01:30 Rosehill

Full Result
  1. Royal Celebration silk
    10 (8)
    Royal Celebration J: Sam Clipperton 27/10F
  2. Hanger silk
    3 (4)
    Hanger tp J: Brenton Avdulla 9/1
  3. Insensata silk
    9 (3)
    Insensata J: Hugh Bowman 14/1
    1. Surrey Thunder silk
      5 (1)
      Surrey Thunder J: Robbie Dolan 3 6/1
    2. Top Prospect silk
      7 (2)
      Top Prospect t J: James McDonald 4/1
    3. Condor silk
      6 (5)
      Condor tb J: Kerrin McEvoy 6/1
    4. Sausedge silk
      12 (7)
      Sausedge J: Jason Collett 4/1
    5. Purple Sector silk
      4 (6)
      Purple Sector b J: Tom Marquand 17/1
Winning Trainer: Ron Quinton
Distances: 1/2, 1, 3/4
Runners: 8 | Non Runners: 4

02:10 Rosehill

Full Result
  1. Holyfield silk
    3 (3)
    Holyfield J: Tom Marquand 15/2
  2. Untamed silk
    8 (1)
    Untamed b J: Nash Rawiller 16/1
  3. Time Is Precious silk
    6 (2)
    Time Is Precious J: Brenton Avdulla 4/1J
    1. Montefilia silk
      11 (4)
      Montefilia J: Glen Boss 20/1
    2. I Am Swerving silk
      7 (5)
      I Am Swerving p J: Joshua Parr 4/1J
    3. Argenteus silk
      10 (13)
      Argenteus b J: Adam Hyeronimus 18/1
    4. Jemss silk
      9 (6)
      Jemss J: Glyn Schofield 12/1
    5. Ticket To Ride silk
      12 (7)
      Ticket To Ride b J: Kerrin McEvoy 16/1
    6. Return With Honour silk
      5 (12)
      Return With Honour J: Hugh Bowman 9/2
    7. Sunborn silk
      16 (8)
      Sunborn p J: Timothy Clark 20/1
    8. Aftermath silk
      2 (11)
      Aftermath p J: James McDonald 12/1
    9. Pink Beau silk
      13 (9)
      Pink Beau J: Tommy Berry 50/1
    10. Obligatory silk
      15 (10)
      Obligatory tb J: Jason Collett 30/1
Winning Trainer: Ciaron Maher & David Eustace
Distances: 3/4, 3 1/4, 1/2
Runners: 13 | Non Runners: 6

02:50 Rosehill

Full Result
  1. Quick Thinker silk
    1 (2)
    Quick Thinker b J: James McDonald 17/10F
  2. Zebrowski silk
    5 (6)
    Zebrowski b J: Hugh Bowman 3/1
  3. Diasonic silk
    4 (8)
    Diasonic tb J: Nash Rawiller 12/1
    1. Relucent silk
      3 (7)
      Relucent tp J: Tommy Berry 9/1
    2. Blazing Sunrise silk
      7 (4)
      Blazing Sunrise b J: Brenton Avdulla 25/1
    3. Fortress Command silk
      2 (5)
      Fortress Command p J: Jason Collett 9/1
    4. Highmaster silk
      9 (3)
      Highmaster t J: Glen Boss 90/1
    5. Pride Of Adelaide silk
      6 (9)
      Pride Of Adelaide tp J: Timothy Clark 5/1
    6. Sirmaze silk
      8 (1)
      Sirmaze J: Tom Marquand 18/1
Winning Trainer: Murray Baker & Andrew Forsman
Distances: 1 1/4, 3/4, 2
Runners: 9

03:30 Rosehill

Full Result
  1. Night's Watch silk
    2 (8)
    Night's Watch tb J: James McDonald 15/2
  2. Aliferous silk
    8 (3)
    Aliferous J: Brenton Avdulla 11/2
  3. Shadow Flight silk
    7 (1)
    Shadow Flight p J: Jason Collett 15/1
    1. House Of Cartier silk
      11 (9)
      House Of Cartier J: Sam Clipperton 8/1
    2. Saunter Boy silk
      3 (4)
      Saunter Boy p J: Hugh Bowman 40/1
    3. Life Less Ordinary silk
      1 (7)
      Life Less Ordinary J: Nash Rawiller 12/5F
    4. Gemmahra silk
      12 (5)
      Gemmahra t J: Timothy Clark 25/1
    5. Maid Of Ore silk
      10 (2)
      Maid Of Ore J: Glen Boss 3/1
    6. Mount Tabora silk
      6 (6)
      Mount Tabora tb J: Tom Marquand 8/1
Winning Trainer: Chris Waller
Distances: hd, shd, 2
Runners: 9 | Non Runners: 3

04:10 Rosehill

Full Result
  1. Vegadaze silk
    7 (7)
    Vegadaze J: Tom Marquand 10/1
  2. Manicure silk
    6 (3)
    Manicure b J: Kerrin McEvoy 6/1
  3. Kementari silk
    1 (1)
    Kementari J: Hugh Bowman 4/1
    1. Tactical Advantage silk
      2 (2)
      Tactical Advantage J: Nash Rawiller 17/1
    2. God Of Thunder silk
      8 (12)
      God Of Thunder t J: Brenton Avdulla 11/1
    3. Villami silk
      9 (11)
      Villami J: Timothy Clark 14/5F
    4. River Bird silk
      13 (5)
      River Bird J: Kathy O'Hara 20/1
    5. Handle The Truth silk
      12 (8)
      Handle The Truth t J: Robbie Dolan 6/1
    6. Brave Song silk
      4 (9)
      Brave Song J: James McDonald 17/1
    7. Fell Swoop silk
      3 (6)
      Fell Swoop J: Jay Ford 60/1
    8. Spanish Dream silk
      11 (10)
      Spanish Dream J: Blake Spriggs 200/1
    9. Diplomatico silk
      10 (4)
      Diplomatico tp J: Tommy Berry 13/1
Winning Trainer: Anthony Cummings
Distances: hd, 1/2, 3 1/4
Runners: 12 | Non Runners: 1

04:50 Rosehill

Full Result
  1. Verry Elleegant silk
    9 (6)
    Verry Elleegant J: James McDonald 23/20F
  2. Mustajeer silk
    2 (2)
    Mustajeer t J: Nash Rawiller 6/1
  3. Avilius silk
    1 (4)
    Avilius J: Hugh Bowman 9/2
    1. Mirage Dancer silk
      5 (1)
      Mirage Dancer J: Tommy Berry 14/1
    2. Carif silk
      8 (3)
      Carif J: Timothy Clark 40/1
    3. Mugatoo silk
      6 (9)
      Mugatoo J: Kerrin McEvoy 17/2
    4. Angel Of Truth silk
      7 (5)
      Angel Of Truth J: Glen Boss 20/1
    5. Danceteria silk
      3 (7)
      Danceteria b J: Brenton Avdulla 40/1
    6. Southern France silk
      4 (8)
      Southern France t J: Tom Marquand 13/1
Winning Trainer: Chris Waller
Distances: 4 1/4, shd, 2 1/2
Runners: 9

05:30 Rosehill

Full Result
  1. Shout The Bar silk
    9 (4)
    Shout The Bar J: Adam Hyeronimus 14/1
  2. Probabeel silk
    2 (6)
    Probabeel tb J: Kerrin McEvoy 19/5
  3. Nudge silk
    8 (1)
    Nudge J: Nash Rawiller 25/1
    1. Funstar silk
      1 (8)
      Funstar J: James McDonald 3/4F
    2. Game Of Thorns silk
      7 (3)
      Game Of Thorns b J: Jason Collett 30/1
    3. Asiago silk
      5 (13)
      Asiago J: Hugh Bowman 30/1
    4. Contrition silk
      10 (11)
      Contrition b J: Sam Clipperton 100/1
    5. Fascino silk
      4 (10)
      Fascino b J: Tom Marquand 25/1
    6. Subpoenaed silk
      6 (5)
      Subpoenaed J: Tommy Berry 10/1
    7. Aspect Ratio silk
      11 (2)
      Aspect Ratio J: Timothy Clark 100/1
    8. Strange Charm silk
      13 (12)
      Strange Charm J: Jean Van Overmeire 200/1
    9. Love Me Quietly silk
      12 (9)
      Love Me Quietly J: Robbie Dolan 200/1
    10. Missile Mantra silk
      3 (7)
      Missile Mantra b J: Brenton Avdulla 30/1
Winning Trainer: Gai Waterhouse & Adrian Bott
Distances: nk, 1, shd
Runners: 13

06:10 Rosehill

Full Result
  1. Positive Peace silk
    14 (11)
    Positive Peace b J: Timothy Clark 13/2
  2. Noire silk
    6 (1)
    Noire J: Kathy O'Hara 9/1
  3. Amangiri silk
    10 (5)
    Amangiri J: Tommy Berry 13/2
    1. Miss Fabulass silk
      5 (12)
      Miss Fabulass t J: Glen Boss 25/1
    2. Sweet Deal silk
      8 (2)
      Sweet Deal p J: Nash Rawiller 21/10F
    3. Delectation Girl silk
      12 (14)
      Delectation Girl J: Jason Collett 40/1
    4. Oceanex silk
      7 (8)
      Oceanex J: Tom Marquand 50/1
    5. Invincible Gem silk
      3 (3)
      Invincible Gem b J: Joshua Parr 10/1
    6. Pohutukawa silk
      9 (13)
      Pohutukawa J: James McDonald 13/2
    7. Girl Tuesday silk
      11 (4)
      Girl Tuesday t J: Kerrin McEvoy 15/1
    8. Unforgotten silk
      1 (6)
      Unforgotten tb J: Hugh Bowman 25/1
    9. Our Abbadean silk
      2 (7)
      Our Abbadean b J: Jay Ford 200/1
    10. Dawn Dawn silk
      4 (9)
      Dawn Dawn J: Brenton Avdulla 25/1
    11. Sweet Scandal silk
      13 (10)
      Sweet Scandal J: Robbie Dolan 25/1
Winning Trainer: Bjorn Baker
Distances: 1 1/4, 1/2, 1/2
Runners: 14

06:50 Rosehill

Full Result
  1. Cascadian silk
    3 (13)
    Cascadian p J: James McDonald 5/1
  2. Mask Of Time silk
    6 (6)
    Mask Of Time t J: Tom Marquand 17/1
  3. Gaulois silk
    4 (5)
    Gaulois b J: Hugh Bowman 15/2
    1. Rainbow Thief silk
      10 (7)
      Rainbow Thief J: Jay Ford 13/1
    2. Desert Lord silk
      9 (1)
      Desert Lord J: Tommy Berry 11/2
    3. Dealmaker silk
      14 (4)
      Dealmaker b J: Kerrin McEvoy 15/2
    4. Star Of The Seas silk
      2 (8)
      Star Of The Seas b J: Nash Rawiller 16/5F
    5. Master Of Arts silk
      13 (11)
      Master Of Arts p J: Robbie Dolan 200/1
    6. Maurus silk
      12 (2)
      Maurus t J: Jason Collett 25/1
    7. I Am Superman silk
      7 (9)
      I Am Superman J: Timothy Clark 16/1
    8. Something Fast silk
      15 (3)
      Something Fast t J: Jean Van Overmeire 14/1
    9. Cuba silk
      8 (12)
      Cuba tb J: Sam Clipperton 20/1
    10. Gailo Chop silk
      1 (10)
      Gailo Chop tb J: Glen Boss 20/1
Winning Trainer: James Cummings
Distances: hd, 1 1/4, 1/2
Runners: 13 | Non Runners: 3

09:15 Ascot (Aus)

Full Result
  1. Tuscan Queen silk
    1 (7)
    Tuscan Queen tb J: William Pike 7/20F
  2. Naughty By Nature silk
    3 (6)
    Naughty By Nature J: Clint Johnston-Porter 14/1
  3. Miss Dominican silk
    8 (8)
    Miss Dominican J: Peter Hall 30/1
    1. Samantha's Twitch silk
      10 (1)
      Samantha's Twitch b J: Jarrad Noske 30/1
    2. Secret Pearl silk
      7 (11)
      Secret Pearl p J: Joseph Azzopardi 50/1
    3. Showaddywaddy silk
      11 (3)
      Showaddywaddy J: Chris Parnham 30/1
    4. Pambella silk
      2 (4)
      Pambella p J: Steven Parnham 17/2
    5. My Fair Balentine silk
      4 (5)
      My Fair Balentine p J: Brad Parnham 60/1
    6. Mood Goddess silk
      6 (2)
      Mood Goddess p J: Shaun McGruddy 17/2
    7. Glamour Packed silk
      9 (10)
      Glamour Packed J: Jordan Turner 80/1
    8. Safe To Makeup silk
      12 (9)
      Safe To Makeup b J: Jason Whiting 40/1
Winning Trainer: Grant & Alana Williams
Distances: 2, 1 1/4, 3/4
Runners: 11 | Non Runners: 1

15:30 Gulfstream Park

Full Result
  1. Traipsing silk
    11 (11)
    Traipsing J: Joel Rosario 196/10
  2. Devious Charm silk
    8 (8)
    Devious Charm J: Julien R Leparoux 19/2
  3. Enjoyitwhilewecan silk
    12 (12)
    Enjoyitwhilewecan b J: Luis Saez 49/10
    1. Scatnap silk
      10 (10)
      Scatnap b J: Paco Lopez 41/10
    2. Niko's Dream silk
      4 (4)
      Niko's Dream b J: Dylan Davis 43/5
    3. Take Charge Tina silk
      6 (6)
      Take Charge Tina b J: Chris Landeros 237/10
    4. Codrington silk
      7 (7)
      Codrington b J: Edgard J Zayas 149/10
    5. Temple City Terror silk
      9 (9)
      Temple City Terror J: Tyler Gaffalione 66/10
    6. Woodfin silk
      3 (3)
      Woodfin J: Joe Bravo 46/1
    7. Zabava silk
      5 (5)
      Zabava b J: Florent Geroux 13/5F
    8. Second Coming silk
      1 (1)
      Second Coming b J: Luca Panici 179/10
    9. Comic Kitten silk
      2 (2)
      Comic Kitten b J: Angel A Rodriguez 79/1
Winning Trainer: Christophe Clement
Distances: 1/2, nk, nk
Runners: 12 | Non Runners: 4

16:00 Gulfstream Park

Full Result
  1. Travelling Midas silk
    6 (6)
    Travelling Midas J: Tyler Gaffalione 37/10
  2. Overdeliver silk
    8 (8)
    Overdeliver J: Joe Bravo 17/2
  3. Gump silk
    10 (10)
    Gump b J: John R Velazquez 71/10
    1. Allurstra silk
      2 (2)
      Allurstra J: Paco Lopez 89/10
    2. Stealth silk
      4 (4)
      Stealth b J: Florent Geroux 37/1
    3. Be Gone Daddy silk
      7 (7)
      Be Gone Daddy b J: Leonel Reyes 92/10
    4. Bernin' Thru Gold silk
      12 (12)
      Bernin' Thru Gold J: Luis Saez 104/10
    5. Zoe's Delight silk
      9 (9)
      Zoe's Delight J: Chris Landeros 127/1
    6. Beau Luminarie silk
      5 (5)
      Beau Luminarie b J: Julien R Leparoux 16/5F
    7. Jake Rocks silk
      1 (1)
      Jake Rocks b J: Rajiv Maragh 94/1
    8. Top Seed silk
      11 (11)
      Top Seed J: Joel Rosario 42/10
    9. Brutus silk
      3 (3)
      Brutus b J: Edgard J Zayas 85/1
Winning Trainer: George R Arnold II
Distances: 3 1/2, 2 1/2, 1
Runners: 12

16:30 Gulfstream Park

Full Result
  1. Largent silk
    3 (3)
    Largent J: Luis Saez 4/5F
  2. Temple silk
    5 (4)
    Temple b J: Tyler Gaffalione 13/2
  3. Tribhuvan silk
    12 (10)
    Tribhuvan J: Joel Rosario 77/10
    1. The Green Mo'ster silk
      9 (8)
      The Green Mo'ster J: Leonel Reyes 160/1
    2. Empire Of War silk
      6 (5)
      Empire Of War J: Paco Lopez 37/1
    3. Unleveraged silk
      8 (7)
      Unleveraged J: Dylan Davis 89/10
    4. Ry's The Guy silk
      14 (12)
      Ry's The Guy b J: Chris Landeros 29/1
    5. Plus Que Parfait silk
      10 (9)
      Plus Que Parfait b J: John R Velazquez 161/10
    6. Award Winner silk
      13 (11)
      Award Winner b J: Manuel Franco 124/10
    7. Krampus silk
      1 (1)
      Krampus J: Emisael Jaramillo 32/1
    8. Proliferate silk
      7 (6)
      Proliferate J: Florent Geroux 14/1
    9. Latest Version silk
      2 (2)
      Latest Version J: Joe Bravo 72/1
Winning Trainer: Todd Pletcher
Distances: 1/2, 1 1/4, nk
Runners: 12 | Non Runners: 4

17:00 Gulfstream Park

Full Result
  1. Decorated Invader silk
    10 (10)
    Decorated Invader J: Joel Rosario 9/5F
  2. South Bend silk
    9 (9)
    South Bend b J: Julien R Leparoux 44/5
  3. Get Smokin silk
    3 (3)
    Get Smokin J: Emisael Jaramillo 58/10
    1. Summer To Remember silk
      4 (4)
      Summer To Remember J: Luis Saez 17/2
    2. Vitalogy silk
      6 (6)
      Vitalogy J: Florent Geroux 13/5
    3. Fenwick Station silk
      7 (7)
      Fenwick Station J: Tyler Gaffalione 47/1
    4. Street Ready silk
      12 (12)
      Street Ready J: Chris Landeros 85/1
    5. Moon Over Miami silk
      8 (8)
      Moon Over Miami J: John R Velazquez 25/1
    6. Pleasecallmeback silk
      1 (1)
      Pleasecallmeback J: Rajiv Maragh 68/1
    7. Mr. Hustle silk
      11 (11)
      Mr. Hustle J: Paco Lopez 74/10
    8. Captain D silk
      2 (2)
      Captain D J: Edgard J Zayas 73/1
    9. Inter Miami silk
      5 (5)
      Inter Miami b J: Leonel Reyes 131/1
Winning Trainer: Christophe Clement
Distances: 1 1/4, 3/4, 1/2
Runners: 12 | Non Runners: 4

17:30 Gulfstream Park

Full Result
  1. Wind Of Change silk
    7 (7)
    Wind Of Change b J: Edgard J Zayas 19/1
  2. Network Effect silk
    3 (3)
    Network Effect J: Dylan Davis 21/10F
  3. Chewing Gum silk
    5 (5)
    Chewing Gum J: Florent Geroux 18/5
    1. Squeezadios silk
      6 (6)
      Squeezadios J: Paco Lopez 148/10
    2. Uncle Mojo silk
      4 (4)
      Uncle Mojo J: Joel Rosario 213/10
    3. Bourbon War silk
      10 (10)
      Bourbon War J: Julien R Leparoux 136/10
    4. Intrepid Heart silk
      9 (9)
      Intrepid Heart b J: John R Velazquez 59/10
    5. Olympic Village silk
      2 (2)
      Olympic Village J: Tyler Gaffalione 135/10
    6. Musical Heart silk
      8 (8)
      Musical Heart b J: Tony Maragh 44/1
    7. Kingsville silk
      1 (1)
      Kingsville J: Manuel Franco 122/1
    8. Almashriq silk
      11 (11)
      Almashriq b J: Luis Saez 39/10
Winning Trainer: Efren Loza Jr
Distances: 1/2, 1/2, 7
Runners: 11

18:00 Gulfstream Park

Full Result
  1. Identifier silk
    4 (4)
    Identifier J: Marcos Meneses 61/1
  2. Just Whistle silk
    5 (5)
    Just Whistle b J: Manuel Franco 248/10
  3. Bodexpress silk
    2 (2)
    Bodexpress J: Emisael Jaramillo 21/10F
    1. Eye Of A Jedi silk
      7 (7)
      Eye Of A Jedi b J: Miguel Angel Vasquez 128/1
    2. Prompt silk
      11 (11)
      Prompt J: Edgard J Zayas 186/10
    3. You're To Blame silk
      3 (3)
      You're To Blame J: John R Velazquez 7/1
    4. Sir Anthony silk
      8 (8)
      Sir Anthony J: Florent Geroux 67/10
    5. Harvey Wallbanger silk
      1 (1)
      Harvey Wallbanger J: Dylan Davis 7/1
    6. American Tattoo silk
      6 (6)
      American Tattoo J: Tyler Gaffalione 48/10
    7. Realm silk
      9 (9)
      Realm J: Paco Lopez 9/1
    8. Rare Form silk
      10 (10)
      Rare Form J: Luis Saez 69/10
Winning Trainer: Oscar M Gonzalez
Distances: 1, 1/2, 8 1/4
Runners: 11

18:30 Gulfstream Park

Full Result
  1. Highland Glory silk
    11 (10)
    Highland Glory b J: Paco Lopez 39/10
  2. Cheermeister silk
    5 (5)
    Cheermeister b J: Emisael Jaramillo 13/2
  3. She's My Type silk
    8 (7)
    She's My Type J: Tyler Gaffalione 73/10
    1. Stunning Sky silk
      3 (3)
      Stunning Sky b J: Florent Geroux 24/1
    2. Walk In Marrakesh silk
      7 (6)
      Walk In Marrakesh J: Joe Bravo 18/5
    3. How Ironic silk
      10 (9)
      How Ironic b J: Chris Landeros 52/1
    4. Lucky Polly silk
      1 (1)
      Lucky Polly J: Edgard J Zayas 10/1
    5. Heir Of Light silk
      12 (11)
      Heir Of Light J: Julien R Leparoux 32/1
    6. Seducer silk
      9 (8)
      Seducer J: Joel Rosario 27/10F
    7. Fujairah silk
      4 (4)
      Fujairah b J: Miguel Angel Vasquez 49/1
    8. Onyx silk
      2 (2)
      Onyx J: Luis Saez 129/10
Winning Trainer: Barclay Tagg
Distances: nk, 1/2, 3/4
Runners: 11 | Non Runners: 2

19:00 Gulfstream Park

Full Result
  1. Vekoma silk
    8 (8)
    Vekoma J: Manuel Franco 8/5F
  2. Yorkton silk
    9 (9)
    Yorkton J: Dylan Davis 208/10
  3. He Hate Me silk
    10 (10)
    He Hate Me b J: Luis Saez 23/5
    1. Bourbon Resolution silk
      5 (5)
      Bourbon Resolution J: Chris Landeros 141/10
    2. Home Base silk
      6 (6)
      Home Base b J: Victor Lebron 203/10
    3. Bourbon Calling silk
      1 (1)
      Bourbon Calling J: Julien R Leparoux 168/10
    4. Garter And Tie silk
      2 (2)
      Garter And Tie J: Tyler Gaffalione 196/10
    5. Last Judgment silk
      3 (3)
      Last Judgment J: John R Velazquez 27/10
    6. Hy Riverside silk
      4 (4)
      Hy Riverside J: Edgard J Zayas 116/1
    7. Jackson silk
      7 (7)
      Jackson b J: Emisael Jaramillo 76/10
Winning Trainer: George Weaver
Distances: 3 3/4, 1 3/4, 2 1/4
Runners: 10 | Non Runners: 2

19:34 Gulfstream Park

Full Result
  1. La Signare silk
    6 (4)
    La Signare J: Tyler Gaffalione 57/10
  2. Zofelle silk
    2 (2)
    Zofelle J: Joel Rosario 6/4F
  3. Valedictorian silk
    12 (9)
    Valedictorian b J: Paco Lopez 19/5
    1. Picara silk
      1 (1)
      Picara J: Rajiv Maragh 97/1
    2. Smart Shot silk
      4 (3)
      Smart Shot J: Luca Panici 221/10
    3. Getmotherarose silk
      7 (5)
      Getmotherarose J: Manuel Franco 7/2
    4. Angel Of Mischief silk
      9 (7)
      Angel Of Mischief b J: Dylan Davis 43/1
    5. High Regard silk
      11 (8)
      High Regard J: Joe Bravo 60/1
    6. Another Time silk
      13 (10)
      Another Time J: Florent Geroux 113/10
    7. East Moon silk
      8 (6)
      East Moon J: Julien R Leparoux 141/10
Winning Trainer: Brendan P Walsh
Distances: 3/4, 3, 3/4
Runners: 10 | Non Runners: 3

20:17 Gulfstream Park

Full Result
  1. Mean Mary silk
    6 (6)
    Mean Mary J: Luis Saez EvensF
  2. Gentle Ruler silk
    5 (5)
    Gentle Ruler J: Chris Landeros 59/10
  3. Elizabeth Way silk
    12 (12)
    Elizabeth Way J: Paco Lopez 43/10
    1. Cap De Creus silk
      7 (7)
      Cap De Creus J: Joel Rosario 57/10
    2. Beale Street silk
      1 (1)