11:35 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Delicate Kiss silk
    4 (5)
    Delicate Kiss b J: George Rooke 5 11/2
  2. Lalania silk
    1 (2)
    Lalania J: Jack Mitchell 10/1
  3. Sunset Kiss silk
    6 (4)
    Sunset Kiss J: Ray Dawson 3 16/1
    1. One Small Step silk
      5 (1)
      One Small Step p J: Cieren Fallon 13/2
    2. Stay Classy silk
      2 (8)
      Stay Classy p J: Adam Kirby 9/1
    3. I'm Available silk
      10 (3)
      I'm Available J: Rob Hornby 4/1F
    4. At Ease silk
      9 (9)
      At Ease J: Kieran Shoemark 6/1
    5. Lady Eleanor silk
      8 (6)
      Lady Eleanor J: Silvestre De Sousa 5/1
    6. Kwela silk
      3 (10)
      Kwela J: Georgia Dobie 5 9/1
    7. Ruby Gates silk
      7 (7)
      Ruby Gates p J: Darragh Keenan 3 66/1
Winning Trainer: John Bridger
Distances: 1, nse, hd
Runners: 10

12:05 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Cliffcake silk
    2 (6)
    Cliffcake J: Thore Hammer Hansen 3 9/4
  2. Rishworthian silk
    1 (1)
    Rishworthian p J: Adam Kirby 13/8F
  3. Cuban Fox silk
    3 (4)
    Cuban Fox p J: Jack Mitchell 9/1
    1. Sophie B silk
      7 (3)
      Sophie B J: Darragh Keenan 3 3/1
    2. Clever Trucker silk
      5 (5)
      Clever Trucker J: George Rooke 5 14/1
    3. Aljomaana silk
      4 (2)
      Aljomaana p J: Joey Haynes 66/1
    4. Ginja Spice silk
      6 (7)
      Ginja Spice p J: David Probert 125/1
Winning Trainer: Richard Hannon
Distances: hd, 3/4, 1
Runners: 7

12:35 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Bombastic silk
    1 (2)
    Bombastic J: Darragh Keenan 3 9/2C
  2. Pour La Victoire silk
    7 (6)
    Pour La Victoire p J: Cieren Fallon 10/1
  3. Azets silk
    6 (9)
    Azets J: William Carver 5 9/2C
    1. Man Of The Sea silk
      3 (12)
      Man Of The Sea tp J: Ray Dawson 3 50/1
    2. Prince Rock silk
      10 (11)
      Prince Rock J: Silvestre De Sousa 9/2C
    3. Holdenhurst silk
      9 (3)
      Holdenhurst v J: Eoin Walsh 16/1
    4. Magicinthemaking silk
      8 (13)
      Magicinthemaking J: Rob Hornby 15/2
    5. Elusif silk
      12 (14)
      Elusif v J: Martin Dwyer 40/1
    6. Foxy Femme silk
      13 (7)
      Foxy Femme J: Joey Haynes 10/1
    7. Winklemann silk
      5 (10)
      Winklemann tp J: Imogen Mathias 7 100/1
    8. Lightning Attack silk
      11 (5)
      Lightning Attack J: William Cox 3 100/1
    9. London Calling silk
      2 (4)
      London Calling v J: George Rooke 5 22/1
    10. Jack Ryan silk
      4 (1)
      Jack Ryan p J: David Probert 13/2
    11. Kyllishi silk
      14 (8)
      Kyllishi p J: Jack Mitchell 28/1
Winning Trainer: David Evans
Distances: shd, 1 3/4, nk
Runners: 14

13:10 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Highland Dress silk
    2 (1)
    Highland Dress p J: Kieran Shoemark 9/2
  2. Shine So Bright silk
    3 (6)
    Shine So Bright J: Silvestre De Sousa 11/4
  3. Documenting silk
    1 (4)
    Documenting J: Cieren Fallon 7/4F
    1. Mister Snowdon silk
      5 (2)
      Mister Snowdon p J: Shane Kelly 9/1
    2. Spanish City silk
      4 (5)
      Spanish City J: Ray Dawson 3 5/1
    3. Radetsky silk
      6 (3)
      Radetsky J: David Probert 40/1
Winning Trainer: Archie Watson
Distances: 3/4, 3/4, nk
Runners: 6

13:45 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Caribbean Sunset silk
    2 (1)
    Caribbean Sunset J: Silvestre De Sousa 11/4
  2. Touchwood silk
    7 (7)
    Touchwood J: Kieran Shoemark 15/8F
  3. Elektronic silk
    4 (4)
    Elektronic J: Shane Kelly 9/2
    1. Carbon Positive silk
      1 (8)
      Carbon Positive J: Ray Dawson 3 9/1
    2. Chipstead silk
      3 (3)
      Chipstead J: Cieren Fallon 13/2
    3. Expert Opinion silk
      5 (5)
      Expert Opinion J: David Probert 50/1
    4. Loyal Havana silk
      6 (6)
      Loyal Havana J: Adam Kirby 18/1
Winning Trainer: Simon & Ed Crisford
Distances: shd, 1, 1 1/4
Runners: 7 | Non Runners: 1

14:20 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Lihou silk
    5 (5)
    Lihou J: Darragh Keenan 3 7/1
  2. Newyorkstateofmind silk
    9 (6)
    Newyorkstateofmind b J: George Rooke 5 2/1F
  3. Son And Sannie silk
    4 (3)
    Son And Sannie J: Adam Kirby 4/1
    1. Lomu silk
      3 (9)
      Lomu J: Jack Mitchell 13/2
    2. Restless Rose silk
      2 (1)
      Restless Rose J: Hayley Turner 9/1
    3. Verne Castle silk
      1 (8)
      Verne Castle hb J: Nicky Mackay 33/1
    4. Saaheq silk
      7 (2)
      Saaheq eb J: Rob Hornby 11/1
    5. Dark Shot silk
      8 (4)
      Dark Shot b J: David Probert 18/1
    6. Grandfather Tom silk
      6 (7)
      Grandfather Tom v J: Ray Dawson 3 12/1
Winning Trainer: David Evans
Distances: 1, 1/2, shd
Runners: 9

14:55 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Marion's Boy silk
    9 (5)
    Marion's Boy J: David Probert 4/1C
  2. Sheila silk
    4 (11)
    Sheila J: Ray Dawson 3 4/1C
  3. Always Fearless silk
    6 (1)
    Always Fearless J: Silvestre De Sousa 6/1
    1. True Scarlet silk
      2 (3)
      True Scarlet J: Hayley Turner 4/1C
    2. Voi silk
      11 (12)
      Voi t J: Martin Dwyer 16/1
    3. The Jean Genie silk
      3 (4)
      The Jean Genie J: Jack Mitchell 15/2
    4. City Escape silk
      12 (6)
      City Escape J: William Humphrey 7 25/1
    5. Ashazuri silk
      10 (10)
      Ashazuri h J: Nicola Currie 28/1
    6. Quemonda silk
      7 (2)
      Quemonda p J: Mohammed Tabti 7 25/1
    7. Torochica silk
      1 (7)
      Torochica J: Cieren Fallon 17/2
    8. Secret Art silk
      8 (8)
      Secret Art p J: Rob Hornby 40/1
    9. Lyrical silk
      5 (9)
      Lyrical b J: Adam Kirby 18/1
Winning Trainer: Roger Teal
Distances: nse, hd, 1/2
Runners: 12

15:30 Lingfield (AW)

Full Result
  1. Lady Pendragon silk
    10 (7)
    Lady Pendragon J: Silvestre De Sousa 5/1
  2. Kodiac Harbour silk
    9 (6)
    Kodiac Harbour p J: Kieran Shoemark 9/1
  3. Crimewave silk
    1 (5)
    Crimewave v J: Jack Mitchell 6/1
    1. The Game Is On silk
      6 (10)
      The Game Is On p J: Adam Kirby 11/1
    2. Ilalliqa silk
      4 (3)
      Ilalliqa J: Hayley Turner 13/2
    3. One To Go silk
      7 (1)
      One To Go J: Adam McNamara 7/1
    4. Catch My Breath silk
      3 (2)
      Catch My Breath p J: Darragh Keenan 3 10/1
    5. Itsallaboutluck silk
      11 (4)
      Itsallaboutluck b J: George Rooke 5 25/1
    6. Union Spirit silk
      2 (9)
      Union Spirit p J: Ray Dawson 3 4/1F
    7. Thanielle silk
      5 (11)
      Thanielle h J: David Probert 12/1
    8. Fair Power silk
      8 (8)
      Fair Power J: Joshua Bryan 3 28/1
Winning Trainer: Martin Smith
Distances: 1/2, 1, 3/4
Runners: 11

11:45 Huntingdon

Full Result
  1. Getaway Luv silk
    4
    Getaway Luv J: Fergus Gregory 3 7/4F
  2. Heart Of A Lion silk
    6
    Heart Of A Lion J: Tom Bellamy 15/8
  3. Seymour Promise silk
    7
    Seymour Promise J: Tom Scudamore 5/1
    1. Jo Mahler silk
      9
      Jo Mahler J: Niall Houlihan 7 300/1
    2. New Zealander silk
      10
      New Zealander J: Max Kendrick 3 11/2
    3. Bayaanaat silk
      1
      Bayaanaat J: Jonathan Burke 25/1
    4. Das Kapital silk
      3
      Das Kapital J: William Kennedy 18/1
    5. Granny Frankham silk
      8
      Granny Frankham J: Harry Bannister 250/1
    6. Hard Toffee silk
      5
      Hard Toffee J: Shane Quinlan 5 150/1
    7. Caffe Macchiato silk
      2
      Caffe Macchiato J: Alan Johns 20/1
Winning Trainer: Olly Murphy
Distances: 15, 3/4, 5
Runners: 10

12:15 Huntingdon

Full Result
  1. Glory And Honour silk
    4
    Glory And Honour J: Jonathan Burke 10/11F
  2. Camprond silk
    2
    Camprond J: Tom O'Brien 9/4
  3. Kentucky Hardboot silk
    10
    Kentucky Hardboot t J: Tom Scudamore 9/2
    1. Methusalar silk
      5
      Methusalar J: Tom Bellamy 22/1
    2. Rock The House silk
      7
      Rock The House J: David England 12/1
    3. The Come Back Dude silk
      9
      The Come Back Dude t J: Charlie Hammond 3 250/1
    4. Ace Time silk
      1
      Ace Time J: Harry Bannister 200/1
    5. That's Me silk
      8
      That's Me J: Alan Johns 100/1
    6. Close Friend silk
      3
      Close Friend J: James Davies 100/1
    7. Pour Joie silk
      6
      Pour Joie J: Robert Dunne 50/1
Winning Trainer: Tom Lacey
Distances: 2 3/4, 20, 7
Runners: 10

12:48 Huntingdon

Full Result
  1. Diva De Vassy silk
    7
    Diva De Vassy p J: Page Fuller 40/1
  2. She'sasupermack silk
    2
    She'sasupermack J: Conor O'Farrell 3/1
  3. Florella silk
    3
    Florella J: Max Kendrick 3 200/1
    1. Tippingituptonancy silk
      6
      Tippingituptonancy t J: Alan Johns 100/1
    2. Midnightreferendum silk
      1
      Midnightreferendum J: Tom Bellamy 11/10F
    3. Sheeza Legend silk
      5
      Sheeza Legend ht J: Paul O'Brien 3 200/1
    4. Momella silk
      4
      Momella tp J: Lorcan Murtagh 3 7/4
Winning Trainer: Jennie Candlish
Distances: 1, 26, 9 1/2
Runners: 7

13:23 Huntingdon

Full Result
  1. Awake At Midnight silk
    5
    Awake At Midnight b J: Tom O'Brien 8/1
  2. Sizing Cusimano silk
    3
    Sizing Cusimano p J: Tom Scudamore 100/30
  3. Fairway Freddy silk
    2
    Fairway Freddy J: James Davies 11/2
    1. Celtic Joy silk
      4
      Celtic Joy J: Ben Jones 3 4/1
    2. Rock On Rocco silk
      1
      Rock On Rocco J: Jonathan Burke 15/8F
    3. Glance Back silk
      6
      Glance Back t J: Tom Bellamy 14/1
Winning Trainer: Philip Hobbs
Distances: 14, 10, 7 1/2
Runners: 6

13:58 Huntingdon

Full Result
  1. Xcitations silk
    4
    Xcitations J: Miss Gina Andrews 3 5/1
  2. Friend Or Foe silk
    1
    Friend Or Foe p J: Miss Natalie Parker 7 15/2
  3. Gateway To Europe silk
    3
    Gateway To Europe b J: Miss Becky Smith 3 16/1
    1. Great Hall silk
      11
      Great Hall J: Tabitha Worsley 5 10/1
    2. Orchestral Rain silk
      10
      Orchestral Rain J: Lilly Pinchin 5 2/1F
    3. Flint Hill silk
      8
      Flint Hill J: Katie O'Farrell 5 12/1
    4. Sorbet silk
      7
      Sorbet J: Isabel Williams 5 5/1
    5. Dorking Boy silk
      2
      Dorking Boy t J: Miss Sioned Whittle 7 11/1
    6. Be My Sea silk
      9
      Be My Sea J: Miss Sarah Bowen 7 66/1
    7. Sovereign Duke silk
      5
      Sovereign Duke p J: Page Fuller 28/1
    8. Linger silk
      6
      Linger J: Miss Alice Stevens 7 150/1
Winning Trainer: Pam Sly
Distances: nk, 7 1/2, 1 1/4
Runners: 11

14:33 Huntingdon

Full Result
  1. First Man silk
    7
    First Man v J: Ross Turner 3 12/1
  2. Nothing Man silk
    8
    Nothing Man J: Charlie Price 9/4
  3. Wye Aye silk
    6
    Wye Aye h J: Colm McCormack 7/4F
    1. Our Idic Boy silk
      12
      Our Idic Boy t J: Tom Buckley 66/1
    2. Minella Whisper silk
      3
      Minella Whisper J: Daniel Hiskett 40/1
    3. Minella Style silk
      11
      Minella Style tp J: Charlie Hammond 20/1
    4. Hear The Chimes silk
      4
      Hear The Chimes J: Archie Bellamy 5 20/1
    5. Farm The Rock silk
      5
      Farm The Rock tp J: Fergus Gregory 25/1
    6. Art Of Diplomacy silk
      2
      Art Of Diplomacy J: Lorcan Murtagh 9/1
    7. State Vision silk
      1
      State Vision J: Paul O'Brien 6/1
    8. Dandy Times silk
      9
      Dandy Times ht J: Max Kendrick 125/1
Winning Trainer: Oliver Greenall
Distances: 1 1/2, 12, 9 1/2
Runners: 11 | Non Runners: 1

15:08 Huntingdon

Full Result
  1. Golden Gift silk
    6
    Golden Gift J: Lorcan Williams 3 11/4
  2. Red Nika silk
    9
    Red Nika p J: Jonathan Burke 13/8F
  3. Imperial Knight silk
    7
    Imperial Knight J: Luca Morgan 7 3/1
    1. In The Detail silk
      8
      In The Detail J: Rex Dingle 3 33/1
    2. Elmdale silk
      3
      Elmdale J: Tom Bellamy 12/1
    3. Carole's Templer silk
      1
      Carole's Templer J: Harry Bannister 66/1
    4. Filou Des Issards silk
      4
      Filou Des Issards b J: Tom O'Brien 6/1
    5. The Gold Bug silk
      11
      The Gold Bug J: William Kennedy 200/1
    6. Fleck Ivy silk
      5
      Fleck Ivy J: Harrison Beswick 5 80/1
    7. Sparrow Hall silk
      10
      Sparrow Hall J: Fergus Gregory 3 300/1
    8. Dr Keenan silk
      2
      Dr Keenan tp J: Tabitha Worsley 5 300/1
Winning Trainer: Paul Nicholls
Distances: 1 1/4, 1 3/4, 11
Runners: 11

15:43 Huntingdon

Full Result
  1. Commander Rocks silk
    1
    Commander Rocks J: Sean Houlihan 3 18/1
  2. The Turtle Said silk
    9
    The Turtle Said J: Max Kendrick 3 3/1
  3. Shalott silk
    8
    Shalott J: Jonathan Burke 20/1
    1. Night Ranger silk
      6
      Night Ranger J: Jack Tudor 3 13/8F
    2. Maxcel silk
      5
      Maxcel J: Tom O'Brien 9/4
    3. Homegrownalligator silk
      2
      Homegrownalligator J: Fergus Gregory 3 33/1
    4. Countess Reach silk
      10
      Countess Reach J: Tom Bellamy 22/1
    5. Prince Abu silk
      7
      Prince Abu h J: James Davies 66/1
    6. Joey's Gift silk
      4
      Joey's Gift J: Robert Dunne 22/1
Winning Trainer: Paul D'Arcy
Distances: nse, 2, 1 3/4
Runners: 9 | Non Runners: 1

12:00 Naas

Full Result
  1. Gabynako silk
    5
    Gabynako J: Jonathan Moore 4/6F
  2. Envious Editor silk
    4
    Envious Editor J: Jack Kennedy 4/1
  3. Battle Of Actium silk
    1
    Battle Of Actium J: Rachael Blackmore 8/1
    1. Captain Kangaroo silk
      3
      Captain Kangaroo J: Paul Townend 5/2
    2. Free Thought silk
      15
      Free Thought J: Danny Mullins 80/1
    3. Good Time Jonny silk
      6
      Good Time Jonny J: Adam Short 18/1
    4. Mount Callan silk
      9
      Mount Callan J: Phillip Enright 250/1
    5. Captain Court silk
      2
      Captain Court J: L P Dempsey 200/1
    6. Miss Arccol silk
      17
      Miss Arccol J: Kevin Sexton 80/1
    7. Mr Bercow silk
      10
      Mr Bercow t J: Mark Bolger 200/1
    8. Westy Fox silk
      12
      Westy Fox J: Keith Donoghue 200/1
    9. Mine Me Will He silk
      8
      Mine Me Will He t J: James O'Sullivan 7 250/1
    10. Fire Love silk
      14
      Fire Love J: B J Cooper 50/1
    11. My Friend Aoife silk
      18
      My Friend Aoife J: Jody McGarvey 100/1
    12. Nevsky silk
      11
      Nevsky h J: Aidan Kelly 7 250/1
    13. Daughter Of Oscar silk
      13
      Daughter Of Oscar t J: Niall P Madden 250/1
    14. Jasper Bear silk
      16
      Jasper Bear J: Denis O'Regan 125/1
Winning Trainer: Gavin Cromwell
Distances: 6 1/2, 6 1/2, 1/2
Runners: 17 | Non Runners: 1

12:30 Naas

Full Result
  1. Call Me Lyreen silk
    1
    Call Me Lyreen J: Jack Kennedy 11/2
  2. Wolf Prince silk
    6
    Wolf Prince J: Jonathan Moore 11/2
  3. Gars En Noir silk
    2
    Gars En Noir J: Paul Townend 11/10F
    1. Indiana Jones silk
      3
      Indiana Jones p J: Rachael Blackmore 5/2
    2. Never Do Nothing silk
      4
      Never Do Nothing J: Darragh O'Keeffe 22/1
    3. Tullyhogue Fort silk
      5
      Tullyhogue Fort J: Mr P J O'Neill 250/1
    4. Get Free silk
      7
      Get Free J: Peter Carberry 80/1
Winning Trainer: Gordon Elliott
Distances: 1 3/4, 29, 11
Runners: 7

13:02 Naas

Full Result
  1. Notebook silk
    2
    Notebook t J: Rachael Blackmore 7/2
  2. Fakir D'oudairies silk
    1
    Fakir D'oudairies J: Mark Walsh 7/4
  3. Djingle silk
    3
    Djingle h J: Darragh O'Keeffe 22/1
    1. Cash Back silk
      4
      Cash Back h J: Paul Townend 11/10F
Winning Trainer: Henry De Bromhead
Distances: 12, 11
Runners: 4

13:37 Naas

Full Result
  1. Barnaviddaun silk
    8
    Barnaviddaun J: David Mullins 9/2
  2. Damalisque silk
    10
    Damalisque J: Simon Torrens 5 5/2F
  3. Red Gerry silk
    5
    Red Gerry tb J: Sean Flanagan 7/1
    1. Morosini silk
      2
      Morosini J: Jody McGarvey 25/1
    2. Ten Ten silk
      6
      Ten Ten J: L P Dempsey 20/1
    3. Uisce Solas silk
      14
      Uisce Solas J: Conor McNamara 5 28/1
    4. Dinard Rose silk
      11
      Dinard Rose p J: Denis O'Regan 16/1
    5. Dandy Mag silk
      3
      Dandy Mag J: Paul Townend 18/1
    6. Any Second Now silk
      1
      Any Second Now b J: Mark Walsh 14/1
    7. Agent Boru silk
      7
      Agent Boru J: Darragh O'Keeffe 16/1
    8. Sweet Sting silk
      9
      Sweet Sting J: Brian Hayes 40/1
    9. Rightplacerightime silk
      12
      Rightplacerightime tb J: Shane Mulcahy 7 14/1
    10. Scalino silk
      16
      Scalino J: Danny Mullins 22/1
    11. Wadiyatink Now silk
      15
      Wadiyatink Now J: Jonathan Moore 5/1
    12. Allez Kal silk
      17
      Allez Kal J: Conor Orr 3 80/1
    13. Valentina Lady silk
      13
      Valentina Lady h J: Sean O'Keeffe 14/1
Winning Trainer: Thomas Mullins
Distances: 1/2, 6 1/2, 1 3/4
Runners: 16 | Non Runners: 1

14:12 Naas

Full Result
  1. Vanillier silk
    9
    Vanillier t J: Jonathan Moore 100/30
  2. Fantasio D'alene silk
    4
    Fantasio D'alene J: Jack Kennedy 3/1
  3. Stattler silk
    8
    Stattler J: Paul Townend 4/7F
    1. Brandy Harbour silk
      3
      Brandy Harbour J: L P Dempsey 150/1
    2. Night Combat silk
      21
      Night Combat J: Sean Flanagan 10/1
    3. Grattan Quay silk
      5
      Grattan Quay J: Ricky Doyle 100/1
    4. Lucky Ranger silk
      6
      Lucky Ranger J: Ian Power 18/1
    5. Edison Kent silk
      11
      Edison Kent J: B J Cooper 22/1
    6. Pani Problem silk
      7
      Pani Problem J: Donagh Meyler 50/1
    7. Carrigeen Lactuca silk
      17
      Carrigeen Lactuca J: Miss E A Lalor 5 150/1
    8. Galon De Vauzelle silk
      12
      Galon De Vauzelle J: Hugh Morgan 5 125/1
    9. Carlotalin silk
      20
      Carlotalin J: Adam Short 125/1
    10. Opie Houdini silk
      14
      Opie Houdini J: Kevin Brouder 150/1
    11. Rock Of Tuskar silk
      15
      Rock Of Tuskar J: Sean O'Keeffe 100/1
    12. Get Away On silk
      18
      Get Away On J: Shane O'Callaghan 7 200/1
    13. Black Pearl Johnny silk
      10
      Black Pearl Johnny J: Daniel Holden 7 150/1
    14. Arcade Molly silk
      16
      Arcade Molly v J: Mark Bolger 125/1
    15. Ballela To Milan silk
      1
      Ballela To Milan J: Conor Maxwell 200/1