SPECIAL OFFERS
Close Icon
Virgin Bet
Bet £10, Get £20 in Free Bets
T&Cs apply
New members. £10 min deposit & bet on sportsbook, placed & settled at 1.5 min odds within 14 days of sign-up. Win part of E/W bets. 2 non-withdrawable £10 Free Bet Tokens: accept in 7 days, valid for 7 days from acceptance (ex. E/Ws & Multiples), stakes not returned. Click here for Rules & Exclusions. Bet Responsibly. BeGambleAware.org. 18+
CLAIM HERE

12:15 Hamilton

Full Result
  1. Blackberry silk
    1 (7)
    Blackberry J: Graham Lee 11/1
  2. Miss Milby silk
    6 (5)
    Miss Milby J: Clifford Lee 13/8F
  3. Soapys Sister silk
    2 (2)
    Soapys Sister J: Joe Fanning 9/2
    1. Source Of Wealth silk
      7 (4)
      Source Of Wealth J: Daniel Tudhope 9/1
    2. Aish silk
      4 (6)
      Aish J: Kevin Stott 2/1
    3. Full Of Sass silk
      5 (1)
      Full Of Sass J: Faye McManoman 5 66/1
    4. Lady Artela silk
      3 (3)
      Lady Artela J: Jason Hart 66/1
Winning Trainer: Bryan Smart
Distances: nk, 1 1/4, 1/2
Runners: 7

12:45 Hamilton

Full Result
  1. Tinochio silk
    8 (3)
    Tinochio J: Kevin Stott 2/1F
  2. Burning Cash silk
    4 (4)
    Burning Cash J: Paul Mulrennan 25/1
  3. Boogie Time silk
    2 (5)
    Boogie Time J: Clifford Lee 100/30
    1. Hope Probe silk
      6 (9)
      Hope Probe J: Jason Hart 16/1
    2. Stitcher silk
      7 (7)
      Stitcher J: Zak Wheatley 7 16/1
    3. Two Cop Bop silk
      9 (6)
      Two Cop Bop J: Tom Eaves 14/1
    4. Broxi silk
      3 (8)
      Broxi J: Joe Fanning 20/1
    5. Attaboy Roy silk
      1 (1)
      Attaboy Roy J: Daniel Tudhope 5/2
    6. Colton silk
      5 (2)
      Colton J: Graham Lee 66/1
Winning Trainer: Kevin Ryan
Distances: 3, 1 1/4, 2 1/4
Runners: 9

13:20 Hamilton

Full Result
  1. Manshood silk
    4 (10)
    Manshood b J: Paul Mulrennan 5/1
  2. Seen The Lyte silk
    5 (9)
    Seen The Lyte h J: Faye McManoman 5 7/1
  3. Glory Fighter silk
    6 (4)
    Glory Fighter J: Jamie Gormley 9/2
    1. Bellevarde silk
      8 (7)
      Bellevarde J: Joe Fanning 7/2F
    2. Lathom silk
      2 (3)
      Lathom J: Graham Lee 14/1
    3. Alsvinder silk
      7 (8)
      Alsvinder J: Kevin Stott 12/1
    4. Musharrif silk
      1 (6)
      Musharrif t J: Zak Wheatley 7 17/2
    5. Red Stripes silk
      10 (1)
      Red Stripes b J: Gavin Ashton 7 28/1
    6. Tommy G silk
      9 (5)
      Tommy G J: Daniel Tudhope 15/2
    7. Ustath silk
      3 (2)
      Ustath J: Jason Hart 33/1
Winning Trainer: Paul Midgley
Distances: 1 1/2, 1 1/4, 1 1/2
Runners: 10

13:50 Hamilton

Full Result
  1. Shesadabber silk
    10 (4)
    Shesadabber J: Phil Dennis 66/1
  2. Pavers Pride silk
    7 (7)
    Pavers Pride v J: Graham Lee 11/8F
  3. Marietta Robusti silk
    2 (5)
    Marietta Robusti J: Toby Eley 5 12/1
    1. Cuppacoco silk
      8 (6)
      Cuppacoco p J: Andrew Elliott 25/1
    2. Boudica Bay silk
      4 (2)
      Boudica Bay J: David Allan 3/1
    3. Economic Crisis silk
      5 (10)
      Economic Crisis J: Connor Murtagh 3 50/1
    4. Hard Solution silk
      1 (3)
      Hard Solution p J: Daniel Tudhope 13/2
    5. Guardia Svizzera silk
      6 (9)
      Guardia Svizzera J: Tony Hamilton 10/1
    6. B Fifty Two silk
      3 (1)
      B Fifty Two tp J: Megan Nicholls 3 25/1
    7. Popping Corks silk
      9 (8)
      Popping Corks J: Ben Robinson 20/1
Winning Trainer: Michael Mullineaux
Distances: 1/2, 1, nk
Runners: 10

14:20 Hamilton

Full Result
  1. Kraken Power silk
    3 (6)
    Kraken Power J: Jamie Gormley 2/1F
  2. Abduction silk
    1 (5)
    Abduction J: Tony Hamilton 13/2
  3. Bergerac silk
    2 (3)
    Bergerac J: Tom Eaves 11/4
    1. Salsoul silk
      5 (1)
      Salsoul J: Joe Fanning 4/1
    2. Time Has Wings silk
      6 (2)
      Time Has Wings J: Kevin Stott 14/1
    3. Peely Wally silk
      4 (4)
      Peely Wally J: Jason Hart 11/1
Winning Trainer: Iain Jardine
Distances: 3 1/2, hd, 2
Runners: 6

14:50 Hamilton

Full Result
  1. Dodgy Bob silk
    7 (2)
    Dodgy Bob v J: Phil Dennis 14/1
  2. Devil's Angel silk
    3 (6)
    Devil's Angel J: Megan Nicholls 3 EvensF
  3. Global Humor silk
    1 (8)
    Global Humor J: Paddy Mathers 8/1
    1. Redesdale Rebel silk
      4 (5)
      Redesdale Rebel J: Graham Lee 5/1
    2. Socru silk
      2 (1)
      Socru J: Nathan Evans 4/1
    3. Amazing Alba silk
      6 (3)
      Amazing Alba h J: Kevin Stott 20/1
    4. Laoise silk
      9 (7)
      Laoise J: Andrew Mullen 25/1
Winning Trainer: Michael Mullineaux
Distances: 1 1/2, 2 1/2, 2
Runners: 7 | Non Runners: 2

15:20 Hamilton

Full Result
  1. Eye Smiling silk
    4 (10)
    Eye Smiling J: Sean Kirrane 5 5/4F
  2. Midnite Bride silk
    8 (2)
    Midnite Bride J: Tom Eaves 12/1
  3. Prissy Missy silk
    3 (6)
    Prissy Missy p J: Paul Mulrennan 22/1
    1. Big City silk
      5 (11)
      Big City p J: Daniel Tudhope 3/1
    2. Zuckerberg silk
      10 (9)
      Zuckerberg J: Andrew Mullen 20/1
    3. Newsical silk
      13 (12)
      Newsical J: Jason Hart 20/1
    4. Grandads Best Girl silk
      1 (7)
      Grandads Best Girl J: Ben Robinson 33/1
    5. Deevious Beau silk
      6 (13)
      Deevious Beau J: Kevin Stott 9/1
    6. River Of Kings silk
      7 (3)
      River Of Kings J: Shane Gray 14/1
    7. Evora Knights silk
      12 (4)
      Evora Knights b J: Nathan Evans 40/1
    8. Jorgie silk
      11 (5)
      Jorgie J: Jamie Gormley 25/1
    9. Maybellene silk
      2 (8)
      Maybellene J: Connor Murtagh 3 66/1
Winning Trainer: David O'Meara
Distances: 3, nk, 2 1/2
Runners: 12 | Non Runners: 1

15:50 Hamilton

Full Result
  1. Dawaaween silk
    3 (2)
    Dawaaween J: Kevin Stott 85/40
  2. Let Her Loose silk
    7 (7)
    Let Her Loose J: Paddy Mathers 11/2
  3. True Believer silk
    5 (3)
    True Believer J: Joe Fanning 5/4F
    1. Iconic Code silk
      4 (4)
      Iconic Code p J: Shane Gray 9/1
    2. Penmellyn silk
      6 (8)
      Penmellyn h J: Paul Mulrennan 14/1
    3. Bye Bye Euro silk
      8 (1)
      Bye Bye Euro p J: Andrew Mullen 25/1
Winning Trainer: James Bethell
Distances: 5, 1 3/4, shd
Runners: 6 | Non Runners: 2

13:00 Naas

Full Result
  1. Dacesa silk
    5 (7)
    Dacesa J: Shane Foley 11/10F
  2. Blueberry Faygo silk
    3 (2)
    Blueberry Faygo J: Nathan Crosse 5 3/1
  3. Louisa Von Trapp silk
    4 (4)
    Louisa Von Trapp J: Andrew Slattery 5 12/1
    1. Only Jack silk
      2 (6)
      Only Jack J: Ross Coakley 50/1
    2. I've Got Wings silk
      1 (3)
      I've Got Wings t J: Gearoid Brouder 7 10/1
Winning Trainer: Mrs John Harrington
Distances: hd, 3 1/2, 6 1/2
Runners: 5 | Non Runners: 2

13:30 Naas

Full Result
  1. Son And Sannie silk
    2 (16)
    Son And Sannie J: Oisin Orr 7/2
  2. Doonard Prince silk
    12 (12)
    Doonard Prince b J: Mikey Sheehy 7 18/1
  3. Teddy Boy silk
    14 (13)
    Teddy Boy J: Chris Hayes 16/1
    1. Mi Esperanza silk
      9 (3)
      Mi Esperanza p J: Andrew Slattery 5 9/1
    2. Boughtinthedark silk
      10 (9)
      Boughtinthedark J: J M Sheridan 7 11/4F
    3. Paved Paradise silk
      16 (15)
      Paved Paradise t J: Mark Gallagher 20/1
    4. Tanseeq silk
      1 (5)
      Tanseeq J: Rory Cleary 40/1
    5. Ty Rock Brandy silk
      8 (4)
      Ty Rock Brandy J: Shane Foley 20/1
    6. Ahundrednotout silk
      13 (7)
      Ahundrednotout p J: Colin Keane 40/1
    7. Early Call silk
      7 (6)
      Early Call t J: Gary Carroll 11/1
    8. Mister Trader silk
      4 (14)
      Mister Trader t J: Leigh Roche 20/1
    9. Polly Douglas silk
      5 (2)
      Polly Douglas b J: Dylan Browne McMonagle 7 6/1
    10. Art Of Unity silk
      3 (11)
      Art Of Unity p J: Ben Coen 3 11/1
    11. That's Mad silk
      6 (10)
      That's Mad J: Declan McDonogh 40/1
    12. Frow silk
      15 (1)
      Frow h J: Wayne Lordan 80/1
Winning Trainer: Richard Brabazon
Distances: 3 1/2, 1 1/4, 1/2
Runners: 15 | Non Runners: 1

14:00 Naas

Full Result
  1. Pronouncement silk
    16 (7)
    Pronouncement J: Ben Coen 3 6/4F
  2. Na Blianta Beo silk
    13 (16)
    Na Blianta Beo J: Kevin Manning 9/2
  3. Gulf Of Aidan silk
    6 (15)
    Gulf Of Aidan t J: W J Lee 50/1
    1. Allez Allez Allez silk
      2 (18)
      Allez Allez Allez J: Shane Foley 15/2
    2. Puddle Of Luck silk
      17 (10)
      Puddle Of Luck J: Ronan Whelan 14/1
    3. Herons Nest silk
      7 (19)
      Herons Nest J: Chris Hayes 25/1
    4. Belle D'azur silk
      4 (17)
      Belle D'azur t J: Dean Curran 10 200/1
    5. Majestic Sea silk
      10 (5)
      Majestic Sea J: Oisin Orr 20/1
    6. Laralei silk
      9 (3)
      Laralei t J: Colin Keane 22/1
    7. Ola Bonita silk
      14 (14)
      Ola Bonita J: Andrew Slattery 5 4/1
    8. Secret Sacrament silk
      18 (13)
      Secret Sacrament b J: Luke McAteer 7 33/1
    9. Morrone silk
      11 (9)
      Morrone J: Declan McDonogh 40/1
    10. Pretty Rebel silk
      15 (4)
      Pretty Rebel J: Seamie Heffernan 66/1
    11. Kourvoisier silk
      8 (1)
      Kourvoisier J: Tom Madden 100/1
    12. Anjika silk
      3 (6)
      Anjika J: Conor Maxwell 3 150/1
    13. Little Sophie silk
      19 (12)
      Little Sophie J: Leigh Roche 125/1
    14. Mourneview silk
      12 (11)
      Mourneview J: Killian Leonard 100/1
    15. Demimonde silk
      5 (8)
      Demimonde b J: Ross Coakley 66/1
Winning Trainer: J P Murtagh
Distances: nk, 4, nk
Runners: 18 | Non Runners: 1

14:30 Naas

Full Result
  1. Hightimeyouwon silk
    3 (13)
    Hightimeyouwon J: Oisin Orr 3/1F
  2. Papa Bear silk
    12 (14)
    Papa Bear p J: Shane Foley 9/2
  3. Zephron silk
    15 (8)
    Zephron J: Ross Coakley 12/1
    1. El Padre silk
      2 (7)
      El Padre J: Leigh Roche 4/1
    2. Arnhem silk
      1 (12)
      Arnhem J: Ronan Whelan 7/1
    3. Joven silk
      10 (3)
      Joven J: J M Sheridan 7 10/1
    4. Daayeb silk
      5 (10)
      Daayeb t J: Chris Hayes 22/1
    5. Grey Streak silk
      7 (1)
      Grey Streak J: Gary Carroll 18/1
    6. Midnight Fire silk
      11 (4)
      Midnight Fire t J: Mark Gallagher 33/1
    7. Inventor silk
      8 (2)
      Inventor J: W J Lee 8/1
    8. Jar Of Hearts silk
      9 (6)
      Jar Of Hearts t J: Ben Coen 3 33/1
    9. Truly My Friend silk
      14 (15)
      Truly My Friend t J: Robbie Colgan 150/1
    10. Red Leader silk
      4 (5)
      Red Leader J: Nathan Crosse 5 66/1
    11. Star And Crescent silk
      13 (11)
      Star And Crescent J: Cillian McConnell 10 100/1
    12. Diamond Power silk
      6 (9)
      Diamond Power h J: Mark Enright 150/1
Winning Trainer: D K Weld
Distances: hd, 3/4, 1/2
Runners: 15

15:00 Naas

Full Result
  1. Dark Magic silk
    7 (15)
    Dark Magic p J: Donagh O'Connor 3 11/1
  2. Accladora silk
    13 (6)
    Accladora J: Conor Maxwell 3 9/1
  3. Mountain Fox silk
    8 (12)
    Mountain Fox p J: W J Lee 7/2F
    1. Nam silk
      2 (17)
      Nam J: J M Sheridan 7 12/1
    2. Legendre silk
      11 (7)
      Legendre J: Colin Keane 7/1
    3. Final Endeavour silk
      12 (18)
      Final Endeavour J: Chris Hayes 10/1
    4. Munfallet silk
      1 (5)
      Munfallet p J: Ross Coakley 14/1
    5. Eyeoweyou silk
      9 (1)
      Eyeoweyou t J: Robbie Colgan 40/1
    6. Hard Times silk
      15 (10)
      Hard Times J: Sean Davis 100/1
    7. Harry Speed silk
      16 (3)
      Harry Speed t J: Andrew Slattery 5 40/1
    8. Winterkoenigin silk
      6 (14)
      Winterkoenigin p J: Oisin Orr 40/1
    9. Caesar's Comet silk
      5 (8)
      Caesar's Comet J: Joe Doyle 12/1
    10. Tynamite silk
      17 (21)
      Tynamite J: Declan McDonogh 13/2
    11. Knock Flyer silk
      3 (4)
      Knock Flyer J: Shane Foley 50/1
    12. Rince Deireanach silk
      10 (13)
      Rince Deireanach J: Kevin Manning 40/1
    13. Zeeyalater silk
      18 (20)
      Zeeyalater h J: Aaron Mackay 7 100/1
    14. Raffaello silk
      4 (9)
      Raffaello J: Nathan Crosse 5 18/1
    15. Crest Of A Wave silk
      14 (19)
      Crest Of A Wave h J: Wayne Lordan 12/1
Winning Trainer: J F Levins
Distances: 1, hd, 1/2
Runners: 18 | Non Runners: 3

15:30 Naas

Full Result
  1. Edward Hopper silk
    4 (6)
    Edward Hopper J: Colin Keane 4/6F
  2. Aztec Parade silk
    3 (16)
    Aztec Parade J: Ben Coen 3 5/1
  3. Ivan The Great silk
    5 (9)
    Ivan The Great J: Chris Hayes 14/1
    1. Breaking News silk
      12 (10)
      Breaking News p J: Rory Cleary 66/1
    2. Legal Reform silk
      7 (5)
      Legal Reform J: Kevin Manning 10/1
    3. Line Judge silk
      16 (17)
      Line Judge J: Declan McDonogh 9/2
    4. Haparanda silk
      15 (8)
      Haparanda J: Oisin Orr 28/1
    5. Lake Sand silk
      6 (13)
      Lake Sand J: Leigh Roche 10/1
    6. Ranger Bob silk
      8 (2)
      Ranger Bob J: Donagh O'Connor 3 200/1
    7. Loingseoir silk
      1 (3)
      Loingseoir t J: W J Lee 80/1
    8. Du Maurier silk
      13 (15)
      Du Maurier J: Robbie Colgan 40/1
    9. Valquinto silk
      17 (1)
      Valquinto t J: Joe Doyle 200/1
    10. Gracias Madre silk
      14 (11)
      Gracias Madre J: Mark Enright 150/1
    11. Well Supported silk
      11 (7)
      Well Supported J: Shane Foley 150/1
    12. Lovely Buvinda silk
      2 (14)
      Lovely Buvinda t J: Sean Davis 200/1
Winning Trainer: G M Lyons
Distances: shd, 2 1/2, 3 1/2
Runners: 15 | Non Runners: 2

16:00 Naas

Full Result
  1. Soul Search silk
    11 (14)
    Soul Search J: Colin Keane 2/5F
  2. Ya Beauty silk
    14 (8)
    Ya Beauty J: Shane Foley 11/1
  3. Soineanta silk
    10 (13)
    Soineanta p J: Kevin Manning 7/1
    1. Kristall Eye silk
      6 (6)
      Kristall Eye J: W J Lee 18/1
    2. Unconscious Mind silk
      13 (12)
      Unconscious Mind J: Donagh O'Connor 3 125/1
    3. Swift Sonnet silk
      12 (1)
      Swift Sonnet J: Stephen Mooney 7 200/1
    4. Florence Thompson silk
      3 (4)
      Florence Thompson J: Mark Enright 33/1
    5. Simply A Breeze silk
      1 (2)
      Simply A Breeze J: Chris Hayes 9/2
    6. Rudi's Princess silk
      9 (10)
      Rudi's Princess J: Conor Hoban 200/1
    7. Miombo silk
      7 (9)
      Miombo J: Ben Coen 3 100/1
    8. Approachable silk
      2 (11)
      Approachable J: Gary Carroll 22/1
    9. Pocket Edition silk
      8 (7)
      Pocket Edition J: Conor Maxwell 3 200/1
Winning Trainer: G M Lyons
Distances: 1/2, 3 3/4, 3
Runners: 12 | Non Runners: 2

13:10 Haydock

Full Result
  1. Highest Ground silk
    3 (2)
    Highest Ground J: Ryan Moore 13/8
  2. Waldkonig silk
    4 (6)
    Waldkonig J: Robert Havlin 4/9F
  3. Mersin silk
    6 (7)
    Mersin J: Jason Watson 25/1
    1. Rukwa silk
      1 (4)
      Rukwa J: Cam Hardie 250/1
    2. Magnificat silk
      5 (1)
      Magnificat h J: Martin Harley 80/1
    3. Screeching Dragon silk
      7 (3)
      Screeching Dragon J: Rossa Ryan 250/1
    4. Scarlett Sun silk
      2 (5)
      Scarlett Sun v J: Theodore Ladd 3 250/1
Winning Trainer: Sir Michael Stoute
Distances: 2 1/2, 11, 5
Runners: 7

13:40 Haydock

Full Result
  1. Mountain Peak silk
    8 (14)
    Mountain Peak J: Andrea Atzeni 5/1
  2. Venturous silk
    6 (11)
    Venturous J: Ben Curtis 10/1
  3. Blue De Vega silk
    13 (7)
    Blue De Vega tp J: P J McDonald 11/1
    1. Poyle Vinnie silk
      7 (13)
      Poyle Vinnie J: James Sullivan 100/1
    2. Benny And The Jets silk
      1 (8)
      Benny And The Jets J: Rob Hornby 12/1
    3. Acclaim The Nation silk
      2 (4)
      Acclaim The Nation p J: Martin Harley 6/1
    4. Music Society silk
      12 (12)
      Music Society J: Jack Garritty 20/1
    5. Broken Spear silk
      14 (9)
      Broken Spear p J: Barry McHugh 25/1
    6. She Can Boogie silk
      11 (6)
      She Can Boogie J: Richard Kingscote 15/2
    7. Tropics silk
      4 (10)
      Tropics h J: Sophie Ralston 5 66/1
    8. Dave Dexter silk
      5 (5)
      Dave Dexter J: Harry Bentley 16/1
    9. Orvar silk
      3 (3)
      Orvar J: James Doyle 9/2F
    10. Diamond Dougal silk
      10 (1)
      Diamond Dougal J: Silvestre De Sousa 11/2
Winning Trainer: Ed Walker
Distances: 1 1/4, 2 1/2, hd
Runners: 13 | Non Runners: 1

14:10 Haydock

Full Result
  1. Devious Company silk
    1 (1)
    Devious Company J: Richard Kingscote 11/8F
  2. Legion Of Honour silk
    8 (4)
    Legion Of Honour J: David Egan 7/2
  3. Jadoomi silk
    7 (2)
    Jadoomi J: James Doyle 11/1
    1. Youth Spirit silk
      9 (7)
      Youth Spirit J: Rob Hornby 18/1
    2. Cairn Island silk
      4 (5)
      Cairn Island J: Andrea Atzeni 9/2
    3. Catch Up Effect silk
      5 (6)
      Catch Up Effect J: Harry Bentley 16/1
    4. Burristo silk
      3 (9)
      Burristo J: Sean Levey 28/1
    5. Bagara silk
      2 (3)
      Bagara J: Ryan Moore 14/1
    6. City Storm silk
      6 (8)
      City Storm J: Thomas Greatrex 3 50/1
Winning Trainer: Tom Dascombe
Distances: 3/4, 1, nk
Runners: 9

14:40 Haydock

Full Result
  1. Juniors Dream silk
    10 (4)
    Juniors Dream h J: Thomas Greatrex 3 11/4F
  2. Abie's Hollow silk
    5 (3)
    Abie's Hollow b J: David Nolan 4/1
  3. Deconso silk
    7 (9)
    Deconso J: Hollie Doyle 11/2
    1. Rock Warbler silk
      8 (2)
      Rock Warbler J: Richard Kingscote 11/1
    2. Castlerea Tess silk
      6 (8)
      Castlerea Tess p J: Rob Hornby 20/1
    3. Magwadiri silk
      2 (7)
      Magwadiri J: Rossa Ryan 6/1
    4. My Valentino silk
      3 (5)
      My Valentino b J: James Sullivan 9/1
    5. Evolutionary silk
      4 (6)
      Evolutionary tb J: P J McDonald 7/1
Winning Trainer: David Loughnane
Distances: 1/2, 2, 3/4
Runners: 8 | Non Runners: 2

15:10 Haydock

Full Result
  1. House Deposit silk
    4 (1)
    House Deposit t J: David Nolan 15/2
  2. Lacan silk
    1 (9)
    Lacan b J: Silvestre De Sousa 10/11F
  3. Harry's Ridge silk
    7 (7)
    Harry's Ridge J: Martin Harley 11/2
    1. Black Isle Boy silk
      2 (4)
      Black Isle Boy J: Harry Bentley 22/1
    2. We'Ve Got The Love silk
      9 (3)
      We'Ve Got The Love b J: Richard Kingscote 40/1
    3. Kodimoor silk
      6 (2)
      Kodimoor p J: Dougie Costello 12/1
    4. Sharrabang silk
      5 (8)
      Sharrabang J: Cam Hardie 20/1
Winning Trainer: Declan Carroll
Distances: 1 1/4, 1 3/4, 4 1/4
Runners: 7 | Non Runners: 2

15:40 Haydock

Full Result
  1. Strait Of Hormuz silk
    11 (10)
    Strait Of Hormuz J: Jack Garritty 16/1
  2. Angel Power silk
    6 (5)
    Angel Power J: Silvestre De Sousa 100/30
  3. Lucander silk
    2 (4)
    Lucander J: Harry Bentley 10/1
    1. Brunch silk
      9 (1)
      Brunch J: Callum Rodriguez 11/4F
    2. Canagat silk
      4 (2)
      Canagat J: Hollie Doyle 5/1
    3. High Flying Bird silk
      12 (8)