Kevin Brogan 11/1
    4. We'll Go Again silk
      10
      We'll Go Again J: Jonathan England 7/2F
    5. Dr Sanderson silk
      1
      Dr Sanderson J: Richie McLernon 28/1
    6. Hungry Tiger silk
      12
      Hungry Tiger J: Jonathon Bewley 3 7/1
    7. Bollin Neil silk
      11
      Bollin Neil p J: Jamie Hamilton 16/1
    8. Hajey silk
      9
      Hajey J: Tom Midgley 5 17/2
Winning Trainer: Jonjo O'Neill
Distances: 2 1/4, 8 1/2, 2 1/4
Runners: 11 | Non Runners: 1

14:30 Catterick

Full Result
  1. Herewegohoney silk
    3
    Herewegohoney t J: Connor Brace 11/8F
  2. Ucanaver silk
    2
    Ucanaver t J: Rex Dingle 2/1
  3. Miss Jeanne Moon silk
    4
    Miss Jeanne Moon p J: Richie McLernon 9/4
Winning Trainer: Fergal O'Brien
Distances:
Runners: 3 | Non Runners: 1

15:00 Catterick

Full Result
  1. Johnson's Blue silk
    2
    Johnson's Blue J: Jamie Hamilton 5/6F
  2. Salvino silk
    3
    Salvino t J: Bruce Lynn 5 6/5
  3. Forecast silk
    4
    Forecast h J: James Best 20/1
    1. Skiddaw Tara silk
      7
      Skiddaw Tara t J: Stephen Mulqueen 28/1
    2. Sight Nor Seen silk
      6
      Sight Nor Seen t J: Aaron Anderson 5 80/1
Winning Trainer: Mark Walford
Distances: 1 3/4, 29, 4
Runners: 5 | Non Runners: 2

15:30 Catterick

Full Result
  1. Sleeping Satellite silk
    4
    Sleeping Satellite J: Brian Hughes 5/4F
  2. Tipperary Star silk
    6
    Tipperary Star J: Dylan Kitts 10 6/4
  3. Hobbs Joy silk
    1
    Hobbs Joy J: Harry Reed 28/1
    1. Samwise silk
      3
      Samwise J: Dillan Hurst 7 28/1
    2. Thatza Dazzler silk
      5
      Thatza Dazzler J: Connor Brace 9/2
Winning Trainer: Donald McCain
Distances: 1/2, 2, 1/2
Runners: 5 | Non Runners: 1

13:45 Kempton (AW)

Full Result
  1. Haku silk
    6 (8)
    Haku J: Stefano Cherchi 11/4F
  2. Longclaw silk
    1 (3)
    Longclaw J: David Nolan 100/30
  3. Where's Tom silk
    7 (7)
    Where's Tom p J: Daniel Muscutt 13/2
    1. Mr Zee silk
      10 (11)
      Mr Zee J: Hector Crouch 33/1
    2. Pink Haze silk
      11 (4)
      Pink Haze J: Hayley Turner 11/1
    3. Vitalline silk
      2 (1)
      Vitalline p J: Thomas Greatrex 16/1
    4. Broad Appeal silk
      3 (12)
      Broad Appeal J: Tyler Saunders 5 25/1
    5. Bug Boy silk
      8 (9)
      Bug Boy J: William Cox 7/1
    6. Long Time Comin silk
      12 (10)
      Long Time Comin J: Adam Farragher 3 200/1
    7. Lovers' Lane silk
      5 (6)
      Lovers' Lane J: Sean Levey 14/1
    8. How Hard Can It Be silk
      4 (2)
      How Hard Can It Be J: Rossa Ryan 6/1
    9. Jewel Of Kabeir silk
      9 (5)
      Jewel Of Kabeir p J: Ryan Sexton 3 80/1
Winning Trainer: Mark Loughnane
Distances: 2 3/4, nk, shd
Runners: 12

14:15 Kempton (AW)

Full Result
  1. Jacks Profit silk
    9 (10)
    Jacks Profit v J: Sean Levey 13/2
  2. Big Wing silk
    8 (6)
    Big Wing J: Jason Watson 6/1
  3. Crafty Lady silk
    10 (1)
    Crafty Lady J: David Egan 25/1
    1. Pablo Prince silk
      3 (4)
      Pablo Prince J: Richard Kingscote 85/40F
    2. Gerrots silk
      1 (3)
      Gerrots b J: Dougie Costello 50/1
    3. Ruby Red Empress silk
      2 (2)
      Ruby Red Empress J: Adam Kirby 22/1
    4. Perfect Myth silk
      11 (12)
      Perfect Myth ht J: Rossa Ryan 11/1
    5. Camerata silk
      7 (8)
      Camerata J: Christian Howarth 5 50/1
    6. Bristol Hill silk
      6 (9)
      Bristol Hill J: David Nolan 7/1
    7. Land Of Eagles silk
      4 (11)
      Land Of Eagles tp J: Saffie Osborne 7/1
    8. Ship To Shore silk
      5 (5)
      Ship To Shore J: Joshua Bryan 13/2
    9. Planxty silk
      12 (7)
      Planxty J: Kieran O'Neill 100/1
Winning Trainer: David Evans
Distances: 1/2, nk, 3 1/4
Runners: 12

14:45 Kempton (AW)

Full Result
  1. Wizarding silk
    7 (10)
    Wizarding J: Joshua Bryan 7/1
  2. Falesia Beach silk
    2 (8)
    Falesia Beach J: Richard Kingscote 5/2F
  3. Satin Snake silk
    6 (11)
    Satin Snake b J: Ryan Sexton 3 18/1
    1. Silks Pass silk
      5 (6)
      Silks Pass tb J: Kieran O'Neill 17/2
    2. Madrinho silk
      3 (1)
      Madrinho J: Alistair Rawlinson 14/1
    3. Free Solo silk
      1 (9)
      Free Solo t J: Saffie Osborne 6/1
    4. Brave Display silk
      11 (7)
      Brave Display tv J: Adam Farragher 3 25/1
    5. Justjamie silk
      8 (5)
      Justjamie p J: George Downing 33/1
    6. Twilight Revenge silk
      10 (3)
      Twilight Revenge J: Hayley Turner 7/2
    7. My Genghis silk
      4 (4)
      My Genghis J: Rossa Ryan 18/1
    8. Eagle Path silk
      9 (2)
      Eagle Path b J: Jason Watson 33/1
Winning Trainer: Heather Main
Distances: nk, 1 1/4, 1 1/4
Runners: 11

15:15 Kempton (AW)

Full Result
  1. Thrave silk
    6 (4)
    Thrave v J: Alistair Rawlinson 12/1
  2. Kensington Agent silk
    7 (2)
    Kensington Agent J: David Egan 12/1
  3. Paddy K silk
    10 (8)
    Paddy K v J: Adam Farragher 3 9/1
    1. Dashing Rat silk
      9 (3)
      Dashing Rat b J: Rossa Ryan 15/8F
    2. Bhubezi silk
      2 (1)
      Bhubezi v J: Rhys Clutterbuck 14/1
    3. Desert Boots silk
      1 (9)
      Desert Boots J: Adam Kirby 9/1
    4. The Cola Kid silk
      8 (6)
      The Cola Kid tp J: Kieran O'Neill 20/1
    5. Lady Beaconsfield silk
      11 (11)
      Lady Beaconsfield h J: Hayley Turner 125/1
    6. Alvediston silk
      5 (10)
      Alvediston h J: Collen Storey 7/1
    7. Seas Of Elzaam silk
      4 (5)
      Seas Of Elzaam J: George Wood 12/1
    8. Silver Dollar silk
      3 (7)
      Silver Dollar J: Jason Watson 6/1
Winning Trainer: Michael Appleby
Distances: nk, nk, 3/4
Runners: 11

15:45 Kempton (AW)

Full Result
  1. Azure Angel silk
    1 (1)
    Azure Angel J: David Egan 8/11F
  2. Galaxy Gazer silk
    3 (7)
    Galaxy Gazer h J: Rossa Ryan 10/1
  3. Topo Chico silk
    10 (10)
    Topo Chico J: Harry Burns 3 11/2
    1. Blue Curacao silk
      7 (5)
      Blue Curacao J: Sean Levey 7/1
    2. Insolente silk
      4 (8)
      Insolente J: Kieran O'Neill 8/1
    3. Lucy Lightfoot silk
      2 (2)
      Lucy Lightfoot J: Paddy Bradley 3 80/1
    4. American Rose silk
      6 (9)
      American Rose J: Dougie Costello 125/1
    5. Rhea Of The Year silk
      9 (4)
      Rhea Of The Year J: Jason Watson 28/1
    6. Unholy silk
      5 (3)
      Unholy J: Saffie Osborne 18/1
    7. Minoli silk
      8 (6)
      Minoli J: Daniel Muscutt 125/1
Winning Trainer: Roger Varian
Distances: 2, 4 1/4, 1 1/4
Runners: 10

16:15 Kempton (AW)

Full Result
  1. Dragon Icon silk
    5 (8)
    Dragon Icon J: David Egan 4/1
  2. Elnajmm silk
    6 (12)
    Elnajmm J: Adam Farragher 3 3/1J
  3. Balance Play silk
    2 (10)
    Balance Play J: Rossa Ryan 18/5
    1. Brightly silk
      12 (2)
      Brightly J: Kieran O'Neill 3/1J
    2. Savvy Brilliance silk
      9 (5)
      Savvy Brilliance J: Daniel Muscutt 10/1
    3. Sea Of Thieves silk
      14 (9)
      Sea Of Thieves J: Saffie Osborne 40/1
    4. Solution silk
      10 (3)
      Solution J: Hector Crouch 14/1
    5. Ceilidh silk
      3 (1)
      Ceilidh J: Hayley Turner 66/1
    6. Scarlet silk
      13 (7)
      Scarlet J: Rhiain Ingram 3 250/1
    7. James Bradley silk
      8 (6)
      James Bradley J: Joshua Bryan 125/1
    8. Clarko's Back silk
      4 (4)
      Clarko's Back J: Thomas Greatrex 25/1
    9. Graham silk
      7 (14)
      Graham J: Sean Levey 33/1
Winning Trainer: Roger Varian
Distances: 3 1/4, nk, nk
Runners: 12 | Non Runners: 2

16:45 Kempton (AW)

Full Result
  1. Loyal Touch silk
    1 (4)
    Loyal Touch J: Daniel Muscutt 9/5F
  2. Nap Hand silk
    2 (1)
    Nap Hand h J: Rossa Ryan 2/1
  3. Thunder Ball silk
    6 (2)
    Thunder Ball b J: Mohammed Tabti 7 17/2
    1. Uncle silk
      3 (8)
      Uncle J: Sean Levey 9/2
    2. Zephina silk
      4 (6)
      Zephina J: Richard Kingscote 20/1
    3. Night Life silk
      5 (3)
      Night Life J: David Egan 33/1
    4. Uncle Matthew silk
      7 (5)
      Uncle Matthew J: Kieran O'Neill 14/1
Winning Trainer: Charlie & Mark Johnston
Distances: 1/2, 1 1/2, 1 1/4
Runners: 7 | Non Runners: 1

17:15 Kempton (AW)

Full Result
  1. The Wizard Of Eye silk
    4 (2)
    The Wizard Of Eye p J: David Egan 20/1
  2. Tinker Toy silk
    1 (1)
    Tinker Toy J: Jack Mitchell 9/2
  3. Cash silk
    2 (4)
    Cash J: Jamie Spencer EvensF
    1. Dhabab silk
      3 (3)
      Dhabab t J: Adam Kirby 2/1
Winning Trainer: J S Moore
Distances: 3 1/2, nk, 3 1/4
Runners: 4 | Non Runners: 1

17:45 Kempton (AW)

Full Result
  1. Wannabe Brave silk
    10 (6)
    Wannabe Brave J: Daniel Muscutt 6/4F
  2. Sharp Distinction silk
    9 (10)
    Sharp Distinction p J: Stefano Cherchi 10/1
  3. Militry Decoration silk
    2 (5)
    Militry Decoration t J: Kieran O'Neill 66/1
    1. First Charge silk
      3 (11)
      First Charge J: Saffie Osborne 20/1
    2. Stiletto silk
      6 (3)
      Stiletto ht J: Thomas Greatrex 11/2
    3. Owens Lad silk
      11 (7)
      Owens Lad J: Jason Watson 33/1
    4. La Belle Vie silk
      12 (4)
      La Belle Vie J: David Egan 22/1
    5. Prince Abu silk
      8 (1)
      Prince Abu J: Dougie Costello 17/2
    6. Psyche silk
      7 (2)
      Psyche J: Tom Queally 17/2
    7. Tin Fandango silk
      5 (12)
      Tin Fandango p J: Kaiya Fraser 7 16/1
    8. L'Enclume silk
      4 (8)
      L'Enclume t J: Richard Kingscote 13/2
Winning Trainer: James Fanshawe
Distances: hd, 1, hd
Runners: 11 | Non Runners: 1

16:25 Wolverhampton (AW)

Full Result
  1. Chaos Control silk
    9 (9)
    Chaos Control J: Mollie Phillips 3 10/1
  2. Nolton Cross silk
    4 (7)
    Nolton Cross J: Clifford Lee 7/4F
  3. Lexington Knight silk
    5 (2)
    Lexington Knight J: Alec Voikhansky 7 11/2
    1. Bugle Major silk
      7 (3)
      Bugle Major p J: Luke Morris 12/1
    2. Pretty Bouquet silk
      6 (6)
      Pretty Bouquet J: Kevin Stott 14/1
    3. Masque Of Anarchy silk
      8 (5)
      Masque Of Anarchy J: Oisin McSweeney 5 12/1
    4. Percy Willis silk
      2 (4)
      Percy Willis p J: P J McDonald 10/1
    5. Genesius silk
      3 (8)
      Genesius J: Morgan Cole 7 7/2
    6. Midrarr silk
      1 (1)
      Midrarr J: Thore Hammer Hansen 28/1
Winning Trainer: Stuart Edmunds
Distances: nk, 1/2, 1
Runners: 9

16:55 Wolverhampton (AW)

Full Result
  1. Miss Bluebelle silk
    11 (6)
    Miss Bluebelle h J: P J McDonald 7/2
  2. Hooflepuff silk
    4 (1)
    Hooflepuff v J: Jason Hart 3/1F
  3. Richard R H B silk
    5 (2)
    Richard R H B J: Luke Morris 100/30
    1. Blue Daisy silk
      13 (9)
      Blue Daisy tp J: Kevin Stott 25/1
    2. Faithful Spirit silk
      12 (13)
      Faithful Spirit J: John Fahy 33/1
    3. Carey Street silk
      1 (10)
      Carey Street J: Cameron Noble 33/1
    4. Glittering Choice silk
      6 (5)
      Glittering Choice tp J: Clifford Lee 10/1
    5. Contrast silk
      10 (8)
      Contrast J: Joanna Mason 12/1
    6. Kells silk
      3 (4)
      Kells J: Andrew Mullen 66/1
    7. Arcadian Nights silk
      2 (11)
      Arcadian Nights J: Billy Loughnane 7 17/2
    8. King Carney silk
      9 (7)
      King Carney h J: Graham Lee 14/1
    9. Never In Fourth silk
      8 (3)
      Never In Fourth v J: William Carson 10/1
Winning Trainer: Marcus Tregoning
Distances: 3 3/4, 1 1/2, 1 1/2
Runners: 12 | Non Runners: 1

17:25 Wolverhampton (AW)

Full Result
  1. Harbour Vision silk
    10 (9)
    Harbour Vision v J: Dale Swift 11/1
  2. Mafia Power silk
    2 (5)
    Mafia Power p J: Luke Morris 5/2F
  3. Bushfire silk
    3 (6)
    Bushfire J: Oliver Stammers 3 7/1
    1. Bakersboy silk
      9 (4)
      Bakersboy b J: Josephine Gordon 4/1
    2. Kentucky Kingdom silk
      1 (3)
      Kentucky Kingdom J: Mollie Phillips 3 14/1
    3. Isle Of Wolves silk
      5 (13)
      Isle Of Wolves J: Joanna Mason 66/1
    4. Meadram silk
      8 (1)
      Meadram p J: P J McDonald 3/1
    5. Craic At Dawn silk
      12 (10)
      Craic At Dawn p J: Sam James 40/1
    6. Midgetonamission silk
      6 (8)
      Midgetonamission J: Jordan Williams 5 33/1
    7. Amazing Mollie silk
      13 (2)
      Amazing Mollie J: James Sullivan 125/1
    8. Abstract silk
      11 (7)
      Abstract J: Jonathan Fisher 5 33/1
    9. Alpha King silk
      4 (11)
      Alpha King J: Darragh Keenan 14/1
Winning Trainer: Scott Dixon
Distances: 1, 1 1/2, 2 3/4
Runners: 12 | Non Runners: 1

17:55 Wolverhampton (AW)

Full Result
  1. Three Dragons silk
    8 (6)
    Three Dragons J: Luke Morris 16/1
  2. Billy Bathgate silk
    2 (12)
    Billy Bathgate J: P J McDonald 33/1
  3. Hooves Like Jagger silk
    7 (3)
    Hooves Like Jagger h J: Clifford Lee 5/2F
    1. Selfish Brian silk
      10 (8)
      Selfish Brian J: Faye McManoman 15/2
    2. Blue Hero silk
      4 (7)
      Blue Hero h J: Finley Marsh 12/1
    3. Frame Rate silk
      6 (10)
      Frame Rate p J: Gina Mangan 5 11/1
    4. The Resdev Way silk
      3 (11)
      The Resdev Way J: Graham Lee 22/1
    5. Smart Boyo silk
      11 (13)
      Smart Boyo p J: Kevin Stott 11/2
    6. Buford silk
      9 (4)
      Buford t J: Joanna Mason 40/1
    7. Half Nelson silk
      5 (5)
      Half Nelson t J: Darragh Keenan 33/1
    8. Ha'an silk
      1 (2)
      Ha'an J: Theodore Ladd 33/1
    9. Sugar Candie silk
      13 (1)
      Sugar Candie J: Jason Hart 4/1
    10. Kopa Kilana silk
      12 (9)
      Kopa Kilana p J: Tom Eaves 11/1
Winning Trainer: Matt Crawley
Distances: 1 3/4, 1/2, 1/2
Runners: 13

18:25 Wolverhampton (AW)

Full Result
  1. Ahlawi silk
    1 (2)
    Ahlawi J: Dale Swift 3/1F
  2. Alcazan silk
    6 (6)
    Alcazan J: William Carson 11/2
  3. Algheed silk
    4 (10)
    Algheed J: Luke Morris 10/1
    1. Ooh Is It silk
      9 (1)
      Ooh Is It J: Darragh Keenan 16/1
    2. The Thin Blue Line silk
      2 (11)
      The Thin Blue Line J: Kevin Stott 9/2
    3. Lilkian silk
      5 (3)
      Lilkian J: Liam Wright 7 11/2
    4. Porfin silk
      8 (5)
      Porfin J: Grace McEntee 3 7/1
    5. Inevitable Outcome silk
      3 (4)
      Inevitable Outcome J: Sam James 20/1
    6. Dark Shot silk
      11 (8)
      Dark Shot b J: James Sullivan 40/1
    7. Bare Necessity silk
      7 (7)
      Bare Necessity b J: John Fahy 14/1
    8. Bezzas Lad silk
      10 (9)
      Bezzas Lad J: Andrew Mullen 50/1
Winning Trainer: Scott Dixon
Distances: nk, 3/4, nse
Runners: 11

18:55 Wolverhampton (AW)

Full Result
  1. Rattling silk
    6 (1)
    Rattling J: Alec Voikhansky 7 15/2
  2. So Grateful silk
    1 (10)
    So Grateful J: Joanna Mason 7/2F
  3. El Hombre silk
    9 (9)
    El Hombre J: Billy Loughnane 7 11/1
    1. Treacherous silk
      4 (6)
      Treacherous J: Darragh Keenan 4/1
    2. Trusty Rusty silk
      3 (8)
      Trusty Rusty J: Mollie Phillips 3 15/2
    3. Astro Jakk silk
      2 (4)
      Astro Jakk b J: Cameron Noble 9/2
    4. Sir Gregory silk
      10 (7)
      Sir Gregory p J: Theodore Ladd 12/1
    5. Starjik silk
      7 (3)
      Starjik J: Sam James 22/1
    6. Rebel Redemption silk
      8 (2)
      Rebel Redemption b J: Dale Swift 28/1
    7. Love Trophy Power silk
      5 (5)
      Love Trophy Power p J: Kevin Stott 6/1
Winning Trainer: Richard Hannon
Distances: 1, 1/2, 1 1/4
Runners: 10

19:25 Wolverhampton (AW)

Full Result
  1. Dora Penny silk
    2 (2)
    Dora Penny t J: Kevin Stott 4/1