13:00 Haydock

Full Result
  1. Licit silk
    9 (7)
    Licit J: Megan Nicholls 3 14/1
  2. Miracle Eagle silk
    10 (4)
    Miracle Eagle v J: Harrison Shaw 3 33/1
  3. Bellatrixsa silk
    3 (1)
    Bellatrixsa J: Connor Beasley 5/2F
    1. Good View silk
      4 (6)
      Good View J: Shane Gray 11/1
    2. Ethics Approval silk
      6 (2)
      Ethics Approval b J: Paul Mulrennan 4/1
    3. Elham Valley silk
      1 (8)
      Elham Valley J: Kevin Lundie 5 22/1
    4. Binyon silk
      8 (9)
      Binyon J: Robbie Downey 6/1
    5. Curtiz silk
      7 (3)
      Curtiz J: Charlie Bennett 6/1
    6. Selecto silk
      5 (10)
      Selecto b J: Jason Watson 9/2
Winning Trainer: Mohamed Moubarak
Distances: 5 1/2, 1, 2 1/4
Runners: 9 | Non Runners: 1

13:30 Haydock

Full Result
  1. Commanche Falls silk
    1 (8)
    Commanche Falls p J: Connor Beasley 12/1
  2. Dream Together silk
    5 (14)
    Dream Together J: Jack Garritty 7/1
  3. Ugo Gregory silk
    14 (9)
    Ugo Gregory tb J: David Allan 5/1
    1. Rasheeq silk
      6 (3)
      Rasheeq tp J: Sean Levey 14/1
    2. Stallone silk
      8 (5)
      Stallone v J: Richard Kingscote 12/1
    3. Viva Voce silk
      13 (10)
      Viva Voce J: Robbie Downey 9/2F
    4. Kapono silk
      2 (12)
      Kapono p J: Callum Rodriguez 22/1
    5. Bring The Money silk
      10 (13)
      Bring The Money J: Silvestre De Sousa 15/2
    6. Madrinho silk
      9 (7)
      Madrinho J: Elisha Whittington 5 20/1
    7. Gullane One silk
      11 (11)
      Gullane One p J: Rachel Richardson 28/1
    8. Society Queen silk
      12 (4)
      Society Queen J: Paul Hanagan 9/1
    9. Al Qahwa silk
      4 (6)
      Al Qahwa b J: Jamie Gormley 12/1
    10. Allen A Dale silk
      7 (2)
      Allen A Dale J: Connor Murtagh 3 100/1
    11. Vardon Flyer silk
      3 (1)
      Vardon Flyer t J: Paul Mulrennan 22/1
Winning Trainer: Michael Dods
Distances: 1 1/2, nk, 1
Runners: 14

14:00 Haydock

Full Result
  1. Rich Dream silk
    5 (3)
    Rich Dream J: Paul Hanagan 8/11F
  2. Echo Beach silk
    2 (5)
    Echo Beach J: Jason Watson 15/2
  3. Miramichi silk
    4 (1)
    Miramichi J: Richard Kingscote 10/1
    1. Barney's Bay silk
      1 (2)
      Barney's Bay J: David Allan 11/4
    2. Onaiza silk
      6 (6)
      Onaiza J: Shane Gray 33/1
    3. Lord Admirable silk
      3 (4)
      Lord Admirable J: Jack Garritty 33/1
Winning Trainer: James Bethell
Distances: 1, nk, 1 1/2
Runners: 6

14:30 Haydock

Full Result
  1. Marshal Dan silk
    2 (6)
    Marshal Dan J: Martin Dwyer 6/1
  2. Zip silk
    4 (7)
    Zip p J: Paul Hanagan 5/1
  3. Sermon silk
    7 (9)
    Sermon J: Richard Kingscote 10/1
    1. True Blue Moon silk
      6 (1)
      True Blue Moon t J: David Allan 18/1
    2. Alix James silk
      9 (11)
      Alix James J: Paul Mulrennan 9/1
    3. Global Spirit silk
      3 (3)
      Global Spirit J: Callum Rodriguez 8/1
    4. The Cincinnati Kid silk
      11 (10)
      The Cincinnati Kid J: Sean Levey 50/1
    5. Macho Time silk
      8 (4)
      Macho Time J: Harrison Shaw 3 28/1
    6. Tacitly silk
      10 (5)
      Tacitly J: Jason Watson 13/8F
    7. Proud Archi silk
      5 (2)
      Proud Archi J: Connor Beasley 16/1
    8. Soar Above silk
      1 (12)
      Soar Above J: Grace McEntee 5 33/1
    9. Early Bright silk
      12 (8)
      Early Bright tb J: Laura Coughlan 7 200/1
Winning Trainer: Heather Main
Distances: 3/4, 1/2, nk
Runners: 12

15:00 Haydock

Full Result
  1. Mark Of Gold silk
    4 (4)
    Mark Of Gold J: Sean Levey 7/4F
  2. Music Seeker silk
    1 (10)
    Music Seeker t J: Cian MacRedmond 7 14/1
  3. Delta's Royalty silk
    2 (5)
    Delta's Royalty p J: Jack Mitchell 5/2
    1. Sir Charles Punch silk
      10 (1)
      Sir Charles Punch tp J: Rachel Richardson 13/2
    2. Howzer Black silk
      3 (7)
      Howzer Black h J: Shane Gray 11/1
    3. Noble Peace silk
      5 (3)
      Noble Peace t J: Harry Bentley 22/1
    4. Delph Crescent silk
      9 (6)
      Delph Crescent J: Paul Hanagan 5/1
Winning Trainer: Richard Hannon
Distances: 1 1/4, hd, nk
Runners: 7 | Non Runners: 3

15:35 Haydock

Full Result
  1. Multellie silk
    3 (7)
    Multellie J: David Allan 9/1
  2. Francisco Bay silk
    7 (1)
    Francisco Bay J: Harry Bentley 11/4F
  3. Arabist silk
    6 (3)
    Arabist J: Silvestre De Sousa 7/2
    1. Songkran silk
      2 (6)
      Songkran J: Richard Kingscote 100/30
    2. Baasem silk
      1 (4)
      Baasem J: Dane O'Neill 4/1
    3. Rake's Progress silk
      5 (5)
      Rake's Progress J: Martin Dwyer 12/1
Winning Trainer: Tim Easterby
Distances: 2 1/4, 1/2, 1
Runners: 6 | Non Runners: 1

16:05 Haydock

Full Result
  1. Vulcan silk
    3 (7)
    Vulcan J: Dylan Hogan 3 5/1
  2. George Mallory silk
    7 (4)
    George Mallory p J: Megan Nicholls 3 18/1
  3. Proclaimer silk
    6 (9)
    Proclaimer J: Paul Mulrennan 4/1
    1. Wightman silk
      8 (8)
      Wightman J: Silvestre De Sousa 7/4F
    2. Qasbaz silk
      2 (3)
      Qasbaz J: Richard Kingscote 6/1
    3. Dreamseller silk
      5 (6)
      Dreamseller p J: David Allan 12/1
    4. Mustaqbal silk
      4 (1)
      Mustaqbal J: Callum Rodriguez 12/1
    5. Brutalab silk
      9 (2)
      Brutalab p J: James Sullivan 18/1
    6. Mountain Rescue silk
      1 (5)
      Mountain Rescue J: Phil Dennis 28/1
Winning Trainer: Harry Dunlop
Distances: 1 1/4, 2 1/2, 1/2
Runners: 9

16:40 Haydock

Full Result
  1. Plymouth Rock silk
    2 (9)
    Plymouth Rock v J: David Allan 11/2
  2. Frozen Waters silk
    3 (1)
    Frozen Waters J: Sean Levey 7/2
  3. Custard The Dragon silk
    6 (2)
    Custard The Dragon p J: Connor Beasley 22/1
    1. Evening Spirit silk
      4 (3)
      Evening Spirit J: Harry Bentley 4/1
    2. Kuwait Shield silk
      1 (5)
      Kuwait Shield p J: Jack Mitchell 3/1F
    3. Isola Bella May silk
      8 (6)
      Isola Bella May J: Jack Garritty 5/1
    4. Servo silk
      5 (7)
      Servo J: Callum Rodriguez 100/1
Winning Trainer: John Quinn
Distances: nk, 1, 3/4
Runners: 7 | Non Runners: 2

13:10 Doncaster

Full Result
  1. Logician silk
    1 (2)
    Logician J: Frankie Dettori 1/12F
  2. Mythical Magic silk
    2 (1)
    Mythical Magic J: William Buick 7/1
Winning Trainer: John Gosden
Distances: 7
Runners: 2 | Non Runners: 1

13:40 Doncaster

Full Result
  1. Spright silk
    2 (3)
    Spright J: Clifford Lee 10/1
  2. Nazuna silk
    8 (9)
    Nazuna J: Andrea Atzeni 7/2
  3. Meu Amor silk
    10 (7)
    Meu Amor J: Rossa Ryan 3/1F
    1. Ma Cherie Amour silk
      15 (1)
      Ma Cherie Amour J: Sam Hitchcott 150/1
    2. Ventura Diamond silk
      7 (17)
      Ventura Diamond J: Barry McHugh 15/2
    3. Signora Princess silk
      14 (5)
      Signora Princess J: Tom Eaves 28/1
    4. Jianzi silk
      11 (2)
      Jianzi J: Graham Lee 40/1
    5. Credible silk
      5 (15)
      Credible J: Paddy Mathers 14/1
    6. Ocean Eyes silk
      16 (14)
      Ocean Eyes J: David Egan 25/1
    7. Annie Rose silk
      17 (8)
      Annie Rose J: Nicola Currie 33/1
    8. Golden Melody silk
      3 (4)
      Golden Melody J: Tom Marquand 14/1
    9. Spirit Of Sisra silk
      4 (16)
      Spirit Of Sisra J: Jane Elliott 40/1
    10. Sky Angel silk
      6 (12)
      Sky Angel J: William Buick 4/1
    11. Tattoo silk
      9 (10)
      Tattoo J: Georgia Dobie 5 20/1
    12. Sandhoe silk
      13 (6)
      Sandhoe J: Andrew Mullen 66/1
Winning Trainer: K R Burke
Distances: 3/4, 3/4, 1 3/4
Runners: 15 | Non Runners: 2

14:10 Doncaster

Full Result
  1. Indigo Girl silk
    3 (9)
    Indigo Girl h J: Frankie Dettori 100/30
  2. Dubai Fountain silk
    1 (7)
    Dubai Fountain J: P J McDonald 17/2
  3. Zabeel Queen silk
    9 (1)
    Zabeel Queen J: Andrea Atzeni 6/5F
    1. Lilac Road silk
      4 (3)
      Lilac Road J: Tom Marquand 10/1
    2. Star Of Emaraaty silk
      7 (4)
      Star Of Emaraaty J: Kevin Stott 12/1
    3. Prado silk
      6 (5)
      Prado J: Jim Crowley 25/1
    4. Great Vibes silk
      2 (2)
      Great Vibes J: Callum Shepherd 28/1
    5. Mere Green silk
      5 (6)
      Mere Green J: David Nolan 125/1
    6. Ubuntu silk
      8 (8)
      Ubuntu J: William Buick 12/1
Winning Trainer: John Gosden
Distances: 3/4, 1, nk
Runners: 9

14:40 Doncaster

Full Result
  1. Line Of Departure silk
    8 (3)
    Line Of Departure J: David Egan 15/2
  2. Yazaman silk
    4 (9)
    Yazaman v J: Tom Marquand 7/2J
  3. Uncle Jumbo silk
    5 (4)
    Uncle Jumbo J: Kevin Stott 7/2J
    1. Dark Lion silk
      2 (6)
      Dark Lion b J: Frankie Dettori 10/1
    2. Collinsbay silk
      6 (7)
      Collinsbay J: Pat Dobbs 7/1
    3. Digital silk
      11 (12)
      Digital J: Tom Eaves 12/1
    4. Cairn Island silk
      1 (13)
      Cairn Island J: Andrea Atzeni 7/1
    5. Titan Rock silk
      9 (1)
      Titan Rock J: Jason Hart 18/1
    6. Imperial Force silk
      7 (10)
      Imperial Force J: William Buick 17/2
    7. North Of Amazing silk
      10 (2)
      North Of Amazing J: P J McDonald 33/1
    8. Sky Blue Thinking silk
      15 (14)
      Sky Blue Thinking J: Nicola Currie 33/1
    9. Bankrolled silk
      14 (5)
      Bankrolled J: Paddy Mathers 33/1
    10. Tommy Tittlemouse silk
      12 (11)
      Tommy Tittlemouse J: Ben Robinson 150/1
    11. Bonne Vitesse silk
      13 (8)
      Bonne Vitesse J: Barry McHugh 150/1
    12. Millions silk
      3 (15)
      Millions J: Clifford Lee 100/1
Winning Trainer: Roger Varian
Distances: 1 1/4, 1, 3/4
Runners: 15

15:15 Doncaster

Full Result
  1. Pista silk
    7 (7)
    Pista J: William Buick 6/1
  2. Vivionn silk
    4 (5)
    Vivionn J: Jim Crowley 6/1
  3. Believe In Love silk
    6 (8)
    Believe In Love J: Andrea Atzeni 11/8F
    1. Dubious Affair silk
      1 (3)
      Dubious Affair J: Stevie Donohoe 22/1
    2. Makawee silk
      2 (1)
      Makawee J: Daniel Tudhope 18/1
    3. Snow silk
      8 (2)
      Snow b J: Frankie Dettori 17/2
    4. Monica Sheriff silk
      3 (4)
      Monica Sheriff J: Tom Marquand 4/1
Winning Trainer: Joseph Patrick O'Brien
Distances: 1 1/2, 1/2, 1
Runners: 7 | Non Runners: 1

15:45 Doncaster

Full Result
  1. Haqeeqy silk
    7 (5)
    Haqeeqy J: Jim Crowley 12/1
  2. Cold Front silk
    8 (9)
    Cold Front t J: Tom Marquand 5/1
  3. National League silk
    12 (7)
    National League J: Paddy Mathers 25/1
    1. Lexington Dash silk
      4 (4)
      Lexington Dash J: Pat Dobbs 20/1
    2. Broughtons Gold silk
      10 (2)
      Broughtons Gold J: Hayley Turner 13/2
    3. Milltown Star silk
      1 (10)
      Milltown Star J: Graham Lee 33/1
    4. Jumaira Bay silk
      9 (3)
      Jumaira Bay p J: David Egan 4/1
    5. Mister Snowdon silk
      6 (8)
      Mister Snowdon J: Shane Kelly 17/2
    6. Eastern World silk
      5 (12)
      Eastern World p J: William Buick 7/2F
    7. Ziggle Pops silk
      11 (11)
      Ziggle Pops J: Rossa Ryan 33/1
    8. Persuasion silk
      2 (6)
      Persuasion J: Frankie Dettori 12/1
    9. Black Caspian silk
      13 (13)
      Black Caspian p J: Andrea Atzeni 10/1
    10. Happy Bere silk
      3 (1)
      Happy Bere t J: P J McDonald 80/1
Winning Trainer: John Gosden
Distances: 1 1/2, 1 1/2, shd
Runners: 13

16:15 Doncaster

Full Result
  1. Bernardo O'Reilly silk
    4 (9)
    Bernardo O'Reilly J: David Egan 22/1
  2. Call Me Ginger silk
    12 (11)
    Call Me Ginger J: Kevin Stott 4/1
  3. Breanski silk
    7 (13)
    Breanski J: Andrea Atzeni 11/2
    1. Fresh silk
      8 (14)
      Fresh J: Daniel Tudhope 9/4F
    2. Hart Stopper silk
      10 (5)
      Hart Stopper J: Sam James 18/1
    3. Musharrif silk
      16 (7)
      Musharrif t J: Zak Wheatley 7 20/1
    4. Royal Prospect silk
      13 (2)
      Royal Prospect J: Graham Lee 12/1
    5. Gunmetal silk
      5 (4)
      Gunmetal J: Ray Dawson 5 9/1
    6. Flying Pursuit silk
      11 (16)
      Flying Pursuit t J: Duran Fentiman 22/1
    7. Tenax silk
      14 (10)
      Tenax J: Faye McManoman 5 14/1
    8. Ice Lord silk
      9 (6)
      Ice Lord J: Shane Kelly 33/1
    9. Fighting Irish silk
      3 (12)
      Fighting Irish p J: David Nolan 12/1
    10. Tricky Dicky silk
      15 (8)
      Tricky Dicky J: Jason Hart 66/1
    11. Major Valentine silk
      1 (15)
      Major Valentine J: Ben Robinson 200/1
Winning Trainer: Richard Spencer
Distances: 1, 3/4, shd
Runners: 14 | Non Runners: 2

13:15 Navan

Full Result
  1. Dense Star silk
    4 (4)
    Dense Star J: Mikey Sheehy 7 15/8
  2. Watercolormemories silk
    14 (1)
    Watercolormemories J: Colin Keane 13/8F
  3. Wood Ranger silk
    13 (3)
    Wood Ranger J: W J Lee 11/4
    1. Fine Distraction silk
      2 (7)
      Fine Distraction J: Leigh Roche 125/1
    2. Takeko silk
      6 (8)
      Takeko J: Chris Hayes 10/1
    3. Dreams Delivered silk
      9 (14)
      Dreams Delivered J: Kevin Manning 80/1
    4. Going In Style silk
      3 (13)
      Going In Style J: Shane Foley 20/1
    5. Stribling silk
      1 (2)
      Stribling J: Luke McAteer 7 33/1
    6. Too Bright silk
      11 (10)
      Too Bright J: Oisin Orr 100/1
    7. Vazzy silk
      12 (6)
      Vazzy J: Andrew Slattery 3 80/1
    8. Benkogambit silk
      8 (9)
      Benkogambit J: Wayne Lordan 150/1
    9. Ardbrin silk
      7 (5)
      Ardbrin J: Danny Sheehy 5 40/1
Winning Trainer: Joseph Patrick O'Brien
Distances: 6, 2, 3
Runners: 12 | Non Runners: 2

13:45 Navan

Full Result
  1. Mogwli silk
    13 (6)
    Mogwli b J: Jack Cleary 10 14/1
  2. Inflection Point silk
    3 (11)
    Inflection Point J: Rory Cleary 9/1
  3. Silverkode silk
    8 (15)
    Silverkode p J: Gary Carroll 16/1
    1. Twenty Minutes silk
      12 (12)
      Twenty Minutes t J: Gavin Ryan 3 16/1
    2. Arcanears silk
      2 (2)
      Arcanears J: Eamonn Fitzgerald 10 7/1
    3. Mokhalad silk
      4 (10)
      Mokhalad tp J: Donagh O'Connor 3 20/1
    4. Kodiqueen silk
      11 (8)
      Kodiqueen J: Mark Gallagher 33/1
    5. Evasive Power silk
      10 (3)
      Evasive Power v J: W J Lee 11/8F
    6. Miss Jabeam silk
      7 (5)
      Miss Jabeam b J: Chris Hayes 14/1
    7. Caesar's Comet silk
      15 (1)
      Caesar's Comet b J: Joe Doyle 5/1
    8. Shatharaat silk
      9 (14)
      Shatharaat t J: Seamie Heffernan 80/1
    9. Parkers Hill silk
      5 (13)
      Parkers Hill J: Shane Foley 9/1
    10. On Tick silk
      14 (4)
      On Tick tp J: Siobhan Rutledge 7 66/1
Winning Trainer: W McCreery
Distances: shd, 1/2, 1/2
Runners: 13 | Non Runners: 2

14:15 Navan

Full Result
  1. Tammany Hall silk
    7 (6)
    Tammany Hall t J: W J Lee 5/1
  2. Tar Heel silk
    2 (7)
    Tar Heel J: Mikey Sheehy 7 7/4F
  3. Lady Princess silk
    3 (4)
    Lady Princess J: J M Sheridan 5 100/30
    1. Hyde Park Barracks silk
      1 (8)
      Hyde Park Barracks b J: Seamie Heffernan 13/2
    2. Revolutme silk
      4 (3)
      Revolutme J: Danny Sheehy 5 15/2
    3. All Things Bright silk
      6 (1)
      All Things Bright J: Robbie Colgan 33/1
    4. Betrayed silk
      8 (2)
      Betrayed J: Leigh Roche 16/1
Winning Trainer: Charles O'Brien
Distances: 1/2, 2, 2
Runners: 7 | Non Runners: 1

14:45 Navan

Full Result
  1. Ecclesiastical silk
    2 (9)
    Ecclesiastical J: Colin Keane 5/1
  2. Boundless Power silk
    1 (7)
    Boundless Power J: Gavin Ryan 3 4/1
  3. Grey Streak silk
    3 (10)
    Grey Streak t J: W J Lee 4/1
    1. Glow Worm silk
      7 (5)
      Glow Worm b J: Ronan Whelan 4/1
    2. Na Blianta Beo silk
      9 (4)
      Na Blianta Beo J: Kevin Manning 2/1F
    3. Moving silk
      4 (3)
      Moving J: Willie Byrne 7 25/1
    4. Truly My Friend silk
      5 (6)
      Truly My Friend t J: Robbie Colgan 250/1
    5. Rosie Jo silk
      6 (8)
      Rosie Jo J: Mark Gallagher 250/1
    6. Passaggi silk
      10 (2)
      Passaggi J: Seamie Heffernan 80/1
    7. My Lucky Penny silk
      8 (1)
      My Lucky Penny b J: Adrian O'Shea 5 125/1
Winning Trainer: T G McCourt
Distances: 1/2, 3/4, 1/2
Runners: 10

15:20 Navan

Full Result
  1. Ebony Maw silk
    8 (13)
    Ebony Maw J: Colin Keane 10/1
  2. Charlie Bassett silk
    2 (16)
    Charlie Bassett J: Chris Hayes 7/1
  3. Lady Hanson silk
    14 (4)
    Lady Hanson J: Shane Foley 16/1
    1. Tashi silk
      16 (11)
      Tashi J: Robbie Colgan 10/1
    2. Coltor silk
      3 (19)
      Coltor J: Oisin Orr 8/1
    3. Yankee Stadium silk
      13 (15)
      Yankee Stadium J: Seamie Heffernan 6/1
    4. Dancila silk
      5 (5)
      Dancila J: Kevin Manning 10/1
    5. Eaglemont silk
      7 (12)
      Eaglemont t J: Declan McDonogh 3/1F
    6. King Of The Throne silk
      10 (9)
      King Of The Throne t J: Rachael Blackmore 7/2
    7. Karbasann silk
      9 (6)
      Karbasann J: Ronan Whelan 8/1
    8. Crossguns silk
      4 (17)
      Crossguns J: Leigh Roche 66/1
    9. Launch Her silk
      15 (14)
      Launch Her t J: Tom Madden 150/1
    10. Movie King silk
      19 (10)
      Movie King J: Mark Enright 150/1
    11. Detective Dog silk
      6 (2)
      Detective Dog J: Rory Cleary 150/1
    12. Royal Marksman silk
      11 (3)
      Royal Marksman J: Gary Carroll 200/1
    13. Lady Of Magic Hill silk
      1 (1)
      Lady Of Magic Hill J: Conor Maxwell 3 200/1
Winning Trainer: G M Lyons
Distances: 1 1/4, 3/4, hd
Runners: 16 | Non Runners: 3

15:50 Navan

Full Result
  1. Baron Samedi silk
    11 (15)
    Baron Samedi t J: Dylan Browne McMonagle 7 6/4F
  2. Lord Park silk
    15 (17)
    Lord Park t J: Ronan Whelan 5/1
  3. Cerberus silk
    9 (5)
    Cerberus t J: Shane Crosse 11/2
    1. Kells silk
      16 (18)
      Kells J: Shane Foley 10/1
    2. Brinjal silk
      12 (8)
      Brinjal J: Colin Keane 11/1
    3. Multamis silk
      2 (16)
      Multamis h J: Shane B Kelly 3 22/1
    4. Simply True silk
      10 (7)
      Simply True J: Mikey Sheehy 7 12/1
    5. Passing Trade silk
      13 (9)
      Passing Trade J: Gary Carroll 16/1
    6. The Mpex Kid silk
      7 (19)
      The Mpex Kid J: Robbie Colgan 33/1
    7. Shake A Leg silk
      5 (1)
      Shake A Leg J: Gavin Ryan 3 8/1
    8. Copia Verborum silk
      14 (13)
      Copia Verborum J: Kevin Manning 150/1
    9. Formula One silk
      3 (11)
      Formula One J: Chris Hayes 100/1
    10. Abyssinian silk
      1 (12)
      Abyssinian