12:10 Newmarket (July)

Full Result
  1. She's So Nice silk
    8 (2)
    She's So Nice J: Ben Curtis 9/4F
  2. Isle Of May silk
    4 (1)
    Isle Of May J: Nicky Mackay 20/1
  3. Teodolina silk
    9 (3)
    Teodolina J: Ryan Moore 18/1
    1. Glesga Gal silk
      2 (9)
      Glesga Gal J: Jim Crowley 13/2
    2. Great Vibes silk
      3 (10)
      Great Vibes J: Callum Shepherd 33/1
    3. Miss Jingles silk
      5 (7)
      Miss Jingles J: William Buick 11/4
    4. Willabell silk
      10 (4)
      Willabell J: Robert Havlin 6/1
    5. Shamardalah silk
      7 (6)
      Shamardalah J: Tom Marquand 10/1
    6. Broad Stripes silk
      1 (8)
      Broad Stripes J: David Egan 9/1
Winning Trainer: K R Burke
Distances: 1/2, 1 1/4, 3/4
Runners: 9 | Non Runners: 1

12:45 Newmarket (July)

Full Result
  1. Chairmanoftheboard silk
    9 (8)
    Chairmanoftheboard J: Andrea Atzeni 6/1
  2. Highland Dress silk
    2 (4)
    Highland Dress J: Hollie Doyle 9/4F
  3. Pass The Vino silk
    3 (7)
    Pass The Vino J: J F Egan 11/2
    1. Woven silk
      5 (2)
      Woven J: Callum Shepherd 8/1
    2. El Hombre silk
      8 (9)
      El Hombre J: Joe Fanning 20/1
    3. Equitation silk
      7 (3)
      Equitation t J: Marco Ghiani 5 22/1
    4. Well Done Fox silk
      1 (11)
      Well Done Fox J: Silvestre De Sousa 18/1
    5. Breath Of Air silk
      11 (6)
      Breath Of Air J: William Buick 3/1
    6. Poyle Vinnie silk
      12 (5)
      Poyle Vinnie J: Andrew Mullen 66/1
    7. Reputation silk
      10 (1)
      Reputation J: David Egan 25/1
Winning Trainer: Mick Channon
Distances: 1 1/2, 1/2, 1 3/4
Runners: 10 | Non Runners: 2

13:15 Newmarket (July)

Full Result
  1. Bear Force One silk
    3 (3)
    Bear Force One p J: William Buick 7/1
  2. Modern Millie silk
    6 (5)
    Modern Millie J: Rob Hornby 40/1
  3. Ginger Fox silk
    7 (8)
    Ginger Fox J: Hollie Doyle 12/1
    1. Almufti silk
      4 (6)
      Almufti t J: Ryan Moore 9/2
    2. Maydanny silk
      5 (2)
      Maydanny J: Jim Crowley 4/6F
    3. Lawn Ranger silk
      2 (7)
      Lawn Ranger J: Callum Shepherd 10/1
Winning Trainer: Roger Teal
Distances: 1 1/4, 2, hd
Runners: 6 | Non Runners: 2

13:50 Newmarket (July)

Full Result
  1. Al Suhail silk
    1 (3)
    Al Suhail h J: William Buick 5/2
  2. Mystery Power silk
    5 (4)
    Mystery Power J: Silvestre De Sousa 14/1
  3. Ropey Guest silk
    6 (6)
    Ropey Guest J: Tom Queally 12/1
    1. Separate silk
      8 (8)
      Separate b J: Jim Crowley 40/1
    2. Magical Morning silk
      4 (1)
      Magical Morning J: Adam Kirby 5/1
    3. Lord Campari silk
      3 (7)
      Lord Campari J: Andrea Atzeni EvensF
    4. Emaraty Hero silk
      2 (2)
      Emaraty Hero p J: Ben Curtis 100/1
Winning Trainer: Charlie Appleby
Distances: 6, 3/4, 1/2
Runners: 7 | Non Runners: 1

14:25 Newmarket (July)

Full Result
  1. Al Aasy silk
    1 (5)
    Al Aasy J: Jim Crowley 3/1
  2. Dawn Rising silk
    4 (7)
    Dawn Rising J: Ryan Moore 11/8F
  3. Al Dabaran silk
    2 (4)
    Al Dabaran b J: William Buick 4/1
    1. Miss Yoda silk
      7 (2)
      Miss Yoda J: Robert Havlin 7/1
    2. Damage Control silk
      3 (3)
      Damage Control J: Rob Hornby 25/1
    3. Sound Of Cannons silk
      5 (8)
      Sound Of Cannons h J: P J McDonald 14/1
Winning Trainer: William Haggas
Distances: 1 3/4, 1 3/4, 4 3/4
Runners: 6 | Non Runners: 2

15:00 Newmarket (July)

Full Result
  1. Tactical silk
    8 (6)
    Tactical J: William Buick 5/2
  2. Yazaman silk
    10 (9)
    Yazaman b J: Tom Marquand 6/1
  3. Escape Route silk
    2 (8)
    Escape Route J: Daniel Tudhope 33/1
    1. Qaader silk
      5 (7)
      Qaader J: Jim Crowley 15/8F
    2. Swiss Ace silk
      7 (2)
      Swiss Ace J: Ryan Moore 9/2
    3. Jimmy Sparks silk
      3 (3)
      Jimmy Sparks J: Luke Morris 28/1
    4. Choritzo silk
      1 (5)
      Choritzo J: Hollie Doyle 80/1
    5. Victory Heights silk
      9 (1)
      Victory Heights J: P J McDonald 20/1
    6. Rebel At Dawn silk
      6 (10)
      Rebel At Dawn J: Ben Curtis 28/1
Winning Trainer: Andrew Balding
Distances: 1 1/4, 2 3/4, 1/2
Runners: 9 | Non Runners: 1

15:35 Newmarket (July)

Full Result
  1. Progressive Rating silk
    13 (12)
    Progressive Rating J: Callum Shepherd 40/1
  2. Exceptional silk
    14 (9)
    Exceptional J: William Buick 13/2
  3. Dancin Inthestreet silk
    19 (19)
    Dancin Inthestreet J: Cieren Fallon 3 100/30F
    1. Lexington Dash silk
      8 (10)
      Lexington Dash J: Thore Hammer Hansen 5 6/1
    2. Dark Regard silk
      11 (2)
      Dark Regard J: Silvestre De Sousa 20/1
    3. Sunset Breeze silk
      15 (3)
      Sunset Breeze J: Luke Morris 7/1
    4. Hamish Macbeth silk
      10 (6)
      Hamish Macbeth J: P J McDonald 33/1
    5. Will To Win silk
      4 (4)
      Will To Win J: Marco Ghiani 5 66/1
    6. Meraas silk
      3 (16)
      Meraas J: Joe Fanning 9/2
    7. Byline silk
      12 (14)
      Byline J: Megan Nicholls 3 8/1
    8. Golden Dragon silk
      5 (1)
      Golden Dragon J: Jim Crowley 40/1
    9. Joshua R silk
      20 (15)
      Joshua R J: Hollie Doyle 50/1
    10. Oakenshield silk
      16 (13)
      Oakenshield J: Andrea Atzeni 28/1
    11. Troubador silk
      2 (7)
      Troubador J: Callum Rodriguez 12/1
    12. Treble Treble silk
      18 (5)
      Treble Treble J: Josephine Gordon 22/1
    13. Volatile Analyst silk
      1 (20)
      Volatile Analyst J: Daniel Tudhope 25/1
    14. Classy Moon silk
      7 (8)
      Classy Moon J: Ben Curtis 66/1
Winning Trainer: William Knight
Distances: 1/2, 1 1/4, 1 3/4
Runners: 17 | Non Runners: 3

16:10 Newmarket (July)

Full Result
  1. Dame Malliot silk
    7 (2)
    Dame Malliot J: Hollie Doyle 8/1
  2. Communique silk
    2 (7)
    Communique J: Joe Fanning 11/2
  3. Desert Encounter silk
    3 (1)
    Desert Encounter h J: Andrea Atzeni 20/1
    1. Enbihaar silk
      8 (5)
      Enbihaar J: Jim Crowley 9/4F
    2. Alounak silk
      1 (4)
      Alounak J: Silvestre De Sousa 5/2
    3. Old Persian silk
      5 (6)
      Old Persian p J: William Buick 9/2
    4. Forest Ranger silk
      4 (8)
      Forest Ranger J: Tony Hamilton 50/1
Winning Trainer: Ed Vaughan
Distances: 2 1/4, 1 1/2, hd
Runners: 7 | Non Runners: 1

12:25 York

Full Result
  1. Black Caspian silk
    9 (13)
    Black Caspian p J: Kevin Stott 14/1
  2. Entrancing silk
    8 (14)
    Entrancing J: Paddy Mathers 25/1
  3. Hartswood silk
    2 (6)
    Hartswood J: Barry McHugh 11/2
    1. Cassy O silk
      16 (3)
      Cassy O b J: Cam Hardie 50/1
    2. Benefit Street silk
      12 (8)
      Benefit Street J: Harrison Shaw 3 12/1
    3. Singe Anglais silk
      14 (7)
      Singe Anglais J: Faye McManoman 5 50/1
    4. La Trinidad silk
      1 (10)
      La Trinidad J: Graham Lee 13/2
    5. Knightcap silk
      15 (5)
      Knightcap J: Duran Fentiman 22/1
    6. End Zone silk
      7 (17)
      End Zone J: Oisin Murphy 13/2
    7. Abstemious silk
      3 (16)
      Abstemious J: Rowan Scott 3 3/1F
    8. Vape silk
      6 (4)
      Vape J: Harry Bentley 16/1
    9. Nearly A Gonna silk
      13 (15)
      Nearly A Gonna J: James Sullivan 40/1
    10. Hurcle silk
      5 (1)
      Hurcle p J: Jack Garritty 9/1
    11. Exclusively silk
      11 (11)
      Exclusively J: Dougie Costello 150/1
    12. Imperial Gloriana silk
      4 (12)
      Imperial Gloriana J: Shane Gray 11/1
    13. Dawning silk
      10 (2)
      Dawning J: Paul Mulrennan 20/1
Winning Trainer: Kevin Ryan
Distances: nk, nk, 4 1/2
Runners: 16 | Non Runners: 1

12:55 York

Full Result
  1. Mr Carpenter silk
    11 (12)
    Mr Carpenter J: Cam Hardie 100/1
  2. Sweet Celebration silk
    6 (2)
    Sweet Celebration J: Stefano Cherchi 5 9/1
  3. Fox Vardy silk
    1 (6)
    Fox Vardy J: James Doyle 11/8F
    1. Gabrial The One silk
      8 (11)
      Gabrial The One J: Barry McHugh 9/1
    2. Purdey's Gift silk
      10 (9)
      Purdey's Gift J: Oisin Murphy 5/1
    3. Mutamaded silk
      7 (5)
      Mutamaded J: James Sullivan 33/1
    4. Sootability silk
      12 (1)
      Sootability J: Paddy Mathers 7/1
    5. Cockalorum silk
      3 (8)
      Cockalorum b J: Graham Lee 12/1
    6. Dark Lochnagar silk
      4 (3)
      Dark Lochnagar J: Shane Gray 7/1
    7. Bolder Bob silk
      5 (4)
      Bolder Bob J: Dougie Costello 100/1
    8. Sweet Dime silk
      9 (10)
      Sweet Dime J: Tom Eaves 80/1
Winning Trainer: Tim Easterby
Distances: nk, nk, 1
Runners: 11 | Non Runners: 1

13:30 York

Full Result
  1. Cape Cavalli silk
    5 (10)
    Cape Cavalli v J: James Doyle 15/8F
  2. Mordred silk
    6 (9)
    Mordred J: Pat Dobbs 5/1
  3. Ritchie Valens silk
    4 (5)
    Ritchie Valens J: Jack Mitchell 5/1
    1. Cote D'Azur silk
      9 (8)
      Cote D'Azur t J: Lewis Edmunds 10/1
    2. Daawy silk
      7 (11)
      Daawy p J: Graham Lee 20/1
    3. Northern Lyte silk
      11 (1)
      Northern Lyte t J: Rowan Scott 3 22/1
    4. Ulshaw Bridge silk
      3 (2)
      Ulshaw Bridge p J: Kevin Stott 9/1
    5. Storting silk
      2 (7)
      Storting J: Oisin Murphy 6/1
    6. Tricorn silk
      8 (6)
      Tricorn J: James Sullivan 66/1
    7. Amadeus Grey silk
      10 (3)
      Amadeus Grey t J: Duran Fentiman 25/1
Winning Trainer: Simon & Ed Crisford
Distances: 3 3/4, 2 1/4, nk
Runners: 10 | Non Runners: 1

14:05 York

Full Result
  1. Sardinia Sunset silk
    9 (7)
    Sardinia Sunset J: Jason Watson 10/11F
  2. Furlong Factor silk
    5 (5)
    Furlong Factor J: Oisin Murphy 11/1
  3. Country Carnival silk
    3 (6)
    Country Carnival J: Shane Gray 13/2
    1. Pelekai silk
      7 (3)
      Pelekai J: Franny Norton 8/1
    2. Miss Nay Never silk
      6 (9)
      Miss Nay Never J: Jason Hart 6/1
    3. Sands Of Time silk
      8 (8)
      Sands Of Time J: Connor Beasley 7/1
Winning Trainer: Roger Varian
Distances: 1, nse, 3 1/2
Runners: 6 | Non Runners: 3

14:40 York

Full Result
  1. Rose Of Kildare silk
    9 (4)
    Rose Of Kildare J: Franny Norton 7/1
  2. Albaflora silk
    1 (2)
    Albaflora J: Harry Bentley 8/1
  3. Ricetta silk
    8 (6)
    Ricetta J: Frankie Dettori 13/8F
    1. Dubai Love silk
      3 (8)
      Dubai Love J: Oisin Murphy 100/30
    2. Lake Lucerne silk
      6 (9)
      Lake Lucerne J: James Doyle 25/1
    3. Pocket Square silk
      7 (5)
      Pocket Square J: Jason Watson 4/1
Winning Trainer: Mark Johnston
Distances: 2 1/2, 1/2, 1/2
Runners: 6 | Non Runners: 3

15:15 York

Full Result
  1. Thunderous silk
    6 (2)
    Thunderous J: Franny Norton 13/2
  2. Highest Ground silk
    4 (3)
    Highest Ground J: Oisin Murphy 8/11F
  3. Juan Elcano silk
    5 (6)
    Juan Elcano J: Kevin Stott 7/1
    1. Cormorant silk
      2 (1)
      Cormorant b J: James Doyle 13/2
    2. Encipher silk
      3 (4)
      Encipher J: Frankie Dettori 10/1
    3. Al Madhar silk
      1 (5)
      Al Madhar J: Dane O'Neill 20/1
Winning Trainer: Mark Johnston
Distances: nk, 2, nk
Runners: 6

15:45 York

Full Result
  1. Rhythmic Intent silk
    3 (1)
    Rhythmic Intent J: Oisin Murphy 15/8F
  2. Music Seeker silk
    7 (5)
    Music Seeker t J: Cian MacRedmond 7 12/1
  3. Scottish Summit silk
    5 (7)
    Scottish Summit J: Sam James 33/1
    1. Ghaly silk
      2 (3)
      Ghaly J: Pat Cosgrave 6/1
    2. Baraweez silk
      6 (4)
      Baraweez J: Ben Robinson 40/1
    3. Delph Crescent silk
      10 (6)
      Delph Crescent p J: Barry McHugh 7/1
    4. Repaupo silk
      1 (10)
      Repaupo p J: Frankie Dettori 11/2
    5. Wimpole Hall silk
      9 (8)
      Wimpole Hall p J: Gaia Boni 7 25/1
    6. Illustrissime silk
      8 (9)
      Illustrissime J: Dougie Costello 50/1
    7. Desert Caravan silk
      4 (2)
      Desert Caravan J: James Doyle 7/2
Winning Trainer: Stuart Williams
Distances: 2 1/4, 1 1/2, 1 1/4
Runners: 10

16:20 York

Full Result
  1. Muker silk
    1 (9)
    Muker J: Paul Mulrennan 11/10F
  2. Credible silk
    13 (12)
    Credible J: Barry McHugh 16/1
  3. Nomadic Empire silk
    11 (10)
    Nomadic Empire J: Oisin Murphy 13/2
    1. Blind Beggar silk
      3 (6)
      Blind Beggar J: Connor Beasley 33/1
    2. Gumdrop silk
      10 (2)
      Gumdrop J: Paddy Mathers 22/1
    3. Zaman Jameel silk
      12 (5)
      Zaman Jameel J: Tom Eaves 12/1
    4. For Peat's Sake silk
      8 (4)
      For Peat's Sake J: Frankie Dettori 4/1
    5. Dan De Light silk
      6 (1)
      Dan De Light J: James Sullivan 50/1
    6. Elzaal silk
      7 (8)
      Elzaal J: Kevin Stott 66/1
    7. Camerily Joe silk
      4 (13)
      Camerily Joe J: Rowan Scott 3 200/1
    8. Cedric Morris silk
      5 (11)
      Cedric Morris J: James Doyle 13/2
Winning Trainer: Phillip Makin
Distances: nk, 2 1/2, shd
Runners: 11 | Non Runners: 2

16:50 York

Full Result
  1. Solo Saxophone silk
    4 (6)
    Solo Saxophone v J: Paul Mulrennan 6/4F
  2. Young Merlin silk
    7 (1)
    Young Merlin J: Jason Watson 11/2
  3. Doctor Cross silk
    10 (10)
    Doctor Cross J: Barry McHugh 11/2
    1. Ottonian silk
      3 (8)
      Ottonian J: Graham Lee 50/1
    2. Its'afreebee silk
      1 (7)
      Its'afreebee tp J: Harry Bentley 16/1
    3. Edinburgh Castle silk
      6 (9)
      Edinburgh Castle J: Oisin Murphy 11/4
    4. Always Resolute silk
      8 (5)
      Always Resolute p J: Angus Villiers 5 16/1
    5. Graceful Lady silk
      9 (3)
      Graceful Lady J: Dougie Costello 33/1
Winning Trainer: Ben Haslam
Distances: 3 3/4, 3/4, 1 1/4
Runners: 8 | Non Runners: 2

17:20 York

Full Result
  1. Orbaan silk
    3 (17)
    Orbaan J: Harry Bentley 25/1
  2. Muraad silk
    8 (6)
    Muraad J: Dane O'Neill 6/1
  3. Tadleel silk
    16 (14)
    Tadleel J: Paddy Mathers 16/1
    1. So Beloved silk
      9 (10)
      So Beloved J: Angus Villiers 5 14/1
    2. Brian Epstein silk
      4 (2)
      Brian Epstein J: Pat Dobbs 5/2F
    3. Firmament silk
      6 (4)
      Firmament p J: James Doyle 7/2
    4. Irreverent silk
      11 (13)
      Irreverent J: Barry McHugh 25/1
    5. Kylie Rules silk
      15 (3)
      Kylie Rules J: James Sullivan 14/1
    6. Captain Jameson silk
      14 (9)
      Captain Jameson J: Nathan Evans 33/1
    7. Universal Gleam silk
      10 (5)
      Universal Gleam J: Shane Gray 28/1
    8. Elerfaan silk
      12 (15)
      Elerfaan J: Phil Dennis 50/1
    9. Nicholas T silk
      2 (8)
      Nicholas T J: Kevin Stott 16/1
Winning Trainer: David O'Meara
Distances: 1, 1, 1 1/2
Runners: 12 | Non Runners: 5

13:05 Navan

Full Result
  1. Los Andes silk
    3 (6)
    Los Andes J: Shane Foley 4/1
  2. Fernando Vichi silk
    2 (3)
    Fernando Vichi J: Gavin Ryan 5 16/1
  3. Lust silk
    4 (4)
    Lust J: Colin Keane 13/8J
    1. Brazil silk
      1 (2)
      Brazil J: Wayne Lordan 13/8J
    2. Wonder Spirit silk
      6 (1)
      Wonder Spirit J: Chris Hayes 16/1
    3. Popular Verdict silk
      5 (5)
      Popular Verdict J: Oisin Orr 12/1
Winning Trainer: Mrs John Harrington
Distances: nse, 1, 2 3/4
Runners: 6

13:40 Navan

Full Result
  1. Lady Scathach silk
    20 (16)
    Lady Scathach v J: Danny Sheehy 5 13/2
  2. Annexation silk
    13 (17)
    Annexation J: Wayne Lordan 11/4F
  3. Eastern Racer silk
    15 (5)
    Eastern Racer b J: Sean Davis 25/1
    1. Trish's Company silk
      18 (2)
      Trish's Company p J: W J Lee 9/1
    2. Calonne silk
      16 (15)
      Calonne J: Colin Keane 28/1
    3. Dare To Flare silk
      5 (9)
      Dare To Flare b J: Ben Coen 3 11/1
    4. Army Recruit silk
      14 (7)
      Army Recruit J: Gary Halpin 100/1
    5. Alhaazm silk
      4 (3)
      Alhaazm J: Chris Hayes 20/1
    6. Phoenix Open silk
      3 (20)
      Phoenix Open t J: Shane Foley 18/1
    7. Imposing Supreme silk
      9 (10)
      Imposing Supreme J: Gary Carroll 10/1
    8. Tony The Gent silk
      7 (13)
      Tony The Gent b J: J M Sheridan 7 13/2
    9. Prisoner's Dilemma silk
      2 (6)
      Prisoner's Dilemma t J: Donagh O'Connor 3 11/2
    10. New York Ballet silk
      17 (12)
      New York Ballet J: Oisin Orr 28/1
    11. Aurora Moon silk
      8 (8)
      Aurora Moon J: Luke McAteer 7 80/1
    12. Shorter Skirt silk
      12 (14)
      Shorter Skirt tp J: Gavin Ryan 5 33/1
    13. Sagittarius Rising silk
      11 (19)
      Sagittarius Rising t J: Robbie Colgan 40/1
    14. Juyush silk
      1 (1)
      Juyush b J: Kevin Manning 40/1
    15. Just Brilliant silk
      10 (18)
      Just Brilliant b J: Dylan Browne McMonagle 7 66/1
Winning Trainer: T G McCourt
Distances: 2 1/2, 3, 1 3/4
Runners: 18 | Non Runners: 2

14:15 Navan

Full Result
  1. Laurel Wreath silk
    10 (2)
    Laurel Wreath J: Rory Cleary 15/2
  2. Call Of The Jungle silk
    6 (8)
    Call Of The Jungle J: Nathan Crosse 5 4/1
  3. Red Pantz silk
    13 (7)
    Red Pantz J: Luke McAteer 7 66/1
    1. Gulf Of Aidan silk
      9 (5)
      Gulf Of Aidan tv J: W J Lee 4/1
    2. Stormy Pass silk
      2 (6)
      Stormy Pass J: Gavin Ryan 5 8/1
    3. Miss Florentine silk
      11 (11)
      Miss Florentine J: Mark Gallagher 66/1
    4. Allez Allez Allez silk
      5 (3)
      Allez Allez Allez p J: Shane Foley 6/4F
    5. Ahyoka silk
      4 (14)
      Ahyoka J: Charlie O'Dwyer 10 50/1
    6. Eirona silk
      8 (9)
      Eirona J: Declan McDonogh 8/1
    7. Watergrange Fairy silk
      15 (4)
      Watergrange Fairy t J: Derek McCormack 5 150/1
    8. Valquinto silk
      14 (10)
      Valquinto t J: Joe Doyle 150/1
    9. Morrone silk
      12 (1)
      Morrone J: Mark Enright 66/1
    10. Chocquinto silk
      7 (13)
      Chocquinto J: Wayne Lordan 66/1
    11. Before Sunrise silk
      1 (15)
      Before Sunrise J: Oisin Orr 22/1
Winning Trainer: Brian Nolan
Distances: 1 1/2, 3 1/4, nk
Runners: 14 | Non Runners: 1

14:50 Navan

Full Result
  1. Papa Bear silk
    13 (7)
    Papa Bear b J: Shane Foley 9/4F
  2. Ecclesiastical silk
    4 (16)
    Ecclesiastical J: Colin Keane 6/1
  3. Zephron silk
    17 (11)
    Zephron J: Mark Gallagher 5/1
    1. I Am Thunder silk
      7 (9)
      I Am Thunder J: W J Lee 3/1
    2. Grey Streak silk
      6 (2)
      Grey Streak J: Mark Enright 50/1
    3. Kodigreen silk
      12 (3)
      Kodigreen J: Gary Carroll 10/1
    4. King Of Stars silk
      10 (6)
      King Of Stars J: Declan McDonogh 16/5
    5. Elzaamone silk
      5 (17)
      Elzaamone tp J: Dylan Browne McMonagle 7 40/1
    6. Kodiac Prince silk
      11 (13)
      Kodiac Prince J: Rory Cleary 66/1
    7. Adams Barbour silk
      1 (5)
      Adams Barbour J: Robbie Colgan 100/1