12:40 Naas

Full Result
  1. City Island Silk
    1
    City Island t J: Mark Walsh 1/5F
  2. The Echo Boy Silk
    6
    The Echo Boy t J: Conor Maxwell 14/1
  3. Chavi Artist Silk
    2
    Chavi Artist J: David Mullins 9/2
    1. An Fraoch Mor Silk
      4
      An Fraoch Mor J: Paul Townend 16/1
    2. Seeyouinvinnys Silk
      3
      Seeyouinvinnys J: Sean Flanagan 12/1
    3. Doyen's Diva Silk
      9
      Doyen's Diva J: Patrick Corbett 3 50/1
    4. Farranreigh Silk
      8
      Farranreigh J: J J Slevin 50/1
    5. Edelweis De L'aube Silk
      7
      Edelweis De L'aube h J: Sarah Kavanagh 7 50/1
    6. Cadougarde Silk
      5
      Cadougarde h J: Sean McDermott 50/1
Winning Trainer: Martin Brassil
Distances: 7, 6, 1/2
Runners: 9

13:10 Naas

Full Result
  1. Emily Moon Silk
    24
    Emily Moon J: Robbie Power 4/1
  2. Debuchet Silk
    2
    Debuchet J: Mr P W Mullins 7/4F
  3. Sky Marshal Silk
    17
    Sky Marshal J: Davy Russell 5/1
    1. Drop The Anchor Silk
      10
      Drop The Anchor J: Mark Walsh 8/1
    2. Pont Aven Silk
      4
      Pont Aven J: Paul Townend 11/1
    3. Empire Escape Silk
      11
      Empire Escape J: Jack Kennedy 7/1
    4. The Longest Time Silk
      5
      The Longest Time p J: Stephen Gray 3 100/1
    5. Cray Silk
      9
      Cray J: Ger Fox 66/1
    6. Prosecution Silk
      15
      Prosecution J: L P Dempsey 33/1
    7. Our Big Red Silk
      3
      Our Big Red J: Shane Crimin 5 100/1
    8. Odds Or Evens Silk
      13
      Odds Or Evens h J: E O'Connell 5 66/1
    9. Circling Moon Silk
      8
      Circling Moon J: Barry Browne 5 33/1
    10. Darling Days Silk
      22
      Darling Days J: Harry Cleary 7 100/1
    11. King Alex Silk
      12
      King Alex J: Donagh Meyler 50/1
    12. An Marcach Silk
      6
      An Marcach J: Adam Short 3 125/1
    13. Sharp As A Pin Silk
      25
      Sharp As A Pin J: Sarah Kavanagh 7 200/1
    14. Pat Coyne Silk
      14
      Pat Coyne J: Mark Enright 100/1
    15. Daisy's Hollow Silk
      21
      Daisy's Hollow J: Cathal Landers 5 100/1
    16. Rosmarine Silk
      20
      Rosmarine t J: Ricky Doyle 5 200/1
    17. Road Warrior Silk
      16
      Road Warrior J: Sean Flanagan 33/1
    18. Dubaimolly Silk
      23
      Dubaimolly J: Darragh O'Keeffe 7 200/1
    19. Ladymorata Silk
      18
      Ladymorata J: Alain Cawley 100/1
    20. Arthur's Quay Silk
      7
      Arthur's Quay J: Jody McGarvey 66/1
    21. Onefortherose Silk
      19
      Onefortherose t J: Patrick Corbett 3 200/1
    22. Cool Getaway Silk
      1
      Cool Getaway J: Barry Geraghty 20/1
Winning Trainer: Mrs John Harrington
Distances: 14, 3/4, 7
Runners: 25 | Non Runners: 1

13:40 Naas

Full Result
  1. Advantage Point Silk
    1
    Advantage Point J: Robbie Colgan 5/1
  2. All For Joy Silk
    3
    All For Joy h J: Barry Browne 5 5/4F
  3. Royal Thief Silk
    18
    Royal Thief J: Rachael Blackmore 13/2
    1. You Can Call Me Al Silk
      20
      You Can Call Me Al J: Barry Geraghty 11/1
    2. Fauguernon Silk
      12
      Fauguernon J: Sean Flanagan 4/1
    3. Pairc Na Ngael Silk
      15
      Pairc Na Ngael J: Mark Walsh 20/1
    4. Montagne D'Argent Silk
      13
      Montagne D'Argent J: Mr J C Barry 5 33/1
    5. Bellaney Gem Silk
      21
      Bellaney Gem J: Paddy Kennedy 50/1
    6. Take A Turn Silk
      19
      Take A Turn J: Jack Kennedy 33/1
    7. Bizzario Silk
      5
      Bizzario J: J J Slevin 66/1
    8. Western Doyen Silk
      11
      Western Doyen J: Phillip Enright 66/1
    9. Bigger And Better Silk
      4
      Bigger And Better t J: E O'Connell 5 40/1
    10. Rio De Cerisy Silk
      17
      Rio De Cerisy J: Keith Donoghue 100/1
    11. Lilly Banner Silk
      23
      Lilly Banner J: L P Dempsey 100/1
    12. Vipers Nest Silk
      10
      Vipers Nest J: Denis O'Regan 33/1
    13. Greanta Silk
      22
      Greanta t J: Patrick Corbett 3 100/1
    14. Soft Focus Silk
      25
      Soft Focus t J: Conor Brassil 5 100/1
    15. Ricky Langford Silk
      16
      Ricky Langford J: James O'Sullivan 7 100/1
    16. Nam Silk
      14
      Nam J: Sean McDermott 100/1
    17. Rio Gold Silk
      9
      Rio Gold J: Liam Gilligan 7 100/1
    18. Alcatraz Silk
      2
      Alcatraz J: E T Daly 7 66/1
    19. No Way Jack Silk
      7
      No Way Jack t J: Conor Maxwell 66/1
    20. Melman Silk
      6
      Melman J: David Mullins 80/1
    21. Rainbow Pride Silk
      8
      Rainbow Pride J: Mr D T Kelly 7 100/1
    22. Rock Samphire Silk
      24
      Rock Samphire J: B J Cooper 66/1
Winning Trainer: Edward P Harty
Distances: 1, 1 3/4, 3/4
Runners: 25

14:10 Naas

Full Result
  1. Pravalaguna Silk
    7
    Pravalaguna J: Paul Townend 8/13F
  2. Baie Des Iles Silk
    1
    Baie Des Iles b J: R Walsh 10/1
  3. Teacher's Pet Silk
    3
    Teacher's Pet tp J: L P Dempsey 7/1
    1. Mrs Lovett Silk
      6
      Mrs Lovett J: Denis O'Regan 6/1
    2. Synopsis Silk
      2
      Synopsis t J: Jack Kennedy 6/1
    3. Echoes Of Family Silk
      4
      Echoes Of Family J: Robbie Colgan 66/1
    4. Miss Titanic Silk
      5
      Miss Titanic J: Andrew Ring 150/1
Winning Trainer: W P Mullins
Distances: 14, shd, 7
Runners: 7

14:40 Naas

Full Result
  1. Band Of Outlaws Silk
    1
    Band Of Outlaws J: J J Slevin 5/2
  2. Maze Runner Silk
    6
    Maze Runner p J: Paul Townend 8/1
  3. Coko Beach Silk
    2
    Coko Beach J: Jack Kennedy 5/1
    1. Havingagoodtime Silk
      4
      Havingagoodtime J: Rachael Blackmore 25/1
    2. Konitho Silk
      5
      Konitho J: Mark Walsh 11/10F
    3. Elysian Plains Silk
      3
      Elysian Plains J: Keith Donoghue 16/1
Winning Trainer: Joseph Patrick O'Brien
Distances: 4 3/4, 3 1/4, 1
Runners: 6

15:10 Naas

Full Result
  1. Roaring Bull Silk
    4
    Roaring Bull b J: Jack Kennedy 7/1
  2. Velocity Boy Silk
    1
    Velocity Boy J: Denis O'Regan 13/2
  3. Ask Nile Silk
    2
    Ask Nile b J: J J Slevin 6/1
    1. Nellie Pledge Silk
      8
      Nellie Pledge J: Liam Gilligan 7 9/2
    2. Bilbo Bagins Silk
      6
      Bilbo Bagins J: Sean Flanagan 10/1
    3. Scoir Mear Silk
      3
      Scoir Mear J: Mark Walsh 4/1F
    4. Runyon Rattler Silk
      9
      Runyon Rattler J: James O'Sullivan 7 16/1
    5. Peculiar Genius Silk
      7
      Peculiar Genius p J: B J Cooper 6/1
    6. Close Shave Silk
      5
      Close Shave p J: Barry Geraghty 12/1
Winning Trainer: Gordon Elliott
Distances: 14, 1/2, 11
Runners: 9 | Non Runners: 2

15:40 Naas

Full Result
  1. Eviscerating Silk
    3
    Eviscerating tp J: E T Daly 10/1
  2. Coral Blue Silk
    19
    Coral Blue t J: Eric Roche 2 16/1
  3. Commandant Silk
    8
    Commandant J: Hugh Morgan 2 12/1
    1. Cappuccino Man Silk
      11
      Cappuccino Man t J: Michael Stenson 2 6/1
    2. Thereisnodoubt Silk
      9
      Thereisnodoubt h J: Danny Hand 9/4F
    3. Liclash Silk
      16
      Liclash J: Trevor Ryan 25/1
    4. Rathbride Prince Silk
      23
      Rathbride Prince J: Gavin Brouder 2 16/1
    5. Glendaars Warrior Silk
      21
      Glendaars Warrior J: P J O'Hanlon 2 7/1
    6. Tashman Silk
      14
      Tashman J: Conor McNamara 2 33/1
    7. Leave Your Mark Silk
      4
      Leave Your Mark J: Richard Condon 10/1
    8. Empire Burleque Silk
      7
      Empire Burleque t J: Kevin Brogan 2 10/1
    9. Captain Courageous Silk
      10
      Captain Courageous J: Max Browne 2 16/1
    10. Skeaping Silk
      2
      Skeaping tb J: Matt Poynton 4 33/1
    11. Write It Down Silk
      6
      Write It Down J: Neil Bashford 4 25/1
    12. Trenchtown Rock Silk
      17
      Trenchtown Rock J: Tommy Brett 33/1
    13. Punches Pious Silk
      22
      Punches Pious J: Dillon Maxwell 2 50/1
    14. Easy Cash D'alex Silk
      20
      Easy Cash D'alex J: Frank Hayes 50/1
    15. Roachdale House Silk
      1
      Roachdale House J: Jack Wildman 2 33/1
    16. Opportunity Knox Silk
      15
      Opportunity Knox J: Jordan Canavan 2 50/1
    17. William Of Wykeham Silk
      18
      William Of Wykeham t J: Gearoid Brouder 16/1
Winning Trainer: Joseph Patrick O'Brien
Distances: nse, 3/4, 1 1/2
Runners: 20 | Non Runners: 3

16:10 Naas

Full Result
  1. Barnes Des Mottes Silk
    2
    Barnes Des Mottes J: Mr Finian Maguire 3 4/1
  2. No Grey Area's Silk
    8
    No Grey Area's J: Mr T Hamilton 5 66/1
  3. Walking Fame Silk
    14
    Walking Fame J: Mr Pat Taaffe 7 33/1
    1. Special Brute Silk
      9
      Special Brute J: Ms L O'Neill 12/1
    2. Zambezir Silk
      10
      Zambezir J: Mr M J O'Hare 3 3/1
    3. Jungle Junction Silk
      5
      Jungle Junction J: Darragh O'Keeffe 7 16/1
    4. Arizona Boy Silk
      1
      Arizona Boy J: Mr P J Cawley 7 66/1
    5. Golden Treat Silk
      11
      Golden Treat J: Mr W J Gleeson 7 66/1
    6. Nero Rock Silk
      7
      Nero Rock J: Mr J C Barry 5 25/1
    7. Lauderdale Lady Silk
      12
      Lauderdale Lady J: Tommy Brett 7 50/1
    8. Little Lady Lu Silk
      13
      Little Lady Lu J: Gavin Brouder 7 50/1
    9. Front View Silk
      4
      Front View J: Mr Derek O'Connor 6/4F
    10. My Uncas Silk
      6
      My Uncas J: Mr P W Mullins 12/1
Winning Trainer: Miss Elizabeth Doyle
Distances: 4, nk, 1
Runners: 13 | Non Runners: 1

02:10 Caulfield

Full Result
  1. Crack The Code Silk
    3 (3)
    Crack The Code t J: Damien Oliver 5/4F
  2. News Girl Silk
    8 (7)
    News Girl J: Patrick Moloney 15/2
  3. Aperitif Silk
    7 (4)
    Aperitif J: James McDonald 11/2
    1. Futooh Silk
      2 (2)
      Futooh b J: Luke Nolen 13/1
    2. Tropezina Silk
      1 (8)
      Tropezina J: Ben Melham 10/1
    3. Al Naifa Silk
      6 (6)
      Al Naifa b J: Luke Currie 13/1
    4. Yulong Monoceros Silk
      5 (1)
      Yulong Monoceros J: Linda Meech 40/1
    5. Zoubo Silk
      9 (5)
      Zoubo J: Michael Dee 19/5
Winning Trainer: Mick Price
Distances: 3/4, 1/2, 3/4
Runners: 8 | Non Runners: 2

02:45 Caulfield

Full Result
  1. Princess Of Queens Silk
    5 (5)
    Princess Of Queens J: Dwayne Dunn 17/5F
  2. Fuhryk Silk
    6 (3)
    Fuhryk b J: Craig A Williams 17/2
  3. I Am A Star Silk
    1 (4)
    I Am A Star J: Ben Melham 18/5
    1. Spanish Reef Silk
      2 (9)
      Spanish Reef J: Mark Zahra 13/1
    2. Just Hifalutin Silk
      7 (8)
      Just Hifalutin J: Luke Currie 19/5
    3. Teleplay Silk
      4 (1)
      Teleplay J: Michael Dee 4/1
    4. Queen Annabel Silk
      8 (7)
      Queen Annabel t J: Beau Mertens 20/1
    5. Bellaria Silk
      9 (6)
      Bellaria tb J: Kerrin McEvoy 16/1
    6. Prussian Vixen Silk
      3 (2)
      Prussian Vixen tb J: Jake Noonan 20/1
Winning Trainer: Mick Price
Distances: hd, 3/4, 1/2
Runners: 9

03:20 Caulfield

Full Result
  1. Nature Strip Silk
    2 (1)
    Nature Strip t J: Damian Lane 3/4F
  2. Jungle Edge Silk
    3 (6)
    Jungle Edge b J: Dylan Dunn 10/1
  3. Thermal Current Silk
    4 (3)
    Thermal Current tb J: Dwayne Dunn 25/1
    1. Voodoo Lad Silk
      1 (4)
      Voodoo Lad J: Damien Oliver 14/5
    2. Illustrious Lad Silk
      5 (2)
      Illustrious Lad J: Anthony Darmanin 10/1
    3. Tavisan Silk
      8 (5)
      Tavisan t J: Michael Dee 10/1
Winning Trainer: Chris Waller
Distances: 3 1/2, 2 1/4, hd
Runners: 6 | Non Runners: 2

03:55 Caulfield

Full Result
  1. I Am Immortal Silk
    2 (1)
    I Am Immortal J: Ben Melham 6/4F
  2. Shotmaker Silk
    10 (9)
    Shotmaker J: Damian Lane 15/2
  3. Hawker Hurricane Silk
    1 (8)
    Hawker Hurricane J: Mark Zahra 10/1
    1. Groot Silk
      8 (7)
      Groot J: Linda Meech 18/1
    2. Aussie Silk
      3 (5)
      Aussie b J: Kerrin McEvoy 13/2
    3. Brazen Brando Silk
      6 (10)
      Brazen Brando J: Craig A Williams 11/2
    4. Auxin Silk
      4 (4)
      Auxin J: James McDonald 13/1
    5. Exeter Silk
      7 (6)
      Exeter p J: Damien Oliver 17/1
    6. Hulk Silk
      5 (2)
      Hulk J: Michael Walker 12/1
    7. Languishing Silk
      9 (3)
      Languishing J: Andrew Mallyon 50/1
Winning Trainer: Anthony Freedman
Distances: 1/2, nk, shd
Runners: 10

04:30 Caulfield

Full Result
  1. Lyre Silk
    8 (9)
    Lyre t J: Damian Lane 25/1
  2. Vinicunca Silk
    2 (12)
    Vinicunca J: Stephen Baster 19/1
  3. Athiri Silk
    5 (7)
    Athiri J: James McDonald 4/1
    1. Lankan Star Silk
      4 (4)
      Lankan Star J: Damien Oliver 14/1
    2. Brooklyn Hustle Silk
      6 (8)
      Brooklyn Hustle J: Ben Melham 16/5
    3. Pelican Silk
      7 (5)
      Pelican p J: Luke Nolen 50/1
    4. Movie Role Silk
      3 (11)
      Movie Role b J: Craig A Williams 40/1
    5. Presently Silk
      16 (6)
      Presently J: Ben Allen 90/1
    6. Miss Elena Silk
      14 (10)
      Miss Elena J: Jye McNeil 80/1
    7. Catch Me Silk
      1 (3)
      Catch Me J: Mark Zahra 11/10F
    8. Beach Club Silk
      9 (2)
      Beach Club J: Jordan Childs 100/1
    9. Sensitivity Silk
      10 (1)
      Sensitivity J: Dwayne Dunn 50/1
Winning Trainer: Anthony Freedman
Distances: 1/2, nk, 1 1/2
Runners: 12 | Non Runners: 4

05:10 Caulfield

Full Result
  1. Hawkshot Silk
    7 (2)
    Hawkshot t J: Mark Zahra 11/2
  2. Dealmaker Silk
    5 (6)
    Dealmaker b J: Michael Walker 11/2
  3. Ringerdingding Silk
    1 (3)
    Ringerdingding tb J: James McDonald 18/5
    1. Aramayo Silk
      2 (1)
      Aramayo J: Kerrin McEvoy 12/1
    2. Social Spin Silk
      4 (4)
      Social Spin J: Ben Melham 11/5F
    3. Quadriga Silk
      9 (5)
      Quadriga b J: Dwayne Dunn 17/1
    4. Declares War Silk
      6 (7)
      Declares War b J: Damian Lane 8/1
    5. Good 'N' Fast Silk
      3 (9)
      Good 'N' Fast tp J: Luke Nolen 20/1
    6. Secret Blaze Silk
      8 (8)
      Secret Blaze J: Luke Currie 20/1
Winning Trainer: David A & B Hayes & Tom Dabernig
Distances: 3 3/4, 1, 1 1/4
Runners: 9 | Non Runners: 2

05:50 Caulfield

Full Result
  1. Manuel Silk
    11 (3)
    Manuel t J: Luke Currie 20/1
  2. Land Of Plenty Silk
    7 (10)
    Land Of Plenty t J: Damian Lane 13/2
  3. Kementari Silk
    4 (2)
    Kementari J: James McDonald 6/4F
    1. Brave Smash Silk
      1 (6)
      Brave Smash t J: Michael Walker 20/1
    2. Best Of Days Silk
      8 (4)
      Best Of Days b J: Craig A Williams 14/1
    3. Material Man Silk
      5 (5)
      Material Man J: Lucy Warwick 12/1
    4. Redkirk Warrior Silk
      2 (9)
      Redkirk Warrior t J: Regan Bayliss 12/1
    5. Holbien Silk
      13 (14)
      Holbien b J: Patrick Moloney 100/1
    6. So Si Bon Silk
      10 (13)
      So Si Bon J: Luke Nolen 80/1
    7. Whispering Brook Silk
      16 (7)
      Whispering Brook t J: Mark Zahra 7/1
    8. Fifty Stars Silk
      14 (8)
      Fifty Stars t J: Ben Allen 14/1
    9. D'Argento Silk
      6 (1)
      D'Argento t J: Kerrin McEvoy 10/1
    10. Shillelagh Silk
      15 (12)
      Shillelagh J: Ben Melham 30/1
    11. Moss 'N' Dale Silk
      9 (11)
      Moss 'N' Dale t J: Jack Martin 60/1
Winning Trainer: Tony McEvoy
Distances: 1/2, dht, shd
Runners: 14 | Non Runners: 2

06:30 Caulfield

Full Result
  1. Avilius Silk
    4 (8)
    Avilius J: Kerrin McEvoy 21/10F
  2. Sikandarabad Silk
    8 (3)
    Sikandarabad J: Jordan Childs 14/1
  3. Night's Watch Silk
    6 (2)
    Night's Watch J: Damian Lane 13/5
    1. Harlem Silk
      2 (1)
      Harlem b J: Michael Walker 40/1
    2. Trap For Fools Silk
      1 (4)
      Trap For Fools t J: Damien Oliver 12/1
    3. Ace High Silk
      3 (6)
      Ace High J: James McDonald 8/1
    4. Call Me Handsome Silk
      7 (10)
      Call Me Handsome J: Jye McNeil 17/1
    5. I'm A Princess Silk
      9 (9)
      I'm A Princess J: Luke Currie 16/1
    6. Bring Me Roses Silk
      10 (7)
      Bring Me Roses t J: Regan Bayliss 15/1
    7. Arbeitsam Silk
      5 (5)
      Arbeitsam b J: Stephen Baster 15/2
Winning Trainer: James Cummings
Distances: 3/4, 3/4, 3/4
Runners: 10

03:40 Warwick Farm

Full Result
  1. Gem Song Silk
    6 (1)
    Gem Song J: Jason Collett 4/1
  2. Purple Sector Silk
    8 (5)
    Purple Sector b J: Tom Marquand 30/1
  3. Charge Silk
    3 (4)
    Charge J: Hugh Bowman 5/1
    1. Sandbar Silk
      1 (6)
      Sandbar b J: Brenton Avdulla 4/5F
    2. Exceltic Silk
      7 (2)
      Exceltic b J: Sam Weatherley 18/1
    3. Master Ash Silk
      5 (3)
      Master Ash J: Timothy Clark 13/2
Winning Trainer: Kris Lees
Distances: 1/2, nk, hd
Runners: 6 | Non Runners: 3

04:50 Warwick Farm

Full Result
  1. Champagne Cuddles Silk
    4 (3)
    Champagne Cuddles J: Blake Shinn 6/4F
  2. Cool Passion Silk
    2 (1)
    Cool Passion t J: Tommy Berry 4/1
  3. Alassio Silk
    9 (6)
    Alassio J: Timothy Clark 4/1
    1. Egyptian Symbol Silk
      3 (8)
      Egyptian Symbol b J: Jason Collett 4/1
    2. Nettoyer Silk
      7 (2)
      Nettoyer J: Robbie Dolan 25/1
    3. White Moss Silk
      5 (7)
      White Moss J: Tom Marquand 14/1
    4. Takookacod Silk
      10 (5)
      Takookacod J: Rachel King 100/1
    5. Slow Burn Silk
      8 (4)
      Slow Burn J: Andrew Adkins 15/1
Winning Trainer: Bjorn Baker
Distances: hd, 1 1/2, 1/2
Runners: 8 | Non Runners: 2

11:15 Cagnes-Sur-Mer

Full Result
  1. Ajmany Silk
    5 (5)
    Ajmany J: Frau Berit Weber 3 7/2
  2. Never Caught Silk
    2 (8)
    Never Caught p J: Mr Florent Guy 9/5F
  3. Pantomime Silk
    6 (1)
    Pantomime b J: Mr Guilain Bertrand 10/1
    1. Always Music Silk
      9 (6)
      Always Music J: Mlle Barbara Guenet 4 73/10
    2. Etalondes Silk
      1 (3)
      Etalondes p J: Mlle Alexia Boutin 8 59/10
    3. Zamira Silk
      3 (4)
      Zamira J: Mme Pauline Menges 7 23/5
    4. Wolwedans Silk
      10 (7)
      Wolwedans J: Mr Damien Artu 35/1
    5. Fair Trade Silk
      7 (10)
      Fair Trade b J: Mlle Camille Collet Vidal 8 39/1
    6. Diarissa Silk
      4 (9)
      Diarissa b J: Mr Arthur Toussaint 4 40/1
Winning Trainer: H Blume
Distances: 1 1/4, 1 1/2, 4
Runners: 9 | Non Runners: 1

11:45 Cagnes-Sur-Mer

Full Result
  1. Calaconta Silk
    1 (7)
    Calaconta J: Maxime Guyon 7/1
  2. Abbie Chope Silk
    5 (2)
    Abbie Chope J: Mlle Marie Velon 9 2/1F
  3. Astrachem Silk
    2 (10)
    Astrachem J: Ioritz Mendizabal 33/10
    1. Stromboli Silk
      4 (9)
      Stromboli b J: Cyrille Stefan 8/1
    2. Poldina Silk
      3 (1)
      Poldina J: Eddy Hardouin 8/1
    3. Jack's Son Silk
      6 (3)
      Jack's Son J: Antoine Hamelin 13/1
    4. Odyssee Rules Silk
      8 (5)
      Odyssee Rules b J: Cristian Demuro 12/1
    5. Peaceful City Silk
      7 (4)
      Peaceful City J: Mlle Coralie Pacaut 3 10/1
    6. A Gata Silk
      9 (6)
      A Gata J: Julien Auge 50/1
    7. Amiral Chop Silk
      11 (8)
      Amiral Chop J: Mickael Forest 77/1
    8. Bongo Silk
      10 (11)
      Bongo J: Mlle Ambre Molins 7 106/1
Winning Trainer: M Planard
Distances: snk, 1 3/4, 1/2
Runners: 11

12:15 Cagnes-Sur-Mer

Full Result
  1. Blocking Bet Silk
    7 (7)
    Blocking Bet J: Sylvain Ruis 132/10
  2. Fidelio Silk
    10 (3)
    Fidelio J: Delphine Santiago 4 5/1
  3. Oscar Des Aigles Silk
    2 (9)
    Oscar Des Aigles J: Maxime Guyon 2/1F
    1. Larme D'Amour Silk
      8 (6)
      Larme D'Amour p J: Guillaume Trolley De Prevaux 4 17/1
    2. Reve Toujours Silk
      11 (5)
      Reve Toujours J: Mlle Elaura Cieslik 3 22/1
    3. Raster Silk
      6 (4)
      Raster J: Franck Foresi 37/1
    4. Zabelia Silk
      5 (2)
      Zabelia J: Mlle Ambre Molins 7 27/1
    5. Riviera Silk
      4 (10)
      Riviera J: Pierre-Charles Boudot 9/2
    6. Susan La Belle Silk
      3 (11)
      Susan La Belle J: Stephane Pasquier 39/10
    7. French Reflection Silk
      9 (8)
      French Reflection b J: Julien Auge 23/1
    8. Via Appia Silk
      1 (1)
      Via Appia b J: Mlle Coralie Pacaut 3 37/1
Winning Trainer: M Boutin
Distances: 1, 1/2, 3/4
Runners: 11

12:45 Cagnes-Sur-Mer

Full Result
  1. Etoile Silk
    5 (9)
    Etoile J: Hugo Journiac 6/4F
  2. Stone Town Silk
    2 (4)
    Stone Town J: Eddy Hardouin 14/1
  3. Kanuka Silk
    8 (1)
    Kanuka J: Nicolas Perret 31/10
    1. It's All A Dream Silk
      1 (2)
      It's All A Dream J: Antoine Hamelin 43/5
    2. Good Complicity Silk
      6 (8)
      Good Complicity J: Maxime Guyon 11/2
    3. Nekhbet Silk
      7 (6)
      Nekhbet J: Vincent Cheminaud 16/1
    4. Athena Star Silk
      9 (5)
      Athena Star J: Sylvain Ruis 26/1
    5. Stade Velodrome Silk
      4 (10)
      Stade Velodrome J: Guillaume Millet 17/2
    6. Moni Silk
      3 (7)
      Moni J: Mickael Forest 60/1
Winning Trainer: J-C Rouget
Distances: 4, 3/4, 1
Runners: 9 | Non Runners: 1

13:17 Cagnes-Sur-Mer

Full Result
  1. Silverwave Silk
    4 (13)
    Silverwave J: Maxime Guyon 33/10
  2. King Platin Silk
    10 (9)
    King Platin J: Stephane Pasquier 83/10
  3. Diamond Vendome Silk
    1 (7)
    Diamond Vendome p J: Mlle Marie Waldhauser 9 17/1
    1. Best Fouad Silk
      3 (2)
      Best Fouad b J: Francois-Xavier Bertras 61/10
    2. Ronaldo Silk
      5 (4)
      Ronaldo b J: Aurelien Lemaitre 69/10
    3. Zafiro Silk
      6 (5)
      Zafiro J: Jean-Bernard Eyquem 17/10F
    4. Dubai Empire Silk
      7 (1)
      Dubai Empire J: Mickael Forest 13/1
    5. Pad Frayeur Silk
      13 (6)
      Pad Frayeur J: Ioritz Mendizabal 72/1
    6. Jacksun Silk
      2 (8)
      Jacksun b J: Mlle Isis Magnin 9 56/1
    7. Stellar Speed Silk
      8 (11)
      Stellar Speed J: Cristian Demuro 39/1
    8. Puelo Silk
      11 (12)
      Puelo J: Eddy Hardouin 42/1
    9. Jaspers Flag Silk
      9 (10)
      Jaspers Flag J: Gregorio Arena 121/1
Winning Trainer: F Vermeulen
Distances: nse, 1, 1 1/2
Runners: 12 | Non Runners: 1

13:52 Cagnes-Sur-Mer

Full Result
  1. Catushaba Silk
    2 (15)
    Catushaba p J: Stephane Pasquier 53/10
  2. Saute Silk
    13 (7)
    Saute J: Delphine Santiago 4 52/1
  3. Suprana Silk
    12 (13)
    Suprana J: Mlle Ambre Molins 7 24/1
    1. First Conde Silk
      7 (14)
      First Conde J: Guillaume Trolley De Prevaux 3 13/1
    2. Le Salon Silk
      16 (2)
      Le Salon J: Mlle Marie Waldhauser 6 42/10
    3. Formentor Silk
      9 (1)
      Formentor J: Edouard Lacaille 16/1
    4. Famous Chop Silk
      1 (12)
      Famous Chop J: Ioritz Mendizabal 11/1
    5. Shakila Green Silk
      3 (8)
      Shakila Green b J: Pierre-Charles Boudot 41/10F
    6. African Vennture Silk
      5 (16)
      African Vennture J: Maxime Guyon 9/1
    7. Magic Mc Henry Silk
      15 (6)
      Magic Mc Henry J: Eddy Hardouin 70/1
    8. Ritasun Silk
      8 (11)
      Ritasun p J: Mlle Mickaelle Michel 3 15/1
    9. Glorieux Silk
      6 (10)
      Glorieux p J: Franck Foresi 27/1
    10. Flashing Hoofs Silk
      10 (3)
      Flashing Hoofs b J: Anthony Crastus 12/1
    11. Different Views Silk
      14 (5)
      Different Views J: Mlle Coralie Pacaut 3 76/1
    12. Hermelina Silk
      4 (4)
      Hermelina J: Julien Auge 92/1
    13. Jeton Silk
      11 (9)
      Jeton p J: Antoine Hamelin 15/1
Winning Trainer: F-X Belvisi
Distances: 1, 1/2, nk
Runners: 16

14:32 Cagnes-Sur-Mer

Full Result
  1. Nadeem Alward Silk
    4 (4)
    Nadeem Alward J: Ioritz Mendizabal 237/10
  2. Pedro The First Silk
    8 (7)
    Pedro The First p J: Maxime Guyon 11/1
  3. Yuman Silk
    6 (5)
    Yuman J: Pierre-Charles Boudot 5/2F
    1. Diway Silk
      9 (10)
      Diway J: Guillaume Trolley De Prevaux 5 53/10
    2. Zalamea Silk
      1 (2)
      Zalamea J: Eddy Hardouin 37/10
    3. Art Collection Silk
      2 (11)
      Art Collection J: Antoine Hamelin 15/2
    4. Absolute City Silk
      5 (3)
      Absolute City J: Stephane Pasquier 74/10
    5. Madame Bounty Silk
      11 (1)
      Madame Bounty J: Aurelien Lemaitre 45/1
    6. Fastidious Silk
      3 (8)
      Fastidious J: Vincent Cheminaud 26/1
    7. Gheryaf Silk
      10 (12)
      Gheryaf J: Mickael Forest 43/1
    8. Imperial Tango Silk
      7 (6)
      Imperial Tango J: Cristian Demuro 11/1
    9. Long Island Silk
      12 (9)
      Long Island J: Mlle Marie Waldhauser 9 52/1
Winning Trainer: M Krebs
Distances: nk, nk, 3/4
Runners: 12

15:07 Cagnes-Sur-Mer

Full Result
  1. Karynia Silk
    4 (12)
    Karynia p J: Eddy Hardouin 12/1
  2. Montaigne Silk
    11 (15)
    Montaigne p J: Stephane Pasquier 48/10
  3. Mesha One Silk
    10 (9)
    Mesha One J: Mlle Elaura Cieslik 3 43/10F
    1. By The Law Silk
      15 (16)
      By The Law p J: Anthony Crastus 13/1
    2. Dirgam Silk
      6 (3)
      Dirgam J: Guillaume Trolley De Prevaux 3 27/1
    3. Evocateur Silk
      13 (10)
      Evocateur b J: Mlle Coralie Pacaut 3 47/1
    4. Nobildonna Silk
      2 (6)
      Nobildonna J: Cyrille Stefan 31/1
    5. Into The Rock Silk
      8 (5)
      Into The Rock p J: Maxime Guyon 22/5
    6. Pierre Precieuse Silk
      5 (2)
      Pierre Precieuse J: Mlle Sarah Leger 6 80/1
    7. Track Star Silk
      9 (11)
      Track Star J: Thibault Speicher 117/1
    8. Amie Intime Silk
      12 (1)
      Amie Intime p J: Mlle Ambre Molins 6 20/1
    9. Iteratif Silk
      7 (4)
      Iteratif p J: Franck Foresi 27/1
    10. Mystical Prince Silk
      1 (13)
      Mystical Prince J: Pierre-Charles Boudot 73/10
    11. Bonnet Breton Silk
      14 (7)
      Bonnet Breton J: Nicolas Perret 7/1
    12. Ice Man Star Silk
      16 (14)
      Ice Man Star J: Aurelien Lemaitre 68/1
    13. Yams Spirit Silk
      3 (8)
      Yams Spirit J: Delphine Santiago 3 21/1
Winning Trainer: J Parize
Distances: 1/2, hd, nk
Runners: 16

19:27 Gulfstream Park

Full Result
  1. Valedictorian Silk
    5 (5)
    Valedictorian b J: Tyler Gaffalione 96/10
  2. Rymska Silk
    4 (4)
    Rymska J: Irad Ortiz Jr 1/5F
  3. Peach Of A Gal Silk
    6 (6)
    Peach Of A Gal b J: Luis Saez 204/10
    1. Vagabond Princess Silk
      1 (1)
      Vagabond Princess J: Robby Albarado 148/10
    2. Special Event Silk
      2 (2)
      Special Event J: John R Velazquez 57/10
    3. American Frolic Silk
      7 (7)
      American Frolic J: Miguel Angel Vasquez 53/1
    4. Avie's Mineshaft Silk
      3 (3)
      Avie's Mineshaft J: Chris Landeros 212/10
Winning Trainer: Kelly J Breen
Distances: 2 1/2, 3/4, 1 1/4
Runners: 7 | Non Runners: 1

20:50 Tampa Bay Downs

Full Result
  1. Inspector Lynley Silk
    2 (2)
    Inspector Lynley J: Jose L Ortiz 17/5
  2. Divisidero Silk
    3 (3)
    Divisidero J: Jevian Toledo 22/5
  3. Qurbaan Silk
    4 (4)
    Qurbaan J: Joe Bravo 2/1F
    1. Heart To Heart Silk
      7 (7)
      Heart To Heart J: Julien R Leparoux 23/10
    2. Admiralty Pier Silk
      6 (6)
      Admiralty Pier b J: Declan Cannon 184/10
    3. Irish Strait Silk
      5 (5)
      Irish Strait b J: Jorge A Vargas Jr 102/10
    4. My Bariley Silk
      8 (8)
      My Bariley b J: Samy Camacho 54/1
    5. Cheyenne's Colonel Silk
      1 (1)
      Cheyenne's Colonel J: Gary Wales 115/1
Winning Trainer: Claude McGaughey III
Distances: 1/2, nse, nk
Runners: 8

22:25 Tampa Bay Downs

Full Result
  1. Well Defined Silk
    9 (8)
    Well Defined b J: Pablo Morales 7/1
  2. Kentucky Wildcat Silk
    6 (5)
    Kentucky Wildcat J: Joe Bravo 29/10
  3. So Alive Silk
    8 (7)
    So Alive b J: Javier Castellano 17/5
    1. Counter Offer Silk
      1 (1)
      Counter Offer b J: Antonio A Gallardo 33/1
    2. Knicks Go Silk
      3 (3)
      Knicks Go J: Albin Jimenez 19/10F
    3. Five Star General Silk
      7 (6)
      Five Star General b J: Jose L Ortiz 15/2
    4. Still Dreaming Silk
      10 (9)
      Still Dreaming J: Jorge A Vargas Jr 126/10
    5. Moonster Silk
      5 (4)
      Moonster J: Samy Camacho 65/1
    6. Going For Gold Silk
      2 (2)
      Going For Gold b J: Jose A Bracho 35/1
Winning Trainer: Kathleen O'Connell
Distances: 2 3/4, 8 3/4, 1 1/2
Runners: 9 | Non Runners: 1

21:35 Santa Anita

Full Result
  1. Bellafina Silk
    3 (3)
    Bellafina J: Flavien Prat 1/10F
  2. Enaya Alrabb Silk
    2 (2)
    Enaya Alrabb b J: Mike E Smith 32/5
  3. Calf Moon Bay Silk
    1 (1)
    Calf Moon Bay J: Joel Rosario 197/10
    1. Mother Mother Silk
      4 (4)
      Mother Mother b J: Drayden Van Dyke 68/10
    2. Tomlin Silk
      5 (5)
      Tomlin b J: Tyler Baze 34/1
Winning Trainer: Simon Callaghan
Distances: 3/4, 2 3/4, 1/2
Runners: 5
Please Gamble Responsibly