SPECIAL OFFERS
Close Icon
Virgin Bet
Bet £10, Get £20 in Free Bets
T&Cs apply
New members. £10 min deposit & bet on sportsbook, placed & settled at 1.5 min odds within 14 days of sign-up. Win part of E/W bets. 2 non-withdrawable £10 Free Bet Tokens: accept in 7 days, valid for 7 days from acceptance (ex. E/Ws & Multiples), stakes not returned. Click here for Rules & Exclusions. Bet Responsibly. BeGambleAware.org. 18+
CLAIM

12:50 Southwell (AW)

Full Result
  1. Woke Media silk
    4 (3)
    Woke Media J: Callum Shepherd 5/1
  2. Nortonthorpe Boy silk
    1 (2)
    Nortonthorpe Boy J: Luke Morris 85/40F
  3. Desert Boots silk
    2 (4)
    Desert Boots J: Ben Curtis 100/30
    1. Silver Nemo silk
      5 (5)
      Silver Nemo J: Stevie Donohoe 11/2
    2. Swinton Noon silk
      3 (1)
      Swinton Noon v J: Theodore Ladd 3 7/2
Winning Trainer: David Simcock
Distances: 3/4, 3 1/4, nk
Runners: 5

13:20 Southwell (AW)

Full Result
  1. Ravenscar silk
    1 (5)
    Ravenscar J: Ben Curtis 13/8F
  2. Beach Break silk
    6 (2)
    Beach Break b J: Ella McCain 7 6/1
  3. Gold Desert silk
    3 (4)
    Gold Desert p J: Paul Mulrennan 2/1
    1. Sea Of Mystery silk
      5 (6)
      Sea Of Mystery v J: Frederick Larson 7 16/1
    2. Severus Alexander silk
      2 (1)
      Severus Alexander etb J: Jack Mitchell 6/1
    3. Tyrell silk
      4 (3)
      Tyrell v J: Jason Hart 40/1
Winning Trainer: Philip Kirby
Distances: nk, 4, 13
Runners: 6

13:50 Southwell (AW)

Full Result
  1. Al Suil Eile silk
    7 (6)
    Al Suil Eile J: Jason Hart 9/2
  2. Bond Angel silk
    8 (8)
    Bond Angel J: Jonathan Fisher 5 14/1
  3. Liamba silk
    1 (7)
    Liamba J: Alistair Rawlinson 7/2
    1. Young John silk
      3 (5)
      Young John tp J: Laura Pearson 7 3/1
    2. Salam Ya Faisal silk
      5 (4)
      Salam Ya Faisal t J: Jack Mitchell 11/4F
    3. Lexi The One silk
      2 (2)
      Lexi The One J: Connor Murtagh 3 9/1
    4. Cesifire silk
      4 (3)
      Cesifire J: Luke Morris 50/1
Winning Trainer: John Quinn
Distances: 3/4, 3, 1/2
Runners: 7 | Non Runners: 1

14:20 Southwell (AW)

Full Result
  1. Straight Ash silk
    1 (5)
    Straight Ash v J: Graham Lee 6/1
  2. Lion's Vigil silk
    3 (1)
    Lion's Vigil p J: Ben Curtis 5/1
  3. Drew Breeze silk
    4 (6)
    Drew Breeze p J: Stevie Donohoe 100/30F
    1. Compass Point silk
      2 (7)
      Compass Point J: Kieran Shoemark 7/2
    2. Misscarlett silk
      9 (2)
      Misscarlett p J: Rossa Ryan 25/1
    3. Affair silk
      5 (4)
      Affair J: Charlie Bennett 18/1
    4. Life Knowledge silk
      8 (8)
      Life Knowledge b J: Jason Hart 9/1
    5. Kybosh silk
      6 (3)
      Kybosh eb J: Luke Morris 12/1
    6. Maghfoor silk
      7 (9)
      Maghfoor J: Ella McCain 7 15/2
Winning Trainer: Rebecca Menzies
Distances: 1 3/4, shd, 4
Runners: 9

14:50 Southwell (AW)

Full Result
  1. Maykir silk
    5 (1)
    Maykir J: Marco Ghiani 5 11/2
  2. Castle Quarter silk
    1 (7)
    Castle Quarter J: Alistair Rawlinson 9/4F
  3. Palazzo silk
    6 (8)
    Palazzo v J: Graham Lee 5/2
    1. Geography Teacher silk
      8 (5)
      Geography Teacher v J: Lewis Edmunds 7/2
    2. Little India silk
      2 (3)
      Little India p J: Rossa Ryan 11/1
    3. Elusif silk
      7 (4)
      Elusif v J: Grace McEntee 5 22/1
    4. Paris Duvet silk
      3 (6)
      Paris Duvet b J: Barry McHugh 28/1
Winning Trainer: J R Jenkins
Distances: 2 3/4, 1/2, 9
Runners: 7 | Non Runners: 1

15:20 Southwell (AW)

Full Result
  1. Action Hero silk
    5 (4)
    Action Hero J: Kieran Shoemark 8/13F
  2. Legal Reform silk
    2 (1)
    Legal Reform h J: Jason Hart 12/1
  3. Tellmeyourstory silk
    9 (8)
    Tellmeyourstory J: Joe Fanning 2/1
    1. Aradous silk
      6 (3)
      Aradous J: Barry McHugh 16/1
    2. Panzertank silk
      3 (9)
      Panzertank t J: Rowan Scott 33/1
    3. Gotta Feeling silk
      8 (5)
      Gotta Feeling J: Andrew Mullen 14/1
    4. Doctor Churchill silk
      7 (6)
      Doctor Churchill h J: Charles Bishop 50/1
    5. Hellfire Kode silk
      1 (2)
      Hellfire Kode J: J F Egan 300/1
    6. Nymph Spirit silk
      4 (7)
      Nymph Spirit J: Charlie Bennett 80/1
Winning Trainer: Archie Watson
Distances: 5 1/2, 2, 3 1/2
Runners: 9

15:50 Southwell (AW)

Full Result
  1. Nick Vedder silk
    2 (7)
    Nick Vedder p J: Kieran Shoemark 6/4F
  2. Sir Rodneyredblood silk
    1 (8)
    Sir Rodneyredblood J: Marco Ghiani 5 5/1
  3. Archimedes silk
    8 (4)
    Archimedes tv J: J F Egan 20/1
    1. Rayyan silk
      4 (6)
      Rayyan J: Ben Curtis 9/4
    2. Leo Davinci silk
      5 (3)
      Leo Davinci J: Alistair Rawlinson 14/1
    3. Jazz Legend silk
      7 (5)
      Jazz Legend J: Kieran O'Neill 10/1
    4. Afro Blue silk
      3 (2)
      Afro Blue J: Andrew Mullen 28/1
Winning Trainer: Robyn Brisland
Distances: 3, 1 1/4, 2
Runners: 7 | Non Runners: 1

13:10 Exeter

Full Result
  1. Sandymount Rose silk
    2
    Sandymount Rose t J: Millie Wonnacott 3 15/8F
  2. Storm Force Ben silk
    12
    Storm Force Ben J: Niall Houlihan 7/2
  3. Flowing Cadenza silk
    10
    Flowing Cadenza J: Joe Anderson 5 14/1
    1. Looks Like Power silk
      6
      Looks Like Power J: Archie Bellamy 3 66/1
    2. Lady Kk silk
      8
      Lady Kk J: Ben Godfrey 5/1
    3. Somerset Jem silk
      15
      Somerset Jem J: Lewis Stones 33/1
    4. Tintern Theatre silk
      5
      Tintern Theatre J: Jack Savage 20/1
    5. Dusky Hercules silk
      9
      Dusky Hercules b J: Fergus Gillard 3 8/1
    6. Evenstevens silk
      11
      Evenstevens J: William Marshall 7/1
    7. Boro Babe silk
      14
      Boro Babe p J: Kevin Brogan 25/1
    8. Jully Les Buxy silk
      7
      Jully Les Buxy tp J: Cillin Leonard 66/1
Winning Trainer: Neil Mulholland
Distances: 1, 11, 2
Runners: 11 | Non Runners: 4

13:40 Exeter

Full Result
  1. Martinhal silk
    8
    Martinhal t J: Tom Scudamore 100/30
  2. Karl Philippe silk
    7
    Karl Philippe J: Paddy Brennan EvensF
  3. Gladiateur Allen silk
    4
    Gladiateur Allen J: Chester Williams 5 9/4
    1. No Drama silk
      10
      No Drama J: Tom O'Brien 125/1
    2. Beau Haze silk
      1
      Beau Haze J: Mitchell Bastyan 3 125/1
    3. Guns For Hire silk
      6
      Guns For Hire J: Conor Ring 3 200/1
    4. Force Ten silk
      3
      Force Ten t J: Harry Cobden 14/1
    5. Guillemot silk
      5
      Guillemot J: Richard Patrick 40/1
Winning Trainer: David Pipe
Distances: 1/2, 2 1/2, 25
Runners: 8 | Non Runners: 5

14:10 Exeter

Full Result
  1. Bear Ghylls silk
    4
    Bear Ghylls J: Matt Griffiths 10/11F
  2. Stormy Flight silk
    7
    Stormy Flight J: Rex Dingle 15/2
  3. Elysian Flame silk
    9
    Elysian Flame p J: Paddy Brennan 9/2
    1. Dan McGrue silk
      1
      Dan McGrue tp J: Luca Morgan 7 100/1
    2. Bean In Trouble silk
      6
      Bean In Trouble J: Jonjo O'Neill Jr 22/1
    3. Trans Express silk
      10
      Trans Express p J: Lucy Gardner 11/2
    4. Clemencia silk
      3
      Clemencia t J: Alan Johns 18/1
    5. Potters Venture silk
      5
      Potters Venture J: Richard Johnson 14/1
Winning Trainer: Nicky Martin
Distances: 5, hd, 7 1/2
Runners: 8 | Non Runners: 2

14:40 Exeter

Full Result
  1. Francky Du Berlais silk
    6
    Francky Du Berlais t J: Sean Bowen 6/1
  2. Brianstorm silk
    11
    Brianstorm J: Charlie Deutsch 4/1
  3. Le Milos silk
    7
    Le Milos t J: Alan Johns 20/1
    1. Eclair Surf silk
      2
      Eclair Surf h J: Brendan Powell 6/4F
    2. One More Fleurie silk
      12
      One More Fleurie J: Charlie Todd 5 40/1
    3. Fly To Mars silk
      10
      Fly To Mars J: Harry Cobden 10/1
    4. Flinck silk
      4
      Flinck J: Richard Johnson 5/1
    5. Midnight Midge silk
      8
      Midnight Midge t J: Bryan Carver 3 16/1
Winning Trainer: Peter Bowen
Distances: 1 1/2, 2, shd
Runners: 8 | Non Runners: 4

15:10 Exeter

Full Result
  1. Crossley Tender silk
    12
    Crossley Tender J: Tom O'Brien 11/2
  2. Samuel Jackson silk
    7
    Samuel Jackson p J: Micheal Nolan 10/1
  3. Strictlyadancer silk
    15
    Strictlyadancer p J: Jack Tudor 3 11/2
    1. Tea Time On Mars silk
      14
      Tea Time On Mars J: Lucy Gardner 9/1
    2. Ballycross silk
      9
      Ballycross J: Mr Billy Aprahamian 7 25/1
    3. Dancing Shadow silk
      5
      Dancing Shadow b J: James Best 14/1
    4. Muckamore silk
      8
      Muckamore J: Sam Twiston-Davies 5/1F
    5. Normandy Soldier silk
      11
      Normandy Soldier J: Daryl Jacob 8/1
    6. Fortescue silk
      2
      Fortescue J: Hugh Nugent 5 12/1
    7. Mr Clarkson silk
      1
      Mr Clarkson tb J: David Noonan 22/1
    8. Sandy Boy silk
      10
      Sandy Boy b J: Richard Johnson 18/1
    9. Minella Bobo silk
      13
      Minella Bobo J: Sean Bowen 11/2
Winning Trainer: Paul Henderson
Distances: 6 1/2, shd, 1 1/4
Runners: 12 | Non Runners: 3

15:40 Exeter

Full Result
  1. Chloe's Court silk
    3
    Chloe's Court tp J: Ben Godfrey 7 8/1
  2. Neetside silk
    6
    Neetside J: Sean Houlihan 3 10/1
  3. Felton Bellevue silk
    8
    Felton Bellevue J: Kielan Woods 8/1
    1. Big Data silk
      11
      Big Data t J: James Best 66/1
    2. Bretney silk
      9
      Bretney J: Tom O'Brien 7/1
    3. Amzac Magic silk
      12
      Amzac Magic tb J: Charlie Todd 5 5/2F
    4. Pour Une Raison silk
      10
      Pour Une Raison J: Tom Scudamore 18/1
    5. Shoot To Fame silk
      4
      Shoot To Fame tb J: Fergus Gillard 5 20/1
    6. Chesterfield King silk
      1
      Chesterfield King tp J: Jack Tudor 3 40/1
    7. Et Apres Thou silk
      5
      Et Apres Thou p J: Richard Johnson 5/1
    8. Southfield Torr silk
      2
      Southfield Torr h J: Miss Lily Bradstock 7 125/1
    9. Motts Cross silk
      7
      Motts Cross p J: Bryan Carver 3 13/2
Winning Trainer: Robert Walford
Distances: nk, 20, 9 1/2
Runners: 12

16:10 Exeter

Full Result
  1. Flemenstide silk
    2
    Flemenstide J: Harry Cobden 4/5F
  2. Top Of The Bill silk
    10
    Top Of The Bill J: Mark Grant 3/1
  3. The Plimsoll Line silk
    9
    The Plimsoll Line J: Matt Griffiths 20/1
    1. No Word Of A Lie silk
      7
      No Word Of A Lie J: Tom O'Brien 12/1
    2. Kicksaftersix silk
      3
      Kicksaftersix J: Gavin Sheehan 10/1
    3. Grumpy Freya silk
      11
      Grumpy Freya J: Bryan Carver 3 14/1
    4. Landen Calling silk
      5
      Landen Calling J: Paddy Brennan 9/1
    5. Mollyvico silk
      12
      Mollyvico h J: James Best 200/1
    6. King Orry silk
      4
      King Orry J: Lucy Gardner 80/1
    7. Barbarian silk
      1
      Barbarian J: Sean Houlihan 3 50/1
    8. Mr Sociable silk
      6
      Mr Sociable J: David Noonan 200/1
    9. Pol Ma Cree silk
      8
      Pol Ma Cree J: Ben Poste 150/1
Winning Trainer: Paul Nicholls
Distances: 3 1/2, 2 1/4, 1
Runners: 12

00:05 Santa Anita

Full Result
  1. Charmaine's Mia silk
    2 (2)
    Charmaine's Mia J: Drayden Van Dyke 167/10
  2. Jolie Olimpica silk
    7 (6)
    Jolie Olimpica J: Mike E Smith EvensF
  3. Lighthouse silk
    4 (3)
    Lighthouse b J: Umberto Rispoli 33/10
    1. Superstition silk
      5 (4)
      Superstition J: Flavien Prat 93/10
    2. Bohemian Bourbon silk
      1 (1)
      Bohemian Bourbon J: Juan J Hernandez 23/1
    3. Oleksandra silk
      6 (5)
      Oleksandra J: Joel Rosario 27/10
Winning Trainer: Philip D'Amato
Distances: 2 1/2, 1/2, 4
Runners: 6 | Non Runners: 1

05:00 Sha Tin

Full Result
  1. Lucky Fun silk
    4 (4)
    Lucky Fun h J: Zac Purton 17/20F
  2. Zone D silk
    2 (12)
    Zone D het J: Joao Moreira 14/1
  3. Branding Power silk
    1 (5)
    Branding Power J: C Y Ho 3/1
    1. Silvery Warrior silk
      6 (6)
      Silvery Warrior t J: Neil Callan 74/1
    2. Universal Crown silk
      11 (8)
      Universal Crown t J: Jerry Chau 7 24/1
    3. Sunday Betting silk
      9 (10)
      Sunday Betting tv J: Blake Shinn 53/1
    4. Mister Arm silk
      5 (9)
      Mister Arm J: H T Mo 3 33/1
    5. Forever City silk
      3 (11)
      Forever City J: V Borges 10/1
    6. Strathmartine silk
      7 (1)
      Strathmartine J: Chad Schofield 26/1
    7. On Excel Star silk
      8 (7)
      On Excel Star J: K C Leung 13/1
    8. Cruciatus silk
      12 (2)
      Cruciatus t J: H N Jack Wong 3 74/1
    9. Comfort Life silk
      10 (3)
      Comfort Life tv J: Antoine Hamelin 17/1
Winning Trainer: C S Shum
Distances: 1 1/2, 3/4, 1 3/4
Runners: 12 | Non Runners: 2

05:30 Sha Tin

Full Result
  1. Copartner Era silk
    2 (3)
    Copartner Era b J: Alexis Badel 66/10
  2. City Legend silk
    4 (8)
    City Legend tb J: Jerry Chau 7 11/1
  3. California Legend silk
    5 (11)
    California Legend t J: Christophe Soumillon 9/5F
    1. General Castledale silk
      12 (10)
      General Castledale tb J: Neil Callan 155/1
    2. Moneymore silk
      8 (9)
      Moneymore b J: M L Yeung 14/1
    3. Ever Strong silk
      11 (4)
      Ever Strong b J: C Y Ho 63/1
    4. Little General silk
      10 (5)
      Little General t J: Matthew Poon 2 35/1
    5. Victorious Leader silk
      7 (13)
      Victorious Leader J: Zac Purton 77/10
    6. Wonder Express silk
      1 (6)
      Wonder Express tp J: Joao Moreira 21/10
    7. Tinker Belle silk
      13 (12)
      Tinker Belle b J: Tony Piccone 300/1
    8. Fun Times silk
      6 (7)
      Fun Times b J: Chad Schofield 17/1
    9. Break Record silk
      9 (2)
      Break Record tp J: H W Lai 114/1
    10. Fresh Power silk
      3 (14)
      Fresh Power t J: Karis Teetan 56/1
    11. Target Finder silk
      14 (1)
      Target Finder h J: H T Mo 3 55/1
Winning Trainer: W Y So
Distances: 1/2, 1 3/4, 1
Runners: 14 | Non Runners: 2

06:00 Sha Tin

Full Result
  1. Supreme Patrol silk
    9 (6)
    Supreme Patrol tb J: Blake Shinn 162/10
  2. Jade Theatre silk
    1 (1)
    Jade Theatre b J: Jerry Chau 7 13/2
  3. Treasure Chest silk
    5 (5)
    Treasure Chest b J: Neil Callan 4/5F
    1. Great Son silk
      3 (3)
      Great Son tv J: Zac Purton 10/1
    2. Chunghwa Jingshen silk
      7 (10)
      Chunghwa Jingshen v J: Karis Teetan 27/1
    3. Lucky Turbo silk
      2 (12)
      Lucky Turbo tb J: Christophe Soumillon 15/1
    4. Strathclyde silk
      4 (2)
      Strathclyde tp J: Chad Schofield 59/10
    5. Happy Winner silk
      10 (4)
      Happy Winner e/s J: H N Jack Wong 3 35/1
    6. Dashing Grace silk
      12 (11)
      Dashing Grace tv J: H T Mo 3 260/1
    7. Moon Peaks silk
      6 (7)
      Moon Peaks hb J: H W Lai 15/1
    8. Corre Rapido silk
      11 (8)
      Corre Rapido b J: Alexis Badel 19/1
    9. Planet Flyer silk
      8 (9)
      Planet Flyer b J: C Victor Wong 5 217/1
Winning Trainer: D E Ferraris
Distances: 1 1/2, 3/4, shd
Runners: 12 | Non Runners: 2

06:30 Sha Tin

Full Result
  1. Speed Fay Fay silk
    3 (6)
    Speed Fay Fay b J: Chad Schofield 49/10
  2. Pearl Champion silk
    11 (3)
    Pearl Champion b J: Antoine Hamelin 31/1
  3. Green Envy silk
    13 (12)
    Green Envy tv J: Joao Moreira 6/4F
    1. Thunder Stomp silk
      12 (13)
      Thunder Stomp b J: H T Mo 3 49/1
    2. Country Boy silk
      9 (2)
      Country Boy het J: Karis Teetan 27/1
    3. Joyful Heart silk
      1 (9)
      Joyful Heart tp J: Christophe Soumillon 42/10
    4. Golden Four silk
      2 (14)
      Golden Four b J: Jerry Chau 7 17/1
    5. Light Of Wanshi silk
      5 (8)
      Light Of Wanshi t J: V Borges 113/1
    6. Superb Daddy silk
      4 (5)
      Superb Daddy J: Neil Callan 7/1
    7. Universal Record silk
      14 (4)
      Universal Record J: C Victor Wong 5 151/1
    8. Winning Steed silk
      8 (11)
      Winning Steed p J: Zac Purton 58/10
    9. Vector silk
      10 (7)
      Vector htp J: C Y Ho 61/1
    10. Multiple Star silk
      6 (1)
      Multiple Star J: H N Jack Wong 3 330/1
    11. Quick Reply silk
      7 (10)
      Quick Reply J: Blake Shinn 274/1
Winning Trainer: T P Yung
Distances: nk, hd, 3/4
Runners: 14 | Non Runners: 2

07:00 Sha Tin

Full Result
  1. Like That silk
    1 (14)
    Like That v J: Joao Moreira 43/20F
  2. Noble Desire silk
    14 (5)
    Noble Desire v J: Matthew Poon 2 19/1
  3. United We Stand silk
    4 (2)
    United We Stand tb J: Christophe Soumillon 5/1
    1. Decisive Twelve silk
      6 (6)
      Decisive Twelve t J: C Y Ho 17/2
    2. Amazing Rocky silk
      5 (1)
      Amazing Rocky h J: Jerry Chau 7 67/10
    3. Gracylove silk
      10 (13)
      Gracylove J: K C Leung 73/1
    4. Goko silk
      9 (9)
      Goko tb J: Antoine Hamelin 20/1
    5. Moeraki silk
      2 (12)
      Moeraki b J: Chad Schofield 73/10
    6. Happy Tango silk
      13 (10)
      Happy Tango b J: Karis Teetan 53/1
    7. Sight Hero silk
      11 (3)
      Sight Hero p J: Blake Shinn 29/1
    8. Carry The Diamond silk
      12 (8)
      Carry The Diamond tb J: Matthew Chadwick 9/1
    9. Holyshowcasing silk
      7 (7)
      Holyshowcasing J: Alexis Badel 103/1
    10. Cantstopthefeeling silk
      3 (11)
      Cantstopthefeeling tb J: Neil Callan 26/1
    11. Stormtrouper silk
      8 (4)
      Stormtrouper tp J: Zac Purton 13/1
Winning Trainer: F C Lor
Distances: shd, 1 1/4, 3/4
Runners: 14 | Non Runners: 2

07:35 Sha Tin

Full Result
  1. Leading Fortune silk
    3 (8)
    Leading Fortune J: Alexis Badel 54/10
  2. Cheerful Days silk
    4 (10)
    Cheerful Days b J: Joao Moreira 3/1
  3. Family Leader silk
    7 (9)
    Family Leader b J: Tony Piccone 33/1
    1. Rainbow Light silk
      8 (13)
      Rainbow Light tp J: Jerry Chau 7 155/1
    2. Stunning Impact silk
      10 (11)
      Stunning Impact p J: Karis Teetan 9/1
    3. Pakistan Friend silk
      6 (3)
      Pakistan Friend t J: V Borges 127/1
    4. Decisive Action silk
      2 (2)
      Decisive Action tp J: Zac Purton 27/10F
    5. Apolar Warrior silk
      14 (14)
      Apolar Warrior v J: M L Yeung 90/1
    6. All For St Paul's silk
      1 (1)
      All For St Paul's b J: K C Leung 33/10
    7. Jimmu silk
      11 (4)
      Jimmu J: Matthew Poon 2 28/1
    8. Light My Day silk
      5 (12)
      Light My Day tp J: Matthew Chadwick 67/1
    9. Brave Power silk
      12 (5)
      Brave Power tb J: C Y Ho 44/5
    10. Red Majesty silk
      13 (6)
      Red Majesty p J: C Victor Wong 5 216/1
    11. Run Run Good silk
      9 (7)
      Run Run Good p J: Chad Schofield 197/1
Winning Trainer: J Size
Distances: nk, 2, nse
Runners: 14 | Non Runners: 2

08:05 Sha Tin

Full Result
  1. Sight Success silk
    11 (2)
    Sight Success J: Joao Moreira 3/20F